Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    snowwhite1410


    Buhtlice čestitke 💙 💙 💙 🥰 🥰 🥰 🥰 ne mogu vjerovati da si rodila prošlo je tako brzo 😍😍😍


    Jako mi je brzo proletila cijela trudnoca. U prvoj nikako docekat kraj, a sad evo vec gotovo sve 😂 a i ti si vec na pola puta vidit ces kako proleti 😂 nadam se da si dobro i da je sve okej sa trudnocom 🤞

    amystiqa

    buhtlica23



    Ma znam sve ovo mi je drugi carski 🫣😅
    Iako mi je muka od boli kad se ustajem. Doslovno kao da mi sve pliva po stomaku 🤣 stvarno je grozan osjecaj ali nadam se da ce ubrzo proci. Jedina dobra stvar je sto stvarno jako malo krvarim. Izgleda me doktorica bas dobro ocistila 🫣 doslovno sam potrosila 10 onih velikih ulozaka sad koristim one obicne i ne napunim ih skoro nista. Imam dosta iscjedka, ali je proziran sa primjesama krvi. Tako mi je i prvi put bilo i nakon 15 dana nisam morala uopce koristiti uloske. Ali da me boli,boli 😵‍💫

    Jel možeš usporediti nakon prvog i sad? Jel isto ili više boli? Mene isto potencijalno čeka drugi ako se ne pokrene ništa do kraja tjedna.
    Znači ipak su inducirali iako je prvi bio carski?

    Mene su isto dobro počistili prvi put, stvarno minimalno sam krvarila, možda pola chico paketa uložaka sam potrošila.


    Iskreno mene podjednako boli, iako mi je sada donji dio trbuha skroz utrnuo i svjesna sam da se osjet vise vratit nece sigurno. Jer nakon prvog mi je bilo onako na jednom dijelu tako ostalo i ne osjetim tu nista ali sada je to skroo pola stomaka. Bol kao bol je jednaka, imam 18 kopci prvi carski 22 kom. Najgori mi je osjecaj kad ustanem iz kreveta pa imam osjecaj da sve pliva u stomaku. Jedino sto sam sada znala sto me sve ceka. Dobila sam gel, no drip ne. I to mi je doktorica odmah rekla da mi drip ne moze dati radi prvog carskog ( premali razmak izmedu trudnoca) i da nece i ne zeli riskirati. S obzirom da sama je molila da me pusti mozda se pokrene nesto je dala gel da pripomogne koliko moze no kada nije islo odmah su me na carski. Iako mi je i sama rekla da cu se napatit i da cu na kraju ic na carski jer mi je cerviks bio jako visoko i skroz zatvoren. I odma je rekla da se necu otvarati ali ispostovala je moju zelju.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 540

    Prijavi adminu

    buhtlica23


    Iskreno mene podjednako boli, iako mi je sada donji dio trbuha skroz utrnuo i svjesna sam da se osjet vise vratit nece sigurno. Jer nakon prvog mi je bilo onako na jednom dijelu tako ostalo i ne osjetim tu nista ali sada je to skroo pola stomaka. Bol kao bol je jednaka, imam 18 kopci prvi carski 22 kom. Najgori mi je osjecaj kad ustanem iz kreveta pa imam osjecaj da sve pliva u stomaku. Jedino sto sam sada znala sto me sve ceka. Dobila sam gel, no drip ne. I to mi je doktorica odmah rekla da mi drip ne moze dati radi prvog carskog ( premali razmak izmedu trudnoca) i da nece i ne zeli riskirati. S obzirom da sama je molila da me pusti mozda se pokrene nesto je dala gel da pripomogne koliko moze no kada nije islo odmah su me na carski. Iako mi je i sama rekla da cu se napatit i da cu na kraju ic na carski jer mi je cerviks bio jako visoko i skroz zatvoren. I odma je rekla da se necu otvarati ali ispostovala je moju zelju.


    A i ja se bojim istog scenarija, visoko je i zatvorena sam. Iako, može se spustit na dan poroda, nekako mi djeluje kao da se ne da ovom malom. Vidjet ćemo. Imamo još 7 dana. 🤞
    A koji ti je bio razlog prvog carskog i kakav je bio tijek poroda? 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gabby

    Gabby

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim zenama, majkama, kraljicama! Cestitam vam na vasim bebicama ❤️❤️🤗 ja se javljam sa ljetnih beba. Mi tamo po malo odbrojavamo i psihički se pripremamo.. a sad me zanima ako je koja ženica rodila u novom riječkom rodilištu da mi malo napiše iskustvo. 
    Ja se dvoumim izmedu kbc Rijeka i Postojne.. u svakom slučaju uzet ću doulu za pratnju. Htjela bih sto prirodniji porod bez med. intervencija, ali s obzirom da mi je prvi put tko zna sta ce biti u trenutku 😳 za Postojnu znam da nema ogranicenja za epiduralnu, moze se dobiti i na 10 cm otvorenosti, samo ne u zadnjih pola sata pred izgon. A kbc nije bas na dobrom glasu po tom pitanju. Opet razmisljam jel zbog te jedne stvari vrijedno potrositi 3-4000€.. opet vas molim ako ima koja iz Rijeke (cak i Postojne) pisite 🤗🤗 hvala unaprijed 😘
    Krenula sam čitat od kraja vase poruke, ali stvarno ima puno toga  pa da mi pomognete 🙈

    👩‍🦰 ‘92. Hashimoto, policistični jajnici, AMH 30.71 pmol 👨 ‘77 normoz Pokušavamo od 06/2021, 10/2022 HSSG
    Poliklinika IVF
    03/2023 IUI Femara, Gonal, Ovitrelle ❌ 07/2023 1. IVF 16 🥚, 8 blasti ❄️ freeze all -hiper
    02.10.’23. FET 1 blastice 🐧 6dnt ➕ beta 10dnt 494 ➡️ 12dnt 1317 ➡️ 14dnt 4366 07.12. Nifty ✅ It’s a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Antonela2024

    Sandra25

    Antonela2024

    Ja sam dosla u neku fazu kad razmisljam samo kako pregrmit to vrijeme u bolnici. Cak me ni porod ne brine toliko hahaha nisam u zivotu ostala u bolnici a plus prva trudnoca mi.. sutra termin i ne dogada se nista, vec polako ludim 🤣🙈

    U splitu rađas?

    Daa

    U rađaoni su mi svi bili super, a ova dva dana na babinjačama kao dvi godine. Sestre su grozne bile, uz iznimke za jednu jedini smjenu u kojoj su sestre bile divne


    Koji kat si bila? Meni sve mlade sestre na babinjačama i super bile. Još sam bila 7!dana

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Nama je malo lakse zadnja dva dana otkad mu dajem bio gaia kapi. Zapravo danas je prespavao 90% dana, samo se budi svaka dva sata za jest. Sad se brinem jel to normalno😅😅😅


    Moj je tako spavao pa nakon 2 mj. sad malo je smanjio.
    Jel ti dojiš kad je na svaka 2 sata ?

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    amystiqa

    buhtlica23


    Iskreno mene podjednako boli, iako mi je sada donji dio trbuha skroz utrnuo i svjesna sam da se osjet vise vratit nece sigurno. Jer nakon prvog mi je bilo onako na jednom dijelu tako ostalo i ne osjetim tu nista ali sada je to skroo pola stomaka. Bol kao bol je jednaka, imam 18 kopci prvi carski 22 kom. Najgori mi je osjecaj kad ustanem iz kreveta pa imam osjecaj da sve pliva u stomaku. Jedino sto sam sada znala sto me sve ceka. Dobila sam gel, no drip ne. I to mi je doktorica odmah rekla da mi drip ne moze dati radi prvog carskog ( premali razmak izmedu trudnoca) i da nece i ne zeli riskirati. S obzirom da sama je molila da me pusti mozda se pokrene nesto je dala gel da pripomogne koliko moze no kada nije islo odmah su me na carski. Iako mi je i sama rekla da cu se napatit i da cu na kraju ic na carski jer mi je cerviks bio jako visoko i skroz zatvoren. I odma je rekla da se necu otvarati ali ispostovala je moju zelju.

    A i ja se bojim istog scenarija, visoko je i zatvorena sam. Iako, može se spustit na dan poroda, nekako mi djeluje kao da se ne da ovom malom. Vidjet ćemo. Imamo još 7 dana. 🤞
    A koji ti je bio razlog prvog carskog i kakav je bio tijek poroda?


    Visoki krvni tlak, kroz cijelu trudnocu te sam razvila preeklampsiju. I u ovoj sam imala tlak ali ovog puta nisam razvila istu. Poviseni proteini jesu no nista u usporedbi sa prvim putem 😁
    Drzim fige da ti se spusti. Kod mene to nije bio slucaj nazalost 🫣

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 540

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    amystiqa

    buhtlica23


    Iskreno mene podjednako boli, iako mi je sada donji dio trbuha skroz utrnuo i svjesna sam da se osjet vise vratit nece sigurno. Jer nakon prvog mi je bilo onako na jednom dijelu tako ostalo i ne osjetim tu nista ali sada je to skroo pola stomaka. Bol kao bol je jednaka, imam 18 kopci prvi carski 22 kom. Najgori mi je osjecaj kad ustanem iz kreveta pa imam osjecaj da sve pliva u stomaku. Jedino sto sam sada znala sto me sve ceka. Dobila sam gel, no drip ne. I to mi je doktorica odmah rekla da mi drip ne moze dati radi prvog carskog ( premali razmak izmedu trudnoca) i da nece i ne zeli riskirati. S obzirom da sama je molila da me pusti mozda se pokrene nesto je dala gel da pripomogne koliko moze no kada nije islo odmah su me na carski. Iako mi je i sama rekla da cu se napatit i da cu na kraju ic na carski jer mi je cerviks bio jako visoko i skroz zatvoren. I odma je rekla da se necu otvarati ali ispostovala je moju zelju.

    A i ja se bojim istog scenarija, visoko je i zatvorena sam. Iako, može se spustit na dan poroda, nekako mi djeluje kao da se ne da ovom malom. Vidjet ćemo. Imamo još 7 dana. 🤞
    A koji ti je bio razlog prvog carskog i kakav je bio tijek poroda?

    Visoki krvni tlak, kroz cijelu trudnocu te sam razvila preeklampsiju. I u ovoj sam imala tlak ali ovog puta nisam razvila istu. Poviseni proteini jesu no nista u usporedbi sa prvim putem 😁
    Drzim fige da ti se spusti. Kod mene to nije bio slucaj nazalost 🫣


    Aha znači bio je prvi carski bez pokušaja uopće vaginalnog. Kužim. 
    Da, ja sam prvi put došla do 10 cm otvorenosti, ali se mali nije spuštao pa sam zato na hitan carski. Sad ćemo vidjeti. Hvala za fige. 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Sandra25

    Antonela2024

    Sandra25

    Antonela2024

    Ja sam dosla u neku fazu kad razmisljam samo kako pregrmit to vrijeme u bolnici. Cak me ni porod ne brine toliko hahaha nisam u zivotu ostala u bolnici a plus prva trudnoca mi.. sutra termin i ne dogada se nista, vec polako ludim 🤣🙈

    U splitu rađas?

    Daa

    U rađaoni su mi svi bili super, a ova dva dana na babinjačama kao dvi godine. Sestre su grozne bile, uz iznimke za jednu jedini smjenu u kojoj su sestre bile divne

    Koji kat si bila? Meni sve mlade sestre na babinjačama i super bile. Još sam bila 7!dana


    2 kat sam bila, i meni je vecina bila mladih ali nisu bas bile nesto.
    I da, dojim.😀

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 540

    Prijavi adminu

    Pitanje jedno, jesu li vam se kod prvih trudova (ili i kasnije) stiskao trbuh kao kod BH kontrakcija? Ne sjećam se od prošli put. 
    Imam neke nepravilne grčeve, kao menstrualne više, ali mi se stvrdne trbuh svaki put kao kod BH. Zapravo cijelo vrijeme je nekako stvrdnut, ali kod tog “grča” se još više. 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Antonela2024

    Antonela2024

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Ja nikakvih grceva nemam, tu i tamo ko menstrualna bol, osjecam bebu od zdjelice do prsa hahaha nemam pojma vise sta ocekivat tojest kad ocekivat. Otvorena pola clanka i 1pp ovoja

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.