Molim pomoć...zubići???

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nefertiri

    nefertiri

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Dakle, sumnjala sam da su bebaču krenuli zubići iako je tek 2 mjeseca napunio. Sve simptome ima, ali sam i dalje mislila da umišljam. Kako ne bi išla pedijatru zbog toga, zvala sam patronažnu da dođe pogledat i odmah je rekla da su gorni zubići krenuli i da bi mogli brzo i izaći (premda je to teško reći, jer mogu i stati na neko vrijeme - tako mi je rekla).
    I sad, redovna kontrola sa 2 mjeseca - pitam ja i pedijatra da pogleda, a on se smije. No, pogleda on desni, metalnom žlicom ga izvrijeđa, maza je plakala više nego kod cijepljenja… I zaključi da od zubi ni Z.
    Ja sam hvatala trenutke kad mali plače i malo ga mučila da poslikam to, jer ne stignem ni sama dobro pogledati, a da mu čačkam po ustima ne da.


    Kako to vama izgleda?
    Meni je prva beba, ja nemam pojma!

  • suzy123456

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Znam da nije tema ali trebam pomoc….malena mi je pala iz hranilice na glavu al nije pala na sam pod nego je udarila glavom u plastiku na podu…sta da radim ?

  • suzy123456

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ovo je plastika a drugo hranilica…beba ima 8mjeseci

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    suzy123456

    Znam da nije tema ali trebam pomoc….malena mi je pala iz hranilice na glavu al nije pala na sam pod nego je udarila glavom u plastiku na podu…sta da radim ?


    Nazovi pedijatra. 
    Konzultiraj nekakv djecji hitni prijam. 
    Mislim da ces dobit pametniji i konkretniji savjet tamo nego ovdje. 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    nefertiri

    Dakle, sumnjala sam da su bebaču krenuli zubići iako je tek 2 mjeseca napunio. Sve simptome ima, ali sam i dalje mislila da umišljam. Kako ne bi išla pedijatru zbog toga, zvala sam patronažnu da dođe pogledat i odmah je rekla da su gorni zubići krenuli i da bi mogli brzo i izaći (premda je to teško reći, jer mogu i stati na neko vrijeme - tako mi je rekla).
    I sad, redovna kontrola sa 2 mjeseca - pitam ja i pedijatra da pogleda, a on se smije. No, pogleda on desni, metalnom žlicom ga izvrijeđa, maza je plakala više nego kod cijepljenja… I zaključi da od zubi ni Z.
    Ja sam hvatala trenutke kad mali plače i malo ga mučila da poslikam to, jer ne stignem ni sama dobro pogledati, a da mu čačkam po ustima ne da.
    Kako to vama izgleda?
    Meni je prva beba, ja nemam pojma!


    Mojoj curi je bilo tako u istoj dobi, prvi zub izbio sa 6 mj i to donji..
    Ruke u ustima su znak oralne faze i sasvim su normalna pojava, najcesce nema veze sa zubima. Takoder zbog ruku u ustima ne mogu progutat svu slinu pa ona curi svukuda.
    Vidjet ces kroz tjedan-dva, ali vjerujem da nisu zubi..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    suzy123456

    Znam da nije tema ali trebam pomoc….malena mi je pala iz hranilice na glavu al nije pala na sam pod nego je udarila glavom u plastiku na podu…sta da radim ?


    Nadam se da si bila kod pedijatra ili na hitnoj.. Javi sto su rekli

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.