Moguca trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • deva123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok,
    Neznam jel sam na dobrom forumu al imam pitanje,ovu subotu 1.2. ja i zarucnik smo imali spolni odnost,predzadnji dan ovulacije,inace pazimo al eto ovaj put nismo,problem je u tome sto ja uopce nisam sigurna jeli on svrsio u mene ako je jel moguce da je beba na putu? Najme po mom internet kalendaru do menge mi fali jos dobrih 13 dana i to mi je pre dugo za cekati da napravim test,jeli postiji neki brzi nacin da se to sazna? Ako da koji? 

    Lijep pozdrav i hvala

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ne postoji. Sama implantacija ploda se zbiva 6-12 dana nakon oplodnje i tek tada mogu biti pozitivni test i beta hcg. Ne preostaje ti nista drugo nego sacekati 14 dana od odnosa. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Deva, trudnoca je itekako moguca!! Ne znam koliko godina imas i koliko su ti dugi ciklusi inace, pa ako ne zelis ostati trudna mozda bi na tvom mjestu uzela tabletu za dan poslije. Sta vise odgadas, manje su ti sanse da ce djelovati. Ako ne, posavjetuj se s ginekologom i ubuduce pripazi. 

    [lilypie.com]

  • deva123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala cure,ma nije uopce problem u trudnoci,samo bum poludila dok ne docekam taj 14-i dan 

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Ma samo pomalo, brzo ce to proci. Sretno s testovima 😉

    [lilypie.com]

  • deva123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Fala

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje. Moj problem je da me grudi vec skoro mjesec dana bole. Pocele su me boljet prije menstruacije,menstruacija je prosla vec prije 15 dana,od tad nisu prestale. Zna mi biti slabo i cesto moram mokrit. S deckom imam cesto odnos,ali bez zastite. Da li postoji mogucnost trudnoce? Hvala.

  • deva123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    zabrinutakata

    Pozdrav,nova sam ovdje. Moj problem je da me grudi vec skoro mjesec dana bole. Pocele su me boljet prije menstruacije,menstruacija je prosla vec prije 15 dana,od tad nisu prestale. Zna mi biti slabo i cesto moram mokrit. S deckom imam cesto odnos,ali bez zastite. Da li postoji mogucnost trudnoce? Hvala.

    Ako nije svrsio u tebe tesko

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Evo vako ja sam imala kiretrazu prije 7 mijeseci zadnji mijesec radimo na bebi , menstruaciju tribam dobiti 10.2 a sad mi je jucer doslo kao nesto roskasto smede danas tece krv kao kod menstruacije ali punooo manje strah me sta bi to moglo biti molin vas pomozite jer sam u strahu 🤦‍♀️ odnose imamo svaki dan i svrsi u mene ali neznam zasto ta krv pet dana prije menstruacije 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.