Kilaža nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Koliko kg ste izgubile nakon poroda? Ja dobila 8, u bolnici izgubila 5, doma jos 2 u ovih tjedan dana… dakle ostala jos jedna kilica… jedem ko luda jer mi je apetit povecan, valjda zbog dojenja, al kile svejedno idu dolje.
    Kakva je kod vas situacija?

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dobila 14-15kg… Doma dosla sa 7kg manje… sada ostalo 6kg.. takodjer mi se non stop jede 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sa 100 rodila,sad nakon 5 mj imam 88!Zatrudnila sa 78!Znaci ostalo mi 10 od ove trudnoce!Ha ha….U zadnjem sam tromjesjecju zderala sve zivo!Mala je bila budna po noci mjesec dana,malo sam spavala i opet od zivaca zderala sve zivo!Bio mi je to ful tezak period!A nakon toga mi je pak ostala navika zderanja😂😂😂😂Tako da sumnjam da cu ikad skinuti taj visak!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Dobila 15kg, nakon poroda ostalo 8kg, pala na 4kg i onda se pocela debljat, sad trenutno mi je ostalo 6kg od poroda. Stalno nesto jedem, i stalnoo sam gladna. Uzasss

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Zatrudnila sa 58kg,rodila sa 70kg. Tjedan dana nakon poroda sam bila na +1kg. Sad sam na -2kg. Nadam se da necu nastavit gubit kile jer si izgledam sva nekako ispijeno.


  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Od 15 dobivenih nakon poroda izgubila 10 (vagano na dan izlaska iz bolnice)..moguce da sam jos nesto izgubila,nisam se kasnije vagala..trbuha vise skoro da ga nema uopce,strije nisam ni dobila,tako da sam super zadovoljna😊😊

    [lilypie.com]

  • Vicky

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ostala trudna s 54..rodila s 68,a poslije poroda imam 61 kg.. 

  • muza25

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    ขอขอบคุณสำหรับข้อมูล

    royal1688 [goo.gl]

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Zatrudnila sa 61 kg, dobila u trudnoći cca 11-12 kg, nakon tjedan bila na +1 kg, sada imam 57 kg. Jedem sve što stignem, ali očito dojenjem gubim kg. :-)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    1.Trudnoca-Zatrudnila sa 59,isla roditi sa 71, a dosla kuci iz rodilista sa 63.
    2.Trudnica-zatrudnila sa 60, sad sam 31 tt i imam 68 kg,pa cemo vidjeti kako ce biti do kraja! :)

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.