Mame na porodiljnom - Kako preživjeti?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Za sve mame na porodiljnom koje ponekad puknu i ne znaju što bi sa so om i da li su normalne. 🙄

    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Jesu :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Puknem svaki dan 100x ali na kraju dana ih volim najvise, kad spavaju 😇😇 ujutro sve ponovno 😙😀

    [lilypie.com]

  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Ma nitko ne dovodi u pitanje da li ih volimo, nego meni dode da nekad pobjegnem. Ta kolotecina me ubina ponelad, fali mi posao, razgovor :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    MalbyVonT

    Ma nitko ne dovodi u pitanje da li ih volimo, nego meni dode da nekad pobjegnem. Ta kolotecina me ubina ponelad, fali mi posao, razgovor :)


    Promijeni rutinu malo,nezz,tipa otiđi u šetnju s djecom,igrati se vani,kod susjede na kavu,malo druženja,među ljude,puno znači..kolko su dječica stara sad?

  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Imam svog Mateja. Ma svaki dan smo vani po 3 sata minimalno, pijem kave, druzim se, ali bi nekad otisla na dva dana negdje da se opustim. Izbjegavam razgovore o pelenama i bocicama, to me ubija. 😀 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    MalbyVonT

    Imam svog Mateja. Ma svaki dan smo vani po 3 sata minimalno, pijem kave, druzim se, ali bi nekad otisla na dva dana negdje da se opustim. Izbjegavam razgovore o pelenama i bocicama, to me ubija. 😀


    Kužim te skroz 😅..a doći će i to vrijeme,brzo odrastu..do tad uživajmo u svojim malim bebicama.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.