Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Šmrkljojedi 😂😂😂😂😂 teus hahahahahahahahahahah mi to zovemo šmrkljomat 😂😂😂😂 mislila sam da jedini to zovemo tak 😂😂😂😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Mene ne muci stomak, mislim da mi je ok s obzirom na tjedne..mozda cak i mali..ali zato sise 😨 i inace imam velike..sad sam vec na E kosarici..nisam debeljuca ni stomak mi nije ogroman al zato sise, uzas 😣😤

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Hahaha gud njuz for ju luna kad prestanes dojit bit ce na jedva B 😂😂😂 uz dobar push up 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    croatina

    Hahaha gud njuz for ju lunakad prestanes dojit bit ce na jedva B 😂😂😂 uz dobar push up 😂😂😂


    To mi je san 😂 al sumnjam, obiteljski imamo velike sise, zene naravno..i prije trudnoce sam bila D 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Sise ti se malo ovjese kada se prestane s dojenjem al to je tak..zato postoji grudnjak..bas sam bila na tecaju pricalo se o dojenju,vecinom sam ja pricala kad nisam prvorotka iskustva itd..pola sata duze je trajalo nego bi trebalo zbog mene😂a mene sogorica lupka daj suti kaj pemo cim prije van😂sta ces..sta se tice marama mislim da prvih mj dana necete nikam s bebom najvise zbog vaseg stanja i prilagodbe bebe i vas samih,najvise kaj vam bude trebalo je tih mj dana odmora i povezanosti s bebom te vasih rituala..bas sam danas pricala o grudnjacima za dojenje i blazinicama to vam mozda bude nuzno trebalo ako pete kam s bebicom ovak za po doma ne..isto kak i marama,nosiljka iskreno meni u tome beba ne izgleda sigurno,jeste da su za to napravljene ali sama kraljeznica dijeteta koja jos nije formirana prvih 3 mj nema sanse da bebu u tome nosim,kasnije mozda da..imam dvije nove koje jos imam od curke nikad koristene..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Sise ti se malo ovjese kada se prestane s dojenjem al to je tak..zato postoji grudnjak..bas sam bila na tecaju pricalo se o dojenju,vecinom sam ja pricala kad nisam prvorotka iskustva itd..pola sata duze je trajalo nego bi trebalo zbog mene😂a mene sogorica lupka daj suti kaj pemo cim prije van😂sta ces..sta se tice marama mislim da prvih mj dana necete nikam s bebom najvise zbog vaseg stanja i prilagodbe bebe i vas samih,najvise kaj vam bude trebalo je tih mj dana odmora i povezanosti s bebom te vasih rituala..bas sam danas pricala o grudnjacima za dojenje i blazinicama to vam mozda bude nuzno trebalo ako pete kam s bebicom ovak za po doma ne..isto kak i marama,nosiljka iskreno meni u tome beba ne izgleda sigurno,jeste da su za to napravljene ali sama kraljeznica dijeteta koja jos nije formirana prvih 3 mj nema sanse da bebu u tome nosim,kasnije mozda da..imam dvije nove koje jos imam od curke nikad koristene..

  • tim

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Cure kak vi sve imate velike tebuhe moje je jedva primjetan naapram vasih mi smo usli u 19 tjedan ali kad vidim vase nemogu seopce zamislit s takvim trbuhom kad se obucem u vestu prakticki se ni ne kuzi da sam trudna valjda ce i meni narast 😂

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu
    Ja sam danas bila ne tecaju i pricali smo o dojenju.. jako korisne informacije 😊 super tera pelene, moram pogledat neke na netu 
    Moj trbuh ❤ u deckovoj trenerci 💙 najudobnije mi je za po kuci
    Moj trbuh ❤ u deckovoj trenerci 💙 najudobnije mi je za po kuci

    [lilypie.com]

  • Avatar Pukica

    Pukica

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ciao cure evo i mene, prolistala sam sta ste pisale.. kolostrum jos nemam al citala sam da je normalno da se pojavi u trudnoci, cicke mi nazalost nisu jos porasle al zadovoljna sam i s ovim do sad jer su inace ne postojece 😂 sta se tice nosiljki i marama mislim da ih necu koristit jer su mi leđa problem al inace mi je to predobra stvar, slobodne ruke su uvik plus. Zvala sam doktoricu jer su me brinile one moje “kontrakcije” i rekla mi je da ih vjerojatno izazovu bebini pokreti i da legnem i uzmem Mg po potribi i da je to dosta cesto. Vidit cemo sve u utorak na pregledu. 
    Lipi su vam trbuscici 🤗🌼 moj je isto narastao u zadnjih tjedan dana, do sad je bio maliii

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Malu, ne virujen da je tvoj najveci dok ne vidim😂😂😂😂 a da sad uslikam moj nakon sto sam se izubijala u hrani sokirali bi se😱😱 uzas uzas ali dobro nema veze 😇
    Tamsi zgodna ka i uvik 😍
    Meni sise nisu nesto porasle makar muz kaze da jesu ali mozda pola broja sta ja znam uglavnom ne znacajno. I nemam kolostrum.
    Pukica brzo ce utorak ne birni, samo laganini 😉
    Tim, pomalo, narasti ce. Mozda si i takve gradje itd. Ja sam visoka i mrsava, krenula sam u trudnocu sa 70kg sto je dosta malo bas sam jako mrsava bila i dobila sam do sad 10kg,ali puno volim papat. I muz je visok, doktorica kaze da ne ocekuje maleno dijete.pa mu ja radim mjesta unaprijed 😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.