Problemi i ne sigurnost u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Moguce je da si imala kasniju ovulaciju. U tom slucaju nalaz GV i ZV je skroz uredan za taj period. Mislim da se ne trebas brinuti 🙂

    [lilypie.com]

  • Sahiry

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Fluffy Hvala puno na odgovoru :)
    Prva je trudnoća pa sam poprilični zabrinuta jer stvarno bi htjela da sve prođe uredu …
    U Četvrtak sam naručena na pregled pa je doktorica rekla ,ako se do tada ne pokaze nikakav pomak da će vjerovatno doći do spontanoga.

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Iskreno se nadam da ce sve biti u redu, i da ce se poceti nazirati. Mislim da te doktorica samo bez razloga opteretila nekim crnim mislima. Javi se s novim vijestima kad budu 🙂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.