Prvi uzv u trudnoći s koliko i nalaz

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Ja sam jucer bila na prvom pregledu s 5+4. Vidjela se gestacijska, zumanjčana i mali embrio, s obzirom da jw ova to tak ofrlje napravila ne znam veličine niičeg. Za tjedan dana idem kod svog škvorca da vidim. Al ono kaj me zanima jel moguće  vidjet i gv i žv i eo, ali bez otkucaja, jel to normalno? Ili kad se pokaže plod mora biti otkucaja?

    [/url [lilypie.com]

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ej, posto si bila u tak ranoj fazi trudnoce supee da se vidio i mali embrio. Svaka zena je drugacija, al ovo je za pocetak super. Samo smireno i hrabro dalje! Zelim ti sretno.

    Meni se u 6 tjednu vidio samo gv, bez icega,tako da mi je nastupio spontani.  Tako da, ovo sto ti se danas vidjelo je dobro za pocetak. Nadam se da ces za tjedan dana cuti otkucaje, sretnooo!

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Meni se vidjela mala tockica kako treperi kad sam bila 7 tjedana tako da samo se opusti… 

    [lilypie.com]

  • mely26.11

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Zdravo mamice,bila sam kod gin.potvrdila mi je trudnocu sa7+1 i vidjela je sigurno jednu bebu a za drugo joj nije jasno kaze nesto je mutno pa mi rekla da dodjem za 2 sedmice..meni je to dugo a bas me zanima pa moze li mi neka reci svoje misljenje.Bez ruznih komentara,prva mi je trudnoca nisam upucena u sve.
    https://ibb.co/4tZg3Yq [ibb.co]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    mely26.11

    Zdravo mamice,bila sam kod gin.potvrdila mi je trudnocu sa7+1 i vidjela je sigurno jednu bebu a za drugo joj nije jasno kaze nesto je mutno pa mi rekla da dodjem za 2 sedmice..meni je to dugo a bas me zanima pa moze li mi neka reci svoje misljenje.Bez ruznih komentara,prva mi je trudnoca nisam upucena u sve.
    https://ibb.co/4tZg3Yq [ibb.co]


    Mozes li slikati iz daleka… Ovako je sve mutno pa ne mogu protumaciti sta je sta

    [lilypie.com]

  • mely26.11

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    mely26.11

    Zdravo mamice,bila sam kod gin.potvrdila mi je trudnocu sa7+1 i vidjela je sigurno jednu bebu a za drugo joj nije jasno kaze nesto je mutno pa mi rekla da dodjem za 2 sedmice..meni je to dugo a bas me zanima pa moze li mi neka reci svoje misljenje.Bez ruznih komentara,prva mi je trudnoca nisam upucena u sve.
    https://ibb.co/4tZg3Yq [ibb.co]

    Mozes li slikati iz daleka… Ovako je sve mutno pa ne mogu protumaciti sta je sta


    https://ibb.co/gvdhX4G [ibb.co]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    mely26.11

    Napokon 2804

    mely26.11

    Zdravo mamice,bila sam kod gin.potvrdila mi je trudnocu sa7+1 i vidjela je sigurno jednu bebu a za drugo joj nije jasno kaze nesto je mutno pa mi rekla da dodjem za 2 sedmice..meni je to dugo a bas me zanima pa moze li mi neka reci svoje misljenje.Bez ruznih komentara,prva mi je trudnoca nisam upucena u sve.
    https://ibb.co/4tZg3Yq [ibb.co]

    Mozes li slikati iz daleka… Ovako je sve mutno pa ne mogu protumaciti sta je sta


    Nisam stručnjak ali po ovom sto vidim ovo je jako lijepi endometij i po ovom sto kuzim bi moglo biti da su dvije gestacijske vrecice, jako je rana trudnoca pa je tesko vidjeti… Ako ti je puno cekati 2 tjedna za pregled, otidi privatno ranije, meni se u roku od 4 dana gestacijska jako lijepo uvećala… Ili probaj izvaditi betu, takoder veca beta moze u kazivati na viseplodnu trudnocu… Vjerovatno si imala kasnu ovulaciju pa je zato sve jako sitno… 

    [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    mely moguće je da je lošiji uzv pa se ne vidi tako dobro, ali najgore je kad ti tako kažu čekaj, a vrijeme nikako proć.

    Da, to što smo plod vidjeli je super znak, ali brine me da ako se plod nazire mora biti i otkucaja, nigdje nisam uspjela naći taj odgovor…našla sam samo da crl od 5mm mora imati otkucaje.
    Ali gdje god gledam slike i snimke uzv-a čim se pojavio plod imali su otkucaje, a do tada su vidjeli samo gestacijsku ill i gestacijsku i žumanjčanu, bez ploda, a plod kad se pojavio, pojavio se s otkucajima. 
    NAdam se samo da joj je loš uzv i da će se utorak prikazat srčeko koje treperi. 

    [/url [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.