Kilaža nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Zatrudnila sa 46kg, rodila sa 60. 3 dana os poroda 52kg, ubrzo pala ispod 46. 3 godine poslije kilaza mi varira 42-43kg.  U trudnoci sam si izgledala bas zdravo i blago popunjeno. A kaj cu, takav metabolizam i geni.

    Be the change you wish to see in the world..


  • adri21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zatrudnila sam sa 60kg, u trudnoci dobila 17-18 kg.. Mjesec dana nakon poroda 70 kg.. Sada, 7ipol mjeseci nakon poroda 59 kg..Nakon poroda bila sam ocajna, jer mi se cinilo da kile idu jako sporo dolje, ali zapravo samo treba biti strpljiv.. Jedem i vise nego prije trudnoce, ne pazim sto jedem, ne vjezbam nista aktivno, dojim..i stanem u svoje najmrsavije traperice 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Zatrudnila s 75,došla do 86,sad nakon 5mjeseci sam na 70-71😀,nisam se nadala da će sve otići ali eto,otišlo i više od toga☺️

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Zatrudnila sa 65, dobila 21 kg! Nemam vagu doma tako da mi je nakon 6 tjedana kad sam isla na prvi gin pregled ostalo jos 4-5kg (tamo sam se izvagala). Sad su prošla 4 mj i ja sebi izgledam kao prije trudnoće, stanem u svu odjeću kao i prije. Nisam mislila da će biti ovako lako. 
    Isključivo dojim tako da to sigurno ima velik utjecaj, ali i jedem dosta jer budem gladna (vjerojatno zbog dojenja)… Ne vježbam. Beba je puno po rukama pa mi je to dovoljno  + neispavanost

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    1.trudnoca (2014)- ostala trudna s 57kg, rodila sa 74, 4mj od poroda imala 55kg, godinu dana od poroda 52kg
    2.trudnoca (2016) - ostala trudna s 56, isla roditi sa 70, godinu dana od poroda 56 kg
    3.trudnoca (2018) - ostala trudna s 58kg, isla roditi sa 70kg, skoro 2 mj nakon poroda imam 62kg, visoka 170cm

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.