Odvikavanje bebe od dojenja-kako???

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Dijete ce za dva mjeseca godinu dana i cilj mi je odviknuti ju od dojenja nekako preko ljeta,prije povratka na posao! Iskusne mame,molim iskustva 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Stvarno? Nitko nije odvikavo djecu?? 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Čuj imam isti plan samo što ja radim od njenog 6. mj. U 8.mj ce godinu dana. Kad krenem na godisnji idemo na odvikavanje jer sad moram koliko toliko naspavana na posao. Pratim te javljaj kako ide.

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ovako,probaj postupno ukidat ,na pocetku nek to bude kroz dan! Moja je cesto znala cendrat vuc za majcu al ja bi joj odvratila paznju bilo to igrackama il nesto za gricnut (dosta smo jabuka pojele u tom periodu😂😂) Najteze je nocno odviknut tu nemam bas nesto pametno za rec nego da moras stisnu i izdrzat jer ce bit jakooo puno plakanja..moja se tri noci derala bacala i odjednom prestala! Ja sam svoju dojila do 1.5

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hvala sandra!! Vera pisat cu kako ide kad krenem!! Pricekat cu jos do godine dana,znaci dva mjeseca!! Ak pocnes prije mene, pisi kako ide 😂😂😂
    Inaci mi dobro jede ostalu hranu pa mozda to dnevno i nebu toliki bed,tog nocnog me trta 😲😲

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    I da opskrbim se onda jabukama hahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sandra31

    Ovako,probaj postupno ukidat ,na pocetku nek to bude kroz dan! Moja je cesto znala cendrat vuc za majcu al ja bi joj odvratila paznju bilo to igrackama il nesto za gricnut (dosta smo jabuka pojele u tom periodu😂😂) Najteze je nocno odviknut tu nemam bas nesto pametno za rec nego da moras stisnu i izdrzat jer ce bit jakooo puno plakanja..moja se tri noci derala bacala i odjednom prestala! Ja sam svoju dojila do 1.5


    E da,koliko je onda trajao otprilike taj period odvikavanja?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Hvala sandra!! Vera pisat cu kako ide kad krenem!! Pricekat cu jos do godine dana,znaci dva mjeseca!! Ak pocnes prije mene, pisi kako ide 😂😂😂
    Inaci mi dobro jede ostalu hranu pa mozda to dnevno i nebu toliki bed,tog nocnog me trta 😲😲

    Najbitnija stvar je ne odustat,jer ako jednom popustis oo zapamte to pa vrate poslje dvostruko😃😃😃…Ja imam tri cure tako da sam puno puta prolazila tu situaciju😂😂😂Neznam dal ti malena koristi dudu? Sa prvom sam uspijela tako da sam joj nudila dudu umjesto cike i upalilo je,jer one vec sa godinu dana cickaju iz navike ili da se maze a nikako zbog gladi!

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sandra31

    Ugolina

    Hvala sandra!! Vera pisat cu kako ide kad krenem!! Pricekat cu jos do godine dana,znaci dva mjeseca!! Ak pocnes prije mene, pisi kako ide 😂😂😂
    Inaci mi dobro jede ostalu hranu pa mozda to dnevno i nebu toliki bed,tog nocnog me trta 😲😲
    Najbitnija stvar je ne odustat,jer ako jednom popustis oo zapamte to pa vrate poslje dvostruko😃😃😃…Ja imam tri cure tako da sam puno puta prolazila tu situaciju😂😂😂Neznam dal ti malena koristi dudu? Sa prvom sam uspijela tako da sam joj nudila dudu umjesto cike i upalilo je,jer one vec sa godinu dana cickaju iz navike ili da se maze a nikako zbog gladi!


    A duda je ono,preko dana je nema,uvalim joj kad mi zaspe na cici i kad ne mogu neprimjerno izvuc joj iz usta,kad zmirecke zijeva ko riba onda uvalim dudu…jer ne lezim kraj nje glumeci dudu dok spava haha..a koliko dana,tjedana traje odvikavanje??

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Sandra31

    Ugolina

    Hvala sandra!! Vera pisat cu kako ide kad krenem!! Pricekat cu jos do godine dana,znaci dva mjeseca!! Ak pocnes prije mene, pisi kako ide 😂😂😂
    Inaci mi dobro jede ostalu hranu pa mozda to dnevno i nebu toliki bed,tog nocnog me trta 😲😲
    Najbitnija stvar je ne odustat,jer ako jednom popustis oo zapamte to pa vrate poslje dvostruko😃😃😃…Ja imam tri cure tako da sam puno puta prolazila tu situaciju😂😂😂Neznam dal ti malena koristi dudu? Sa prvom sam uspijela tako da sam joj nudila dudu umjesto cike i upalilo je,jer one vec sa godinu dana cickaju iz navike ili da se maze a nikako zbog gladi!

    A duda je ono,preko dana je nema,uvalim joj kad mi zaspe na cici i kad ne mogu neprimjerno izvuc joj iz usta,kad zmirecke zijeva ko riba onda uvalim dudu…jer ne lezim kraj nje glumeci dudu dok spava haha..a koliko dana,tjedana traje odvikavanje??


    Kod nas je sve skupa trajalo oko 2 tjedna… 

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.