Carski rez-iskustva s bolnicama (Zabok-Zagreb)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MateMari

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage mame, evo uskoro se bliži taj dan a mene i dalje muci u koju bolnicu ici. Ja sam prvo dijete rodila carskim u Petrovoj, sad me opet čeka carski i voljela bih čuti friska iskustva. Hvala 😘

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    MateMari

    Drage mame, evo uskoro se bliži taj dan a mene i dalje muci u koju bolnicu ici. Ja sam prvo dijete rodila carskim u Petrovoj, sad me opet čeka carski i voljela bih čuti friska iskustva. Hvala 😘


    Pratiim, ovo i mene zanima..Nisam jos rodila a i tek sam doselila u Zg pa ne nisam jos cula gdje je kako..Super tema 👍👍

  • MateMari

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo ja pitala i na fejsu, mislim da cu ja ipak u Zabok, ali vrijedi čuti još iskustava… 95% ženica koje su komentirale bile su vrlo zadovoljne Zabokom.. Puno znaci neka dobra povratna informacija😉 

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    MateMari

    Evo ja pitala i na fejsu, mislim da cu ja ipak u Zabok, ali vrijedi čuti još iskustava… 95% ženica koje su komentirale bile su vrlo zadovoljne Zabokom.. Puno znaci neka dobra povratna informacija😉


    A ja nemam fejs pa jedino ovdje kupim neke informacije…

  • Avatar Smješkica

    Smješkica

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam rodila svoje prvo dijete na hitni carski zbog mutne plodne vode. Kad su mi probušili vodenjak, izašla je zelenkasta i mutna plodna voda i doktor je onda razmotrio mogucnost carskog. Doveli su me u boks i pokusali me prirodno vaginalno poroditi, ali CTG nije pokazivao dobre rezultate, te su me momentalno odvezli u salu i uspavali da mi naprave carski. Bila sam na Sv. Duhu i mogu reći samo riječi hvale počevši od doktora (dr. Blagajić) do medicinskih sestara i ostalog osoblja.

  • rabbit

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    OB Zabok
    Dosla 6cm otvorena, nakon 4h predradaone 8cm otvorena. Prokinuli vodenjak s mojim pristankom jer je glavica bila visoko, nisu htjeli riskirati prolaps.
    6h u boksu, dosla na 9cm, glavica se ne spusta. Izgubila sam svijest i onda su me pripremili za carski. Morala sam ih moliti da mi ne daju spinalnu nego opcu jer desnu stranu tijela gotovo da nisam osjecala i nisam htjela riskirati povredu.
    Komentar anesteziologinje u sali mi je dodatno zgadio cijelo iskustvo. “Ne znam kako bi ti to (moje dijete i ja smo ” to“) trebala poroditi vaginalno kad je tako nekooperativna.”
    Nikad vise u radaonu. Ako ikako budem mogla odabrati, nikad vise na Bracak.

  • LeaM

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ja sam završila na hitnom carskom na SD. Opisala sam svoje iskustvo na ovom forumu. Samo ću reći da smo i muž i na nakon tog iskustva odlučili da ako ikada i budem ponovo trudna u hrvatsko državno rodilište više ne idem. Sa malim idemo i na vježbe zbog krvarenja u mozgu koje je doživio na porodu. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.