Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Verbena11

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage žene,
    evo upravo sam se vratila sa prvog pregleda na Sv Duhu pa da podijelim svoje dojmove..
    Nekako baš i nisam zadovoljna pristupom. U ambulanti su bila 4 doktora - jedan stariji, sijedi proćelavi s naočalama, jedna starija doktorica i dvije mlađe doktorice, nitko mi se nije predstavio.. Iz konteksta sam poslije skužila da je ova starija doktorica dr Turudić.
    Unutra sam bila valjda ukupno 5 minuta - vrlo brza anamneza i gledanje nalaza i orijentacijski UZV da vide u kakvom su stanju jajnici - viđena su svega 2 AF, 3. dan ciklusa, uz visoku dob, niski AMH i visoki FSH.. 
    Stekla sam dojam da ne polažu neke nade u uspješnost postupka, ali eto kao, idu probati kad sam već tu.
    Dr Turudić je rekla da krećeno od danas i samo izdiktirala mlađoj kolegici što od lijekova da mi napiše, bez ikakvog pojašnjenja ili razgovora što me uopće ćeka, kakva protokol, koja je stopa uspješnosti za žene u situaciji sličnoj mojoj. Ispraćena sam van iz odrinacije i upućena da se za daljnje objašenjenj o primjeni lijekova javim sestri. 
    Med sestra koja mi je objašnjavala je bila jako ljubazna i sve detaljno objasnila o primjeni lijekova.
    Za stimulaciju sam dobila Ovaleap 150 IU + Menopur 150 IU koje pikam od večeras do ponedjeljka, 7.10.
    U ponedjeljak sam naručena na folikulometriju, a tada je plan dodati još Cetrotide.
    Vidjeti ću kako će dalje teći postupak, pa ovisno o tome odlučiti ostajem li na Sv Duhu ili ću pokušati negdje drugdje.
    Toliko od mene za sada.

    🤷🏼‍♀️ 39 g, perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 38 g, uredan spermiogram, ED
    1. 10/24 Sv Duh - 1. IVF: Ovaleap + Menopur

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Sanii ma znam, ja sam htjela sutra zbog mira, mužu više paše subota zbog posla pa s obzirom da je rekao da je apsolutno svejedno onda sam dala njima da definiraju dan.. Preživili smo sve i svašta, preživiti ćemo još i tih dan i pol.. 
    A za tu izjavu, ma nasmijao me. Kaže muž pa dobro ti je čovjek i rekao, šta si očekivala.. 😂  
    Lunolina pa ja bi možda radije dvije kad bi bile. Ali opet, kako nisam sigurna i kako vjerujem da oni znaju bolje onda bi se držala njihove preporuke.. 😬
    Ne bi se ja žalila na blizance, odmah sve lijepo riješimo u jednoj turi 😂😂

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Verbena11

    Drage žene,
    evo upravo sam se vratila sa prvog pregleda na Sv Duhu pa da podijelim svoje dojmove..
    Nekako baš i nisam zadovoljna pristupom. U ambulanti su bila 4 doktora - jedan stariji, sijedi proćelavi s naočalama, jedna starija doktorica i dvije mlađe doktorice, nitko mi se nije predstavio.. Iz konteksta sam poslije skužila da je ova starija doktorica dr Turudić.
    Unutra sam bila valjda ukupno 5 minuta - vrlo brza anamneza i gledanje nalaza i orijentacijski UZV da vide u kakvom su stanju jajnici - viđena su svega 2 AF, 3. dan ciklusa, uz visoku dob, niski AMH i visoki FSH..
    Stekla sam dojam da ne polažu neke nade u uspješnost postupka, ali eto kao, idu probati kad sam već tu.
    Dr Turudić je rekla da krećeno od danas i samo izdiktirala mlađoj kolegici što od lijekova da mi napiše, bez ikakvog pojašnjenja ili razgovora što me uopće ćeka, kakva protokol, koja je stopa uspješnosti za žene u situaciji sličnoj mojoj. Ispraćena sam van iz odrinacije i upućena da se za daljnje objašenjenj o primjeni lijekova javim sestri.
    Med sestra koja mi je objašnjavala je bila jako ljubazna i sve detaljno objasnila o primjeni lijekova.
    Za stimulaciju sam dobila Ovaleap 150 IU + Menopur 150 IU koje pikam od večeras do ponedjeljka, 7.10.
    U ponedjeljak sam naručena na folikulometriju, a tada je plan dodati još Cetrotide.
    Vidjeti ću kako će dalje teći postupak, pa ovisno o tome odlučiti ostajem li na Sv Duhu ili ću pokušati negdje drugdje.
    Toliko od mene za sada.

    Žao mi je što nemaš pozitivno iskustvo.  Ovaj put je težak i stresan i doktori bi nam tu trebali pomoći ,a ne još otežati. Sretno dalje!

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Teich56

    Deb zao mi je radi bete😔
    Loli ako te išta tješi,i ja svom isto svaki dan priredim terapiju za popit jer se gospon također ne sjeti😅
    Nekad imam osjećaj da muški moraju prolaziti sve ovo što mi žene prolazimo, izumrli bi odavno😂

    Rekla ako ako dođemo do još jednog IVF da ću ga pikat u stomak kad i sebe,reci da mora ( ali ću mu stavljati fiziološku) čisto da malo osjeti sto prolazimo. 😂

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    02.10.2024.- mogući transfer 🫶🏻🤞
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Cure, hvala svima. Evo mene sa pregleda, imamo srčeko ❤️ naravno da sam se rasplakala na stolu, jadan doktor... A sta mu ja mogu 🥰🤣🤷🏼‍♀️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, hvala svima. Evo mene sa pregleda, imamo srčeko ❤️ naravno da sam se rasplakala na stolu, jadan doktor… A sta mu ja mogu 🥰🤣🤷🏼‍♀️

    Cestitammmmmmm 💓💓💓💓💓💓

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    Cyclogest, folbella, decortin, aspirin

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, hvala svima. Evo mene sa pregleda, imamo srčeko ❤️ naravno da sam se rasplakala na stolu, jadan doktor… A sta mu ja mogu 🥰🤣🤷🏼‍♀️

     ❤️🥰

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖
    05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc
    (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Sanii hvala ti ❤️ da budu 3 blastice, ja bih bila presretna 🥰 
    Malo glupo pitanje, jesu ti dali sliku tvoje blastice?
    Sanjuska zelim ti da ti vrate jednu i da ti se ona podijeli, a ove dvije da zamrznete kada cete ici po 3. bebu😬
    Cokoladice cestitaaaam ❤️❤️❤️
    Verbena zao mi je zbog pristupa doktora, bojim se da je previse pacijenata, a premalo vremena. No bez obzira na to, zelim ti da ti postupak uspije i da dobijes svoj mali smotuljak srece🥰

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    9/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid)

  • Nella2909

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, hvala svima. Evo mene sa pregleda, imamo srčeko ❤️ naravno da sam se rasplakala na stolu, jadan doktor… A sta mu ja mogu 🥰🤣🤷🏼‍♀️


    Aaaa čestitam🤍

    👱‍♀️40
    👦43
    2021 ivf petrova 12js,9 oplođene, 2 blastice vraćene, 4 smrznute blastice
    06/2021 ET , biokemijska
    06/2022 uspješan postupak, 12/2022 abrupcija posteljice u 29 tt😓👼🙏
    02/2024 novi ET, biokemijska
    09/2024 novi IVF poliklinika Škvorc

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, hvala svima. Evo mene sa pregleda, imamo srčeko ❤️ naravno da sam se rasplakala na stolu, jadan doktor… A sta mu ja mogu 🥰🤣🤷🏼‍♀️

    Čestitam! Baš mi je dragooo ❤️❤️❤️❤️ neka te prati uredna i dosadna trudnoća 🤞🏼🍀
    Dr. G je duša od čovjeka, tako da ne brini za plakanje 💕💕 ja sam kod njega vodila trudnoću dok nisam j nosnicu krenula ❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.