Gdje kupiti zip pidamice?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim mamama! Na yt sam gledala neke videe potrebnih stvari za bebu, i gotovo svaka mama je preporucila pidamice sa zip zatvaračem. U svakom ducanu u kojem sam do sad bila ima samo na gumbice. Odusevljena sam idejom da usred noci promjenis pelenu, zakopcas body i povuces zip na pidamici i na spavanac. Znate li mozda gdje ih ima? Ili ima netko da prodaje? Velicina 56,62,68…. Hvala unaprijed :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    m-mama

    Pozdrav svim mamama! Na yt sam gledala neke videe potrebnih stvari za bebu, i gotovo svaka mama je preporucila pidamice sa zip zatvaračem. U svakom ducanu u kojem sam do sad bila ima samo na gumbice. Odusevljena sam idejom da usred noci promjenis pelenu, zakopcas body i povuces zip na pidamici i na spavanac. Znate li mozda gdje ih ima? Ili ima netko da prodaje? Velicina 56,62,68…. Hvala unaprijed :)


    Nekad je bilo u Kiku,  pa probaj tamo vidjeti.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    m-mama

    Pozdrav svim mamama! Na yt sam gledala neke videe potrebnih stvari za bebu, i gotovo svaka mama je preporucila pidamice sa zip zatvaračem. U svakom ducanu u kojem sam do sad bila ima samo na gumbice. Odusevljena sam idejom da usred noci promjenis pelenu, zakopcas body i povuces zip na pidamici i na spavanac. Znate li mozda gdje ih ima? Ili ima netko da prodaje? Velicina 56,62,68…. Hvala unaprijed :)


    Ne znam od kuda si, ima ih u Bubamari. Oni ti imaju i web shop pa eto vidi. Ja imam njihove i odlicne su zaista.

    Aymee

  • RazumnaMama

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Imas ih u pepcu i prakticki sada su ti akcije na sve stvari za bebe 
    pogledaj si katalog: https://www.letkomat.hr/pepco/katalog-od-petka-11-05-2018/?page=2 [letkomat.hr] 

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    potpisujem da su prakticne. Ali meni su prakticne i one na gumbice ako imaju gumbice na nogama  :)

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.