Bebe vježbači

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Blago vama, moj se jos ni ne dize na ruke za puzanje!!!!!!! A kamoli ista drugo, jedino prica ba ba ba ba :F

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ma bude,bez brige,pa njemu se gleda korigirana dob za motoriku 😉 uostalom ne kasni ti s nicim mislim da je puzanje do 10mj 🙂 moj se dize uz nas,namjestaj i onda se ljuti jer ne moze hodat 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Moj je najsretniji kad mi stoji u krilu, onda se smije, vristi, prica i uziva kad stoji i kad ga idem stavit da ide sjest onda ukoci noge i necesjest on bi stajo :D

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Očito im to pase jer vide sve🙂 ali ja svog ne dizem na noge,sam se digne pa koliko izdrzi 🙂 😉 koliko vi imate krutih obroka?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ide nam kao ujutro mlijeko, pa zblendam voce, pa kao povrce kasica, pa mlijeko i onda opet mlijeko za noc ili skuham griz na vodi pa mlijeko, ali ne pojede puno, do 10- tak zlica pa mu dam malkoc caja vode, ak je jis jako gladan uvalim mlijeka :D

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Super,mi zasad imamo dva obroka,ujutro je vocna kasica ,i onda je ručak povrce i.meso 😉 sve ostalo nam.je mlijeko 🙂 a noc ti se jos budi za papanje? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Budi se ponoci al ne papamo, jedino ak se bas razbudi i place onda mu dam, ali rijetko kad :D uvalim dudu i nastavi spavat :D

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Super,spava u kindacu ili s vama?mi jos papamo prek noci 😐😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Prvo krevetic, kad se prpbudi nama u krevet jel dok zaspe nekad potraje pol sata, zna da se po noci ne nosamo pa teze zaspi xD itak ostane do jutra :D

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    I mi njega prebacimo kod nas u krevet oko 4,5 jer da ga idem uspavljivat samo.bi se razbudio,ali isto tako ne.zelim da se navikne na spavanje s.nama 😁  kako napredujete? Mi puzemo,sjedimo i.dize se uz sve 😱

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.