Lazno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    mica96

    Pozdrav 🙂
    Nova sam na forumu,ali citala sam dosta postova.
    Kod mene ovako problem. Momak i ja vec par mjeseci radimo na bebici, menstruacije uvijek redovne, ciklus od prilike 28 dana😁
    Sada bili u avgustu na moru, bili plodni dani, mi opusteni uzivali i radili na bebici.
    Mens.je trebala stici prije 3 dana, dan nakon izostanka uradim Claerblue testic i dobijem -. Danas 3i dan kasnjenja uradim obicnu trakicu, dobijem - 😔
    Od simptoma mucnina, otecene jako jako grudi i mala probadanja u donjem dijelu stomaka koje traje jako kratko. Plus bijeli iscjedak prisutan par dana u malo vecoj kolicini, i piskim svako maloo.. ima li neko slicnih iskustava??
    Hvalaa unaprijed ❤


    šta znači ciklus 28 dan otprilike? da li znaš kad si imala O? koliko ti je lutealna faza?

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • mica96

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Simba🙂
    Znam kad je bila ovulacija, mislim pratim je samo kalendarski pa od prilike znam da su tada bili odnosi nezasticeni. Ciklus traje 28 dana, skroz je rijetkost da mens. kasni jedan dan,a ne i duze..
    Pored svega, osjetim bolove i donjem dijelu ledja vec par dana zadnjih😔

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    mica96

    Simba🙂
    Znam kad je bila ovulacija, mislim pratim je samo kalendarski pa od prilike znam da su tada bili odnosi nezasticeni. Ciklus traje 28 dana, skroz je rijetkost da mens. kasni jedan dan,a ne i duze..
    Pored svega, osjetim bolove i donjem dijelu ledja vec par dana zadnjih😔


    ako ju pratiš samo kalendarski, onda zapravo ne znaš kad je bila O. To što ti imaš ciklus od 28 dana ne znači da ti je i ovaj mj tako i da je O točno 14dc, ako razumiješ. Možda ti je baš ovaj mj folikularna faza duža, npr 17dc pa samim time i sami ciklus duži. Vjerujem da ćeš već za dan-dva dobit M. Da si trudna vjerujem da bi se sad već vidjelo na testu. 
    Inače, to ti je tako, čim počneš radit na bebi, sve pratiti, sve se poremeti. 😁😂 psiha radi čuda. A te tvoje simptome smo sve već imale a nismo bile T. Tek ste počeli radi  na bebi, samo strpljivo.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Možda da si kupiš lh trakice, pa počneš piškit već idući ciklus i samim time vidiš kad ti je O, pa vidiš koliko ti je lutealna faza. Imaš grupu Lh trakice pa se tamo pridruži ako želiš.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mica96

    Pozdrav 🙂
    Nova sam na forumu,ali citala sam dosta postova.
    Kod mene ovako problem. Momak i ja vec par mjeseci radimo na bebici, menstruacije uvijek redovne, ciklus od prilike 28 dana😁
    Sada bili u avgustu na moru, bili plodni dani, mi opusteni uzivali i radili na bebici.
    Mens.je trebala stici prije 3 dana, dan nakon izostanka uradim Claerblue testic i dobijem -. Danas 3i dan kasnjenja uradim obicnu trakicu, dobijem - 😔
    Od simptoma mucnina, otecene jako jako grudi i mala probadanja u donjem dijelu stomaka koje traje jako kratko. Plus bijeli iscjedak prisutan par dana u malo vecoj kolicini, i piskim svako maloo.. ima li neko slicnih iskustava??
    Hvalaa unaprijed ❤


    Sve smo imale ne slicna nego identicna iskustva. I nisi trudna, test je pouzdan 3 dana kasnjenja, a pogotovo dva….vise srece drugi put..a mucnine i grudi to je psiha…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Nikki_95

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    mica96

    Pozdrav 🙂
    Nova sam na forumu,ali citala sam dosta postova.
    Kod mene ovako problem. Momak i ja vec par mjeseci radimo na bebici, menstruacije uvijek redovne, ciklus od prilike 28 dana😁
    Sada bili u avgustu na moru, bili plodni dani, mi opusteni uzivali i radili na bebici.
    Mens.je trebala stici prije 3 dana, dan nakon izostanka uradim Claerblue testic i dobijem -. Danas 3i dan kasnjenja uradim obicnu trakicu, dobijem - 😔
    Od simptoma mucnina, otecene jako jako grudi i mala probadanja u donjem dijelu stomaka koje traje jako kratko. Plus bijeli iscjedak prisutan par dana u malo vecoj kolicini, i piskim svako maloo.. ima li neko slicnih iskustava??
    Hvalaa unaprijed ❤


    Hej hej.. Meni je menstruacija oduvijek uredna, tocna. Otkad radimo na bebici (vec 13 ciklusa) jedan put dobijem m prije, iduci mjesec kasni, mjesec iza dobijem ali skroz slabo, mjesec iza kasni pa uzasno obilna. Od ovih 13 puta bar 7 sam bila sigurna da sam trudna radila testove, nadala se..bole grudi, leđa, umorna, čak povraćala. Na kraju nista..psiha nam radi čuda 😅…  Najlakse je reći opustite se i uživajte to slusam non stop ali to je stvarno jedino rjesenje 🙈.
    Zelim tebi i svima nama tu uskoro jedan veliki  plus ➕ ❤️

    🙋🏼‍♀️26 & 30🙋🏻‍♂️
    Papa test uredan 01/2021
    Pokušavamo od 11/2020
    Ciklusi uredni (26 dana) trajanje M 5 dana

  • mica96

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pa nisam do sad uopste to gledala, pratila.. Skoro uvela imens.kalendar 😀 tako smo i poceli praviti bebu. Znam da svi kazu opusti se, bice kad se ne nadas, mladi stee🙄🙄
    Nekako ja vjerujem da to bude kad je pravo vrijeme, sve to dodje na svoje.. eto, citajuci odlucila sam ubaciti se samo da vidim jel nekom negativan test bio lazan, nista vise od tog…
    Bila beba ili mens.obe su dobrodosle 😁😁 ako nekad skoro bude plusic, ja vam se javim, i vama svima zelim sto prije plusice velike i zdrave bebee 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.