menge u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jassi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    iskustva….citam da su neke zene imale normalne cikluse a bile su trudne nekoliko mjeseci…ja mislim da je to nemoguce, da su ta krvarenja bila drugacija od redovitih ciklusa…ima netko iskustvo?

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Jassi

    iskustva….citam da su neke zene imale normalne cikluse a bile su trudne nekoliko mjeseci…ja mislim da je to nemoguce, da su ta krvarenja bila drugacija od redovitih ciklusa…ima netko iskustvo?


    Nemoguce, menstruacija je funkcionalno ljustenje zadebljanog endometrija ukoliko nije doslo do implantacije oplođene jajne stanice.
    Krvarenje moze biti razno raznih uzroka ali to nije menstruacija i ne moze biti nikako. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.