Dojenje nakon loseg iskustva?!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Nadam se da ce mi netko dati savijet, ili podijeliti svoje iskustvo bez da me pritom osuduje na moje trenutno misljenje.. 
    Naime,mama sam deckica od 1god i 2mj. njega sam doila 15dana dok nisam dobila uzasnu upalu,i patronazna je rekla da prestanem dojti jer ce mi biti samo gore. radilo se o tome da sam u svakoj dojci imala 3dl mlijeka a on nebi popio ni pola 1dl. i onda me je muz izdajao jer ja nisam mogla sama,pa masirao,zatim bi hranila malog i tako dan i noc u krug bez imalo pauze.. pred kraj su mi bradavice bile krvave i raspucane ko da je netko bacio petardu na njih. kad god je mali poceo traziti jest ja bi pocela plakat jer sam znala koja me bol ceka. u pocetku sam se krivila sta prelazimo na nan,ali on je jako dobro napredovao i prestala sam se krivit. pokusala sam nije islo i napravila sam ono najbolje u tom trenutku. jer su mi grudi bile poput kamena,cak ni muzevu majcu nisam mogla nositi koliko mi je sve smetalo na njima..

    Sada ocekujem drugo dijete,i iskreno neznam dal da pokusam opet dojti. s malim kad sam prestala sam rekla da necu vise dojti nikada. sada mozda i bi ali me je uzasno strah da ce biti kao prvi put. to iskreno ne zelim opet proci. jer je bol bila uzasna,gora od poroda.. rodit bi mogla ibjos 15x ali imat ponovo isto iskustvo s dojenjem nikada vise.. 

    Molim vas da me ne osudujete,a ako ima koga tko je prvi put imao lose iskustvo,a drugi ili treci put je bilo sve u redu,molim za savijet.. 😘

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Draga evo prvog sina nisam dojila a drugi je od prvog dana iskljucivo samo bio na cici,prosli smo svasta,ali sam puno citala tu savjete od cura i uspjeli smo,kod vas je nesto vjerojatno krenulo krivo i onda zacarani krug..ako cu ti moci kako pomoci kad rodis samo reci!Nema nikakvog osudjivanja,svi mi hocemo samo najbolje svojoj djeci,nije ni AD smak svijeta ali ja sam uvijek za da se proba prvo sve pa onda ako neide-neide..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno draga. puno mi znace tvoje rijeci i potpora.. i ja sto vise razmisljam o tome mislim da bi trebala probat,pa ako neide neide kao sta i ti kazes..
    Jer ni pocetak trudnoce mi nije kao sa sinom pa mozda i dojenje bude drugacije. 
    Hvala ti puno,i sigurno cemo se cuti i druziti jer sam i ja u grupi ljetnih beba.. ☺😘

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Naravno,nemas frke,tamo cemo o svemu sto dodje pricati!Tako je,svaka beba je drugacija!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Meni uopce nije islo!sin stalno cicao,nikad dosta,uvijek plakao,dobila onu upalu grudi,pa se masirala pa izdajala pa ostala bez mlijeka i kupili mu nebimil!dijete bilo sito i ja sretna!muz je u ponoc isao u ljekarn!a drugi put sam malu imala na cici u bolnici,dosla sam doma i davala joj isto adaptirano!ona je imala vrlo izrazenu zelju za sisanjem pa je i dudicu dobila!Ne budi blesava i ne zivciraj se oko toga!kad se pricalo o dojenju ja samo kazem-ajd pogodite jesu moji dojeni!I tocka!I pred udrugom Roda mogu priznati da se nisam ubijala od truda!A bome me bum ni sad treci put!A ko hoce osudjivat,samo naprijed,moja su djeca zdrava i nista im ne fali!meni dovoljno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Mamika3 hvala ti.. stvarno sam bila sprema na osude posto svi vide samo dojenje,i stvarno mi je puno lakse jer sam dobila vasu potporu 😘

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Megi1509


    Mamika3 hvala ti.. stvarno sam bila sprema na osude posto svi vide samo dojenje,i stvarno mi je puno lakse jer sam dobila vasu potporu 😘

    Ma sve 5,razumijem te!Ako netko doji,nek doji,a ak netko ne nek ga se ostavi na moru!Jos malo pa ce i pusaci  navalit na nepusace da zapale,kak je krenulo….ha ha ha..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    mamika3


    Megi1509


    Mamika3 hvala ti.. stvarno sam bila sprema na osude posto svi vide samo dojenje,i stvarno mi je puno lakse jer sam dobila vasu potporu 😘
    Ma sve 5,razumijem te!Ako netko doji,nek doji,a ak netko ne nek ga se ostavi na moru!Jos malo pa ce i pusaci  navalit na nepusace da zapale,kak je krenulo….ha ha ha..

    Hahahah to si u pravu 😂

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.