Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Artig

    Artig

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    insomnia

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i razmisljam o inseminaciji u Repromedu. Svi nalazi su nam ok, pokusavamo vec dvije godine ali nazalost nista.Bila sam tamo na konzultacijama i na pregledu prohodnosti jajovoda te nakon toga nam je receno da je sljedeci korak inseminacija kad i ako se odlucimo na to. Nakon toga smo pokusavali ali i dalje nista.
    Kontaktirala sam Repromed rekla sam da sam zainteresirana za inseminaciju te mi je receno da se javim prvi dan ciklusa, da se dogovorimo za termin koji je 20-i dan ciklusa. Nije mi jasno, to tako ide, bez terapije, bez folikulometrije?🤷🏻‍♀️


    Pozdrav :) Slučajno vidim ovo pa da podijelim svoje iskustvo inseminacije u Repromedu. Dobila sam protokol na mail i imala folikulometriju 5 dana i 3 dana pred inseminaciju. Evo moje inseminirano čudo ima skoro 3 mjeseca. Svakako bi trebala imati jednu folikulometriju. Meni je inseminacija bila nakon 17 dana od početka ciklusa s tim da sam krenula 2 dana kasnije (peti, a ne treći dan od menstruacije). Sretno i želim ti isti scenarij😘

    👩30, 👨35
    PCOS, povišen prolaktin
    3/23 AIH = 💓
    Baby H 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Maleena

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, upadam nakon dugo vremena i čestitke svima vama koje prolazite kroz ovu najbitniju borbu, borbu za jedan novi život.
    Mi smo se odlučili ići po našeg smrzlića pa imam pitanje: da li je netko nakon feta, uz utriće ili cyclogest, koristio i injekcije Prolutex? Ima li nekih nuspojava od istih?

    Ja 38, hipo/hashi, nizak amh
    On 49, oatz
    1. Icsi- blighted ovum
    2. Isci - ×
    3. Fet - missed ab u 8 tj
    4. Icsi - biokemijska
    5. Icsi 03/22 . 12. dnt Beta 35, 14.dnt 50, 16.dnt 85, 18.dnt 226, 22.dnt 860, 25.dnt 1890., 29.dnt 4350, na uzv gv i žv.. idući uzv 11.04. - KČS + CRL 0,73mm
    Nifty uredan, curica 💕
    16.11. Rodila se naša Marija ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.