Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    E pa bas to Ja svom stalno stavljam na nos da me vidi samo ko mamu a ne ko zenu jer da me vidi i ko zenu ,imali bi neku intimnost i bliskost, a on kaze da nije istina, jer mu nije vođenje ljubavi najbitnije. Mislim, nije ni meni ali je i potrebno za normalan bracni odnos.jel ti isto najcesce moras prva pocet ili si ga uspjela skroz urazumit? Nadam se da ce to doc na svoje nakon nekog vremena

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Ja sam imala i problema rano u trudnoći zbog mioma, pa je tu nekako sve zamrlo i nakon toga ništa par mjeseci nakon što sam se osječala dobro. On je sad dosta drugačiji nakon tog probijanja leda i sam je voljan, a i ja ga malo krenem grlit u jutro dok se još pravo nije ni probudio i nema nikakvih problema.  Ne zna ni što ga je snašlo! Ali da je i dalje rjeđe nego prije, je, ali pošto sam ja već u visokoj trudnoći ne znam ni da li je dobro pretjerivati. Al opet ako je pre rijetko postanem nervozna i čangrizava, pa niti to nije najbolje!


  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Doći će na svoje, samo se treba malo potruditi. Ipak nije bračni život tako lagan da sve ide samo od sebe, sigurno da svi parovi imaju svoje različite faze. Mi bi sve razgovorom rješile, a mislim da njima treba više konkretna akcija koja će ih pomaknut s neke točke.


  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja isto postanem čangrizava ako je prerijetko i onda me je sram reci da ja bi jer se bojim da ce me odbit i onda pocnem s nekim glupim razgovorom" ja tebi nisam privlacna" i tad se posvađamo. I tako svaki put .  
    A tvojem je vjerojatno ostao strah od pocetka trudnoce,pa kad rodis i oporavis se ce sve biti po starom,nadam se Kolko imas jos do poroda?

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Po menstruaciji sam 32 tjedna, ali je bebica malo veća za nekih desetak dana. Ja i mislim da je nešto ranije napravljena  Tako da još malo imam i jedva čekam!


  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Super , jos malo  . Meni je bilo najljepse zadnja dva mjeseca trudnoce, kad sam rodila bilo mi je strasno,al sad tek sve dolazi polako na svoje jer je dolazak bebe velika promjena, pogotovo ako ti je prvo. Meni su rekli isto da je veca beba i da je termin raniji,a zapravo je beba bila u prosjeku 3 340 i dosla je tocno na termin.  Jel ti je to prva beba? 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Da, prva mi je i curica je , tvoja bebica? Mogu misliti koja je to promjena, mi jedva čekamo koliko se već pripremamo al sigurno će i kod nas biti totalni urnebes u početku. Oboje smo dosta napeti. Ma znam da je svaka beba druge veličine, ali bi ja rekla po procjeni da je mi jesmo nešto ranije napravili jer sam zadnjih mjeseci imala jako kratke cikluse.


  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Meni je isto prvi decko . Prvi mjesec kad sam rodila mi je bio najtezi u zivotu makar sam jedva cekala bebicu,ali hormoni lude,depresija i nespavanje...sve se pomjesalo,ali i to se izdrzi i kasnije je sve bolje i bolje,di mislis rodit?
    Moguce da ces prije ako su ti kratki ciklusi pa je prije napravljena

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Spadam u Petrovu, a i tu sam do sada išla na preglede, tako da tu i namjeravam roditi. Gdje si ti rodila i kako je prošao porod? Da nespavanje...ja zato sad skupljam energiju i prespavam pola dana .


  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    I ja spadam pod Petrovu pa sam tamo i isla. Porod je trajao samo 3 sata, makar su mi lagani trudovi trajali cijeli vikend. Vracali su me 3 puta doma,dok nisam bila vise od 2  prsta otvorena. U sali si sama(puno ti je lakse ako je muz sa tobom, moj je bio) , ali od doktora nema nikoga dok ne pocne ici van . Nazalost , moras se derat ako zelis da te neko primjeti i pogleda. Cekali su jako dugo i nisu me htijeli pregledat. Kad su me pregledali vec sam bila otvorena 7 cm i bilo je prekasno za epiduralnu :/  Rekli su mi da jos nemoram tiskati a vec je bila glavica vani, tako da ih nisam previse slusala jer nisam mogla izdrzat kolko sam dobila nagon za tiskanjem( to je bilo najgore) al u jednom trudu je izasao van i najlaksi dio je istisnuti ga.  Sve u svemu bilo je okej i nadam se da ce i tebi biti. Najvaznije je da dišeš i da je muz uz tebe i to je to. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.