Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mitana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    MaBo

    Pozdrav svima!
    Čitam vas negdje od sredine teme, rodila sam prije tri tjedna. Ne pišem jer imam još dvoje starijih doma pa ne stignem.
    Ali morala sam se javiti,možda pomognem mami sa hemeroidima.
    Naime u osmom mj. trudnoće dobila sam dva hemeroida,jedan veličine zelene masline svježe,drugi pored manji. I u tom većem ugrušak. Jaukala sam od bolova i dok ležim ,mazala hemopropinom i kamilicom u maslinovom ulju i onda mi je palo na pamet kad je to takva bol a zakaj onda nebi uzela nešto protiv bolova. I to me spasilo..Lupocet tableta svakih 6 sati..puno mi je olakšalo..i točno sam kužila kad tableta prestane djelovati..i uzela opet..i mazala i dalje..i ležala..i prošlo kad bi i prošlo uz mirovanje al bez takvih bolova. Akad rodiš i tak ćeš piti ketonal ili nešto slično jače zbog drugih stvari,al možeš i samo za hemeroide Ispričavam se ako si spomenula da već uzimaš protiv bolova a meni promaknulo.
    Također sam na netu otkrila da ima krema za hemeroide sa heparinom za razgrađivanje tog ugruška ( koji zapravo i tako boli) te kreme sa lokalnim anestetikom ( lidokainom) al u uputama je pisalo da nisu za trudnice. Kad sam bila na slijedećem pregledu kod gin a hemići se smanjili rekao mi je da mogu i te kreme da djeluju lokalno. Tako da možda pitate gina za njih.
    I na kraju prije par godina kad sam imala istu situaciju,ali nisam imala još djece bila sam kod dr. Janko Fila u privatnoj ord. On je kirurg proktolog..kad je vidio hemeroide rekao je A joj..i dao mi svoju neku kremu koja je najvj imala anestetik u sebi jer čim sam je stavila prestalo me boljeti. On je o Štoosovoj ulici u Zg, iz Zvonimirove u Kušlanovu pa lijevo. Ja sam samo došla ujutro nisam se naručila. A tko nije iz Zg možda nađe sličnog doktora. Eto!
    Sretno!


    Pozdrav, da li znate da li dr Fila radi u Zagrebu jos uvijek ili da li ima netko novi koji je također dobar proktolog?

  • Nika002

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Heii mame, ima li koja dnevnik trudnoce tocnije "bebinih 9 mj? Mozete li mi reci di ga ima za kupiti jer bi samo trebala vidjeti kakve sve stvari ima iz nutra 🫣 pošto bi ja napravila sama svoj i ponesto sto mi se svida uzela iz njega ,cisto radi inspiracije 🤔🫣🤗 hvala Vam 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.