Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    LavicaBP

    amystiqa

    LavicaBP

    Evo i mene iz TA. Curka je super, ima 3400g i bas sve je super -i posteljica i plodna voda i ctg, sve. Jedino što me doktorica zabrinula jer je rekla da oni na sv.duhu ne daju prijenos više od 3 dana ako je trudnoća preko IVFa. Neovisno o tome je li sve uredno ili ne 🙄 Tako da me naručila 30.4. kada ću biti 39+5 da se dogovorimo za dalje. Ako ne krene prirodno ranije naravno…
    S obzirom da je do sada baš sve bilo uredno, nisam ovo očekivala 😔
    Stigne se još to i pokrenuti do 3 dana iza termina. 🤞
    Puno hodaj, skakući na pilatesici, probaj sve trikove i fore tipa ananas, sex i ostalo. Možda nešto upali. 🙂
    Mi smo možda skupa u čekaoni sjedile danas u TA, kad si bila naručena? 🙂 Mislim, ja sam u VRTA, ali čekaona je čini mi se ista.

    Ma znam da, trebala sam samo procesuirati da je i to moguće 😅 Bude kako treba biti, samo da sve prođe u redu 😊
    Već sam se opskbila sa svime, muž se naravno dobrovoljno javio pomoć ali meni se to tako neda 😂
    Moguće! Ja sam bila u 10:20, ali dok sam sve obavila sam bila gotova u nekih 12..a tii?


    Ja sam bila u 9, ali isto dok sam završila je bilo negdje tako kad si ti došla. 🙂

    Iskreno nebi se ni meni dalo, tj. neda mi se. Ali ono, zadnja metoda ako ništa drugo ne bude pomagalo, stvara se oksitocin, a i u spermi je prostaglandin koji omekšava cerviks.

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    pepapepa

    Pozdrav mamice sta koristite protiv grčića? Mi imamo 15 dana i koristimo biogaia sa d3 vitaminom ali svejedno ima grčiće. Neznam da li se može kombinirati biogaia s nečim drugim tipa san simplex ili nesto takvo


    Za biogaiu su mi rekli da treba 15ak dana da pocne djelovati odnosno da se stvore te dobre bakterije, takodjer ja ju kombiniram sa sab simplex ili espumisan kapima.. biogaia je probiotik a ovo su kapi protiv nadutosti, grceva itd tako da slobodno mozes kombinirati:)

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Jel neko koristi za bebu Oleovit D vitamin, ako da-koliko kapi? 
    Ja sinu od 18 mj dajem 2 kapi kako mi je pedijatrica rekla, a jucer su mi za bebu na hitnoj rekli 5 kapi.. pa sad ne znam koga slusati😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    lalllla

    Jel neko koristi za bebu Oleovit D vitamin, ako da-koliko kapi?
    Ja sinu od 18 mj dajem 2 kapi kako mi je pedijatrica rekla, a jucer su mi za bebu na hitnoj rekli 5 kapi.. pa sad ne znam koga slusati😂

    2 kapi mi je rekla pedijatrica pa bi rekla da su na hitnoj nesto krivo rekli?
    Zasto ste bili na hitnoj? Nadam se da je sve ok.

    Za grceve ne znam, mi uzmemo tiba kapi pa kao da malo pomognu. Nisam ni sigurna jesu grcevi, skok u razvoju ili samo naprezanje zbog kakanja. Krenulo je tek ovaj tjedan tj nakon cijepljenja a imamo skok u razvoju pa cekam da prodje skupa sa skokom 🙈

    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Alexica

    lalllla

    Jel neko koristi za bebu Oleovit D vitamin, ako da-koliko kapi?
    Ja sinu od 18 mj dajem 2 kapi kako mi je pedijatrica rekla, a jucer su mi za bebu na hitnoj rekli 5 kapi.. pa sad ne znam koga slusati😂
    2 kapi mi je rekla pedijatrica pa bi rekla da su na hitnoj nesto krivo rekli?
    Zasto ste bili na hitnoj? Nadam se da je sve ok.

    Za grceve ne znam, mi uzmemo tiba kapi pa kao da malo pomognu. Nisam ni sigurna jesu grcevi, skok u razvoju ili samo naprezanje zbog kakanja. Krenulo je tek ovaj tjedan tj nakon cijepljenja a imamo skok u razvoju pa cekam da prodje skupa sa skokom 🙈


    E hvala. Ma da rekla je 5 i kad sam pitala sta nisu dve, kaze moze 5. S tim da je ona jos zuta malo u licu pa ne znam hel zbog toga kasnije sam to povezala. Jer pise na uputama 5 kapi ako se radi o nedostatku vitamina D. Hvala uglavnom

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • pepapepa

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    lalllla

    pepapepa

    Pozdrav mamice sta koristite protiv grčića? Mi imamo 15 dana i koristimo biogaia sa d3 vitaminom ali svejedno ima grčiće. Neznam da li se može kombinirati biogaia s nečim drugim tipa san simplex ili nesto takvo

    Za biogaiu su mi rekli da treba 15ak dana da pocne djelovati odnosno da se stvore te dobre bakterije, takodjer ja ju kombiniram sa sab simplex ili espumisan kapima.. biogaia je probiotik a ovo su kapi protiv nadutosti, grceva itd tako da slobodno mozes kombinirati:)


    Hvala. Probat ću još samo sa biogaiom jer koristimo samo 7 dana tek. Vidjet ću kako bude za vikend pa onda probat kombinacije.

    💁🏻‍♀️33, 🙎🏼‍♂️38
    01/2022.7t missed
    Rijeka
    Termin: 11.4.2024.

  • pepapepa

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Koje doba dana im dajete kapi za grcice ujutro/popodne/navecer?

    💁🏻‍♀️33, 🙎🏼‍♂️38
    01/2022.7t missed
    Rijeka
    Termin: 11.4.2024.

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    pepapepa

    Koje doba dana im dajete kapi za grcice ujutro/popodne/navecer?


    Pise na uputama kako se daje. Ja espumisan dajem prije ili nakon svakog obroka..

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    LaLa20

    Jel se koja susrela da je odjednom pred kraj trudnoce duzina bedrene kosti kraca za tri tjedna? Sve ostale mjere su okej, i do sad je bedrena bila okej… doktorica u bolnici nije nista komentirala, rekla je da je sve super, ali sam poslije vidla u nalazima da ne odgovara tjednima trudnoce.


    Nema ti potrebe za brigom ako je do sad sve bilo ok. Beba je sad već velika pa im je teško precizno uzeti mjeru, zato nisu ništa ni komentirali. Najviše pogrešaka u mjerenju i ima u zadnjim tjednima trudnoće. Nama je isto bedrena zadnjih par pregleda bila manja od tjedana trudnoće, čak se i smanjivala ako gledaš mjere, i ja sam isto kao ti brinula, guglala, paničarila. Na kraju sve super. Uživaj u zadnjim danima trudnoće i želim ti lak i brz porod 😘🍀

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

    [tickerfactory.com]

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    lalllla

    Jel neko koristi za bebu Oleovit D vitamin, ako da-koliko kapi?
    Ja sinu od 18 mj dajem 2 kapi kako mi je pedijatrica rekla, a jucer su mi za bebu na hitnoj rekli 5 kapi.. pa sad ne znam koga slusati😂


    Mi isto uzimamo Oleovit D vitamin, pedijatrica rekla 2 kapi, to mu dajem popodne. Jednom dnevno mu dam i 5 kapi Biogaie ali obične, bez dodatka d vitamina, prije obroka na žličicu. Kod uzimanja kapi radim razmak od 1 obroka, da ne bude previše. Ne znam jel tako treba ili ne ali okp u mojoj glavi kaže da tako mora bit 🤣

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.