Moguća trudnoća, ili nešto drugo?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malaprinceza

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Moraju bit u oba prozorcica crte kolko ja znam,ne?


    Ugolina

    Moraju bit u oba prozorcica crte kolko ja znam,ne?


    Da ,al kasni mi vec 4 dana

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Malaprinceza

    Ugolina

    Moraju bit u oba prozorcica crte kolko ja znam,ne?

    Ugolina

    Moraju bit u oba prozorcica crte kolko ja znam,ne?

    Da ,al kasni mi vec 4 dana


    Da,al test je negativan,pričekaj još par dana,ak ne dođe ponovi test ili idi ginekologu ili vaditi betu

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mozda su ti se samo poremetili hormoni pa ti kasni, moze biti da je ciklus bez ovulacije pa kasni, ako si pod stresom, naglo smrsavila/udebljala se, promjenila veliku nadmorsku visinu… Sve to moze utjecat na kkasnjenje.Po ovome nema trudnoce. Jel znas kad si imala zadnji odnos? Racunaj 14 dana od toga test ako je trudnoca bi trebao biti pozitivan.

    [tickerfactory.com]

  • Malaprinceza

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mozda su ti se samo poremetili hormoni pa ti kasni, moze biti da je ciklus bez ovulacije pa kasni, ako si pod stresom, naglo smrsavila/udebljala se, promjenila veliku nadmorsku visinu… Sve to moze utjecat na kkasnjenje.Po ovome nema trudnoce. Jel znas kad si imala zadnji odnos? Racunaj 14 dana od toga test ako je trudnoca bi trebao biti pozitivan.


    Moguce da je stres, zadnji odnos mi je bio 17.5 , ali smo koristili zastitu i prekuniti snosaj je bio 

  • Avatar Mare13

    Mare13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bok svima… 
    Znaci ovako… imam nejasnoca i uopce neam pojma sto i kako… 🤔
    M mi kasni 3tj… prosli tjedan sam napravila test koji je bio negativan (mada mi prijateljica kaze da ona vidi slabasnu crticu, ali ja nisam vidjela 😐) i imam neke cudne simptome… Nelagodan osjecaj u grudima, nije da me sad ne znam koliko bole, bole na dodir, ali vise onako neugodno, trbuh mi je napuhan i na dodir tvrd, i imam osjecaj kao da cu dobit M svakog trena i cijelo vrijeme trcim do kupaone provjeriti :( i danas su me poceli boljeti jajnici, ali ne sad nesto da konstantno bole, nego me probode tu i tamo, glava me isto tako zaboli na trenutke i samo bi lezala, cak mi i setat bude problem… 
    Mi zelimo bebu i zato me strah se nadati… :( 
    Bila sam jucer kod ginekologa, i dala mi termin za tjedan i pol s time da mi je rekla da kupim folsnu kiselinu bez da me pregledala… 
    Zao mi je zbog malo.poduzeg posta… 😕🤧

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Draga zasto ne uradis betu privatno? ona ce ti pokazati da li si trudna 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar Mare13

    Mare13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Eni.6

    Draga zasto ne uradis betu privatno? ona ce ti pokazati da li si trudna


    Zato sto nisam u Hr, a ovdje to ne rade tako odmah, nego isto narucuju 😕😔 a kako mi je termin 6.6.onda mi ostaje cekati… i cak nisam uspjela ponovit test danas, jer nisam uspjel kupiti ni test jucer novi… 😐 

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ee sad curke, trebalaa sam dobit mjesecnicu, a od simptoma nije bilo nista, osim zatvora, a inace me bole grudi cak 10 dana prije. I dan prije ocekivane M sam pocela malo krvariti i trajalo je niti 2 dana.. i tek sad me boli u doljnjem dijelu trbuha i kao da je napuham i boljela su me leđa, a na bradvicamaa su mi se pojavile vene i malo na dojkama i svako toliko me zapeckaju. Test sam radila, neki jeftini iz müllera i to predvecer i bio je negativan. Je netko upoznat s takvom situacijom? Izludit ću vise 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    I da, opet imam zatvor, vec 2 dana

    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Najbolje da uradis betu ili ponovi test ujutro

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.