Problemi i ne sigurnost u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Segmeee1

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Za sve buduće mame…

  • Segmeee1

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Drage buduce mame….. 
    Meng mi kasni 10 dana … šesti dan sam uradila test za trudnoću i pokazao jednu tamnu jednu svijetlu liniju.  No medjutim jucer sam pocela krvariti ,uz mali propod stomaka ali podnosljivo … svijetle crvene boje krv , nisam sigurna da li je to imlatacijsko krvarenje ili vrijeme za spontani pobačaj… Maloprije opet uradim  test - negativan.Danas odem ginekoligu vaginalno me pregleda kao ja ovde ne vidim plod a mozda i ima i dobijem uputnicu za bolnicu… Pa cu otici u bolnicu sa vidim sta ce biti …Jeli imao neko slican problem?

  • Avatar dubek89

    dubek89

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Nazalost, takvu situaciju sam imala i ja prije ove trudnoce. Menga mi je kasnila koji dan, napravila sam test koji je pokazao da sam trudna. 4 dana poslije, odjednom krvarenje, kao kad mi menstruacija krene, lagano al svjetlo crveno, popraceno sa snaznim probadanjem u trbuhu i nakon toga krece normalno krvarenje. Pregledana sam te nije vise bilo nicega pa mi je objasnjeno da je tu rijec o tzv. biokemijskoj trudnoci. :/ e sad, ne znam jel i u tvojoj situaciji rijec o tome. Najbolje ces vidjeti kad te se jos jednom pregleda ili da vadis betu hcg svaka dva dana da vidis je li u porastu ili padu…

    [lilypie.com]

  • Segmeee1

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    😢 pa jeste li uspjeli izdrzati trudnoću ili? Jesu li vas čistili ili? 😣😣😣 Tako sam tužna.. sutra idem u bolnicu pa ćemo vidjeti šta će mi doktori reći…

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Smriko Segmedina

    😢 pa jeste li uspjeli izdrzati trudnoću ili? Jesu li vas čistili ili? 😣😣😣 Tako sam tužna.. sutra idem u bolnicu pa ćemo vidjeti šta će mi doktori reći…


    Biokemijsku trudnocu ne mozes zadrzati!Simptome trudnoce imas,ali plod se izgubi odmah nakon stvaranja!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar dubek89

    dubek89

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Da, to je takva trudnoca koja se ne bi jos ni vidjela. Nazalost, samo se izgubila ali vrlo vrlo rano. :( Kako mi je ginekologica rekla, neke zene ni ne znaju da su bile trudne i izgubile ukoliko nisu radile test vec ju smatraju zakasnjelom menstruacijom. Nisam morala na ciscenje jer se samo ocistilo tim krvarenjem. Tuzna sam bila ali eto vidis, vec prvom prilikom taj isti mj, ostala sam trudna i sad sam u iscekivanju malog djecacica :) drzi se sto god da bude, ne sumnjam da ce ubrzo biti jedno veliko srceko kucajuce u tebi ❤

    [lilypie.com]

  • Segmeee1

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    @dubek89 

    Hvalaaa na ohrabrenju mnogo. Divne ste. 😓❣

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sretno!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Segmeee1

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    mamika3

    Sretno!!!


    Hvala :/

  • Sahiry

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame i buduće mame .
    Imam jedan problem tj. pitanje .
    Zadnja meng. mi je bila 21.10.2019 g , no imam policistične jajnike/sindrom  te mi ciklus nekada bude od 30-35/36 dana.
    Napravila sam 3 clearblue testa koji su odmah pokazali +.
    No kada sam otišla kod 2 ginekologinje rekle su mi da se na ultrazvuku vidi samo GV i ŽV no plod se ne vidi.
    po njihovom trudna sam 6tj i 3 dana 
    Dali je moguće da je zbog mog ciklusa ovulacija kasnila ili će biti problemi sa trudnoćom.

    Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru .

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.