Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anna13

    Anna13

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Anna13

    Evo da se i ja javim ,bila sam na kontroli, sve je u redu, tako da sve kontrakcije i bolovi zadnjih dana nisu pokrenuli ništa . Zabetonirana sam kaže dr. I cerviks je također dobar, samo što on ne govori ništa u mjerama pa vam ne mogu točno r


    reći. Beba ima oko 700 grama ,za ove tjedne mjere odgovaraju. Rekao mi je da i dalje nastavim s magnezijem i da više odmaram ,nikakvo  strogo mirovanje. Tako da mi je danas odmah lakše, još uvijek me lagano boli tu i tamo ali valjda je glava sad mirnija pa se i bolovi smanjili .
    Od straha što će mi reći zaboravila pitati da potvrdi jeli curica, i sjetim se na izlasku ,a on meni ,sad me pitaš al mislim da je.  Eto mislit ćemo da je curica do idućeg pregleda ako joj nešto ne izraste u međuvremenu 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Cestitke cure na pregledima,i hvala na popisima. Dobro je imati po cemu se voditi. 😊🤗
    -mi isto imamo kucnog psa i linja se ali me dlake ne brinu. On je cijepljen i ciscen od parazita redovno i nemam straha. Robicu cu ionako utrpat u susilicu pa ce izvuc ako koja i bude na baby robi. Jedina promjena je da nece smjet vise s nama u krevet nego u svoj krevetic odma do. Ali to cemo ga pocet uciti za koj tjedan cim preselimo u kucu. Ne mislim ga odvajat od nje jer ce se puno lakse sprijateljiti i prilagoditi ako od prvog dana budu zajedno i dobivaju oboje paznju istovremeno. 😊

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Kikiriki bas to nemojte ga odvajat,on je isto dio vaseg zivota ko i vi njegovog zato kazem ponasajte se prema njemu kao i do sad kad bude bebica dosla da se ne osjeti zapostavljenim jer zivotinje hocu i mogu bit ljubomorne onda nikad ne znas sto im je u glavi..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Kikiriki bas to nemojte ga odvajat,on je isto dio vaseg zivota ko i vi njegovog zato kazem ponasajte se prema njemu kao i do sad kad bude bebica dosla da se ne osjeti zapostavljenim jer zivotinje hocu i mogu bit ljubomorne onda nikad ne znas sto im je u glavi..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Cure mene tak beba skaklja po trbuhu tu oko pupka da se ne mogu prestati smijati i valjati po krevetu😂😂😂😂

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Cure mene tak beba skaklja po trbuhu tu oko pupka da se ne mogu prestati smijati i valjati po krevetu😂😂😂😂

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ja sam danas nesto u ducanu osjetila,kao da me udaralo na jednom djelu trbuha..bilo je onak tvrdo da dodir..a sto se klokanice/nosiljke tice meni su rekli kad beba malo poraste da se dodje s njom probati,jer ovako neznas dal ce se htijeti nositi?!

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Kikiriki nas isto spava s nama i iskreno nemam pojma kako ga sad više odviknuti od toga ali planirala sam skoro pokušati…nekad legne na svoju dekicu pored kreveta a onda kad zaspimo on se popne 😂
    Kristina i ja vjerujem da će sve biti oke…on je naš razmaženi pas i nemoguće ga je zapostaviti…popne ti se na glavu ako treba i doslovno haha…
    Ja danas nisam nešto posebno osjetila bebu…kako koji dan ne kužim to baš…u svakom slučaju mirna beba javi se nekih dva put dnevno s par blagih pozdrava haha… Valjda je to ok? 

    [lilypie.com]

  • Lordan

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Jutro,cure.🤗 Dugo se nisam javljala..svakakvih proslava kod mene u zadnjih 2 tjedna. Vidim da ste sve polako u pripremama..ja čekam sajam u west gate-u. Nadam se da ću nešto kupiti. Netko je pitao u vezi krvi iz pupkovine. Moja sestra je dala pohraniti prije par godina..cijena oko 16 000 kuna. Ja sam razmišljala o doniranju u zakladu Ana Rukavina. Moram samo pitati ginekologa jer treba ispuniti neki formular koji se nosi sa sobom na porod.

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Jutroo curke.. imam i ja psa koji spava s nama i koj je ljubomoran cim mi netko priđe.. al naucit ce se on na bebu, nije da su mu draga djeca, al morat ce.. vecinom mi zna spavat pored trbuhu, valjda osjeti bebu ❤
    I moj se jucer nije bas javio puno, a ni jutros, mozda jos nana 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.