Molim vas za misljenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Mangomum

    Livia

    Mangomumvidim drugu crtu! 🎉
    Ponovi za par dana, trebala bi biti puno jaca ali ovo je pozitivno, pogotovo dobiveno tako rano 😘

    Hvala puno na odgovoru. Imam neki pritisak nisko dole u stomaku pa me bas strah. Jer sam prije 2 god imala biokemisku isto sam radila ranike test i sada mi vrag nike dao mira jer se bas cudno osjecam i ziga me malo ljevi jajnik. Ponovit cu za dva dana opet test


    Napravi clearblue! :)

    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    tinika

    Mangomum

    Livia

    Mangomumvidim drugu crtu! 🎉
    Ponovi za par dana, trebala bi biti puno jaca ali ovo je pozitivno, pogotovo dobiveno tako rano 😘

    Hvala puno na odgovoru. Imam neki pritisak nisko dole u stomaku pa me bas strah. Jer sam prije 2 god imala biokemisku isto sam radila ranike test i sada mi vrag nike dao mira jer se bas cudno osjecam i ziga me malo ljevi jajnik. Ponovit cu za dva dana opet test

    Napravi clearblue! :)


    Digitalni clearblue nisam nikada napravila a bas bi volila al njega cu napravit nakon jos jedne trakice jer sam dvi kupila ako bude pozitivna nakon par dana radim clearblue al digi bas me zanima 

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    tinika

    Mangomum

    Livia

    Mangomumvidim drugu crtu! 🎉
    Ponovi za par dana, trebala bi biti puno jaca ali ovo je pozitivno, pogotovo dobiveno tako rano 😘

    Hvala puno na odgovoru. Imam neki pritisak nisko dole u stomaku pa me bas strah. Jer sam prije 2 god imala biokemisku isto sam radila ranike test i sada mi vrag nike dao mira jer se bas cudno osjecam i ziga me malo ljevi jajnik. Ponovit cu za dva dana opet test

    Napravi clearblue! :)

    Livia evo test od jutros posto sam imala jos jedan napravila sam ga. Cini mi se da se bolje vidi nego onaj od jucer
    Livia evo test od jutros posto sam imala jos jedan napravila sam ga. Cini mi se da se bolje vidi nego onaj od jucer
  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Bolje se vidi, tamnija je crta nego jucer. 😉 Cestitam! 🤗😍

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Livia

    Bolje se vidi, tamnija je crta nego jucer. 😉 Cestitam! 🤗😍


    Hvalaaa ajme ko ce sada iscekat pocetak iduceg tjedna da se narucim za pregled

  • Marta81

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Ena32



    Jel digitalni ili obični? Poslikaj pa stavi da vidimo..probaj za koji dan
    Nazalost bacila sam ga ali vrlo slicno kao na zadnjoj slici je reziltat


    Pozz imam isti problem kasni mi 2mj i kupila sam taj digitalni isto mi pokazuje dali je to trudnoca ili 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Marta81

    Deleted user

    Ena32



    Jel digitalni ili obični? Poslikaj pa stavi da vidimo..probaj za koji dan
    Nazalost bacila sam ga ali vrlo slicno kao na zadnjoj slici je reziltat

    Pozz imam isti problem kasni mi 2mj i kupila sam taj digitalni isto mi pokazuje dali je to trudnoca ili


    Marta,moras nam sliku postaviti da vidimo?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.