Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    sisy

    Pozz cure,
    Koliko su vaše bebe dobile na kilaži za mjesec dana i molim vas napišite da li je dojena, na formuli ili kombinacija ❤️


    1100 gr, formula

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar lucq

    lucq

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Ja isto osjecam neke laganije menstrualne grceve danas, vidjet cemo 🙈 mozda me sta otvore, sutra sam svakako na pregledu i ctgu

    [tickerfactory.com]

  • Alexica

    Broj poruka: 353

    Prijavi adminu

    sisy

    Pozz cure,
    Koliko su vaše bebe dobile na kilaži za mjesec dana i molim vas napišite da li je dojena, na formuli ili kombinacija ❤️


    Samo dojenje- 800g u prvih mjesec dana od otpustanja iz bolnice (imali smo bakteriju u urinu sto je mozda usporilo dobivanje), drugi mjesec 1100g.
    Prema svjetskoj zdravstvenoj organizaciji je minimum koji se tolerira 500g u mjesec dana. Standard je nekih 650-1100, ako se dobro sjecam za dojene bebe. Slala sam neke clanke tu, ali znam da na rodinoj stranici pise vise.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 540

    Prijavi adminu

    lucq

    Ja isto osjecam neke laganije menstrualne grceve danas, vidjet cemo 🙈 mozda me sta otvore, sutra sam svakako na pregledu i ctgu


    Sretno! 🙂

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Laraimama92

    Drage zene,
    Da li vam se desilo u nekom momentu da vam skoci pritisak, kuci

    Ej, ja sam valjda doktorirala visoki tlak u trudnoci. U prvoj sam imala preklampsiju, a u ovoj drugoj sam imala samo visoki tlak i zbog njega smo odlucili doktorica i ja da je vrijeme da idem roditi ranije jer mi je skakao u nebesa zadnjih dana. Dakle 140/90 ti je tlak kad bi se trebala javiti ginekologu (bitnije je ovaj donji kao sto su ti cure rekle).

    Ja sam ti jednom na pregledu u 38 tt imala 170/100 i doktorica se sokirala. Onda me je pustila da malo sjedim, dala mi da popijem vode i mjerila opet nekoliko puta. Tek kad je dosao na 135/80 pustila me doma, ali mi rekla da mjerim kuci. Ja kuci nisam mjerila jer sam znala da cu biti van sebe.
    Taj dan kad sam se dogovorila sa doktoricom da dodjem na pregled imala sam 160/100, ali ona mi je cak i uz toliki tlak dala da biram hocu li roditi odmah ili da dodjem opet za dva dana na kontrolu. Ali obzirom da smo prijateljice dugo dugo godina dogovorile smo se da idem odmah da se ne mucim vise sa tim tlakom.
    Tako da taj tvoj tlak nije uopce strasan, smiri se. Nema potrebe da pijes tablete za smirenje. Ispricala sam ti svoje iskustvo da te smirim jer znam koliko sam se ja u trenutcima kad bi mi tlak bio visok tjesila sa tudjim iskustvima.
    E i jos nesto, tlak ti uveliko ovisi i od prehrane.
    Ja sam pred kraj jako jako pazila sto jedem i dok sam jela kako treba tlak bi bio skolski. Svaki put kad bi krenula brljati sa hranom i jesti sto stignem tlak bi otisao u nebesa. Nadam se da sam pomogla

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    sisy

    Pozz cure,
    Koliko su vaše bebe dobile na kilaži za mjesec dana i molim vas napišite da li je dojena, na formuli ili kombinacija ❤️

    Samo dojenje- 1200 g

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Ej cure, nama je danas stigao nosiboo. Muz se odusevio, da ne moramo vise izvlacit usisavac🤣🤣🤣 javim dojmove kad bas isprobamo na bebi, za sad nema potrebe.
    Ali htjela sam vam javiti znam da je netko pitao za popust- na instagramu kod “mashinthebeauty” ->imate na storiju kod za popust na nekoj stranici za 25% popusta. To je zbilja super prilika. 

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Ej cure, nama je danas stigao nosiboo. Muz se odusevio, da ne moramo vise izvlacit usisavac🤣🤣🤣 javim dojmove kad bas isprobamo na bebi, za sad nema potrebe.
    Ali htjela sam vam javiti znam da je netko pitao za popust- na instagramu kod “mashinthebeauty” ->imate na storiju kod za popust na nekoj stranici za 25% popusta. To je zbilja super prilika.


    A evo narucila sam i ja😂😂😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    sisy

    Pozz cure,
    Koliko su vaše bebe dobile na kilaži za mjesec dana i molim vas napišite da li je dojena, na formuli ili kombinacija ❤️


    U prvih mj dana 1750 g kombinacija formule i dojenja (samo 3 tjedna). Ovaj tjedan smo kod pedijatrice, baš me zanima koliko je dobio u ovih mj dana, samo na formuli.

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

    [tickerfactory.com]

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    lalllla

    Sandra25

    Ej cure, nama je danas stigao nosiboo. Muz se odusevio, da ne moramo vise izvlacit usisavac🤣🤣🤣 javim dojmove kad bas isprobamo na bebi, za sad nema potrebe.
    Ali htjela sam vam javiti znam da je netko pitao za popust- na instagramu kod “mashinthebeauty” ->imate na storiju kod za popust na nekoj stranici za 25% popusta. To je zbilja super prilika.

    A evo narucila sam i ja😂😂😂


    I ja 🤣🤣

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.