Obavezan pregled prije poroda-Vinogradska

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice,

    Uskoro mi se blizi termin poroda pa bi htjela s Vama provijeriti. Ukoliko želim roditi u Vinogradskoj, imam doktora tamo koji mi je vodio CIN-ove i HPV moram li se naručiti na pregled i koliko prije termina (termin je 23.10.) te kako to funkcionira.

    Hvala unaprijed 🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Lunah

    Pozdrav mamice,

    Uskoro mi se blizi termin poroda pa bi htjela s Vama provijeriti. Ukoliko želim roditi u Vinogradskoj, imam doktora tamo koji mi je vodio CIN-ove i HPV moram li se naručiti na pregled i koliko prije termina (termin je 23.10.) te kako to funkcionira.

    Hvala unaprijed 🤗🤗


    Draga moze pitanje jedi imala konizaciju??ili si se uspila rjesit cinova podizanjem imuniteta??

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Lunah

    Pozdrav mamice,

    Uskoro mi se blizi termin poroda pa bi htjela s Vama provijeriti. Ukoliko želim roditi u Vinogradskoj, imam doktora tamo koji mi je vodio CIN-ove i HPV moram li se naručiti na pregled i koliko prije termina (termin je 23.10.) te kako to funkcionira.

    Hvala unaprijed 🤗🤗

    Draga moze pitanje jedi imala konizaciju??ili si se uspila rjesit cinova podizanjem imuniteta??


    Kod mene ti je bilo ovak, zadnji stadij cina -predstadij raka grlica maternice hpv 18 i jedan od visikorizicnih iz one skupine brojeva.. kada sam saznala dijagnozu teska depresija. Rekla sam muzu idemo probat radit bebu jer ne postajemo mlađi. Dr. Butorac iz Vinogradske mi je rekao da u vecini slucajeva bebine maticne stanice izlijece majku od toga pa da probam s trudnocom jer mi je rekao da sam premlada za kolposkopiju i konizaciju te da mi to ne zeli raditi. I tako sam ja zatrudnila. Negdje u 3 mj trudnoce sam opet otisla raditi papu u vinogradsku i nalaz je bio negativan na sve znaci nigdje cinova i hpva vise 🤗 prehappy sam bila ali navodno da se opet moze vratiti. Tako da poslije trudnoce opet moram na papu da vidimo dal se đubre vratilo iako ja drzim fige da se nikad vise ne vrati 😊

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.