Ne niču zubi

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pozdrav, moj maleni za koj dan ima 12 mjeseci a nema niti jedan zub…slini već 2 mjeseca ali zubi nigdje…ima li tko kakva iskustva s kasnijim nicanjem zubi…Hvala

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Moji nećaci su dobili prve zubiće poslje 13 mj…šogi je isto bila luda s tima al onda kad su krenuli nicali su jedan za drugim

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar pinkich

    pinkich

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Moja je prije par dana dana napunila godinu. Ima samo 2 zuba. :) pedica rekla da je bolje da niknu kasnije.

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Moja prva je slinila od drugog miseca, i svi su govorili (uključujući i mene) da niću zubići.
    Prve je dobila tek sa deset mjeseci, a ima 17 mjeseci i 5 zubića.
    Kroz zubno meso se sada nadziru još četiri, i stavlja sve hladno i mokro usta.
    Sada sam sigurna da je muče zubići
    Meni je isto rećeno da je bolje da niću kasnije.
    Kako god, dijete to boli.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.