Native sadržaj 24. veljače 2025.

Glasajte za ovih 10 vrtića kako bi osvojili vrijedne potpore za svoje polaznike!

Foto: Pexsels
klokanica postala miss7mama.24sata.hr

Vrtići su mjesta ispunjena smijehom, radošću i prvim prijateljstvima. U vrtićima se uče prve životne lekcije kroz igru, maštu i nježnu brigu odgajatelja.

Svaki novi dan donosi nove prilike za otkrivanje svijeta, razvijanje kreativnosti i stjecanje vještina koje ostaju za cijeli život. Zato želimo da naši vrtići budu dobro opremljeni, puni igračaka i svega što može pomoći našim mališanima u njihovom razvoju i odgoju.

Iz tog razloga smo na portalu missMAMA u suradnji s Pampersom pokrenuli nagradni natječaj u kojem dodjeljujemo vrijedne potpore vrtićima diljem Hrvatske.

U tijeku je drugi krug nagradnog natječaja pod nazivom Digni prstić za svoj vrtić, u kojem ćete vi svojim glasovima odabrati dva vrtića koja će osvojiti vrijedne potpore. Vrtić s najviše glasova osvojit će potporu u vrijednosti 3000 eura, dok će drugoplasirani po broju glasova osvojiti potporu u vrijednosti 2000 eura. Pristiglo nam je puno priča i svaka je na svoj način zaslužila pobijediti, ali naš vrijedni žiri odabrao je 10 najzanimljivijih. Glasati za njih možete na ovom linku, a u nastavku donosimo i njihove priče. Priče su navedene potpuno nasumičnim redoslijedom.

Djeca iz Dječjeg vrtića Latica Klenovnik žele se opet igrati u dvorištu!

U Dječjem vrtiću Zvončić djeca žele nove autiće i lopte

Mali sportaši iz Dječjeg vrtića Duga Resa trebaju novu sportsku opremu!

Mališani iz Dječjeg vrtića Katarina Frankopan žele se igrati vani i trebaju nove sprave

Dječji vrtić Vojnić mali je raj za velike snove u kojem prihvaćaju različitosti

U Dječjem vrtiću Maslina Kaštela ljubavi ne nedostaje, a vole igrati društvene igre

Dječica iz Dječjeg vrtića Karlovac žele novi tobogan i ljuljačke!

Mališani iz Dječjeg vrtića Gradac žele unijeti puno boje u svoj vrtić

Mališani iz Dječjeg vrtića Bedekovčina vole čitati, a sve što žele je novi ormar za knjige!

U Dječjem vrtiću Ribica trebaju nove didaktičke igračke!

Glasanje traje do 4. ožujka, nakon čega ćemo objaviti imena sretnih vrtića. No, to nije kraj i oni koji nisu osvojili nagrade ne moraju još odustati! Nakon drugog kruga, kreće treći krug u kojem ponovno možete sudjelovati svojom pričom o vrtiću i tako ponovno pokušati osvojiti vrijednu nagradu. Mi ćemo držati fige svima! 

Komentari 0

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.