Polip u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Diana Sofija

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Polip u trudnoci

  • Diana Sofija

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav,u prvoj sam trudnoci,11+3,sinoc sam primjetila smedi iscjedak,a ujutro sam imala kao predmentrualne bolove.Bila na pregledu i ustavljeno je da imam polip 1,5 cm na grlicu maternice.Narucena sam ponovno za 10 dana na pregled.Nisam dobila nikakvu terapiju i dns nisam puno informacija o tome dobila od doktora,samo da je beba dobro i da raste kak treba.Zanima me hocu li dobiti ikakvu terapiju,trebam li se brinuti?Hvala puno

  • Deleted user

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Imala sam polip na grlicu, receno mi je da nije nista ozbiljno, da nestaje poslije trudnoce i da moze nakon pregleda krvariti. Eto nisam puno obracala paznju. 
    Nista ti osim toga da imas polip nije receno? Da li jos smedaris?

  • Deleted user

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ak je beba dobro onda se ne zamaraj, sretno

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.