Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Nali, terminuso moja, cestitam ti od srca! Drago mi je da ste obje ok, jedva cekam da se javis s vise detlja. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Nali, čestitaaaam i čekam da nam se javiš ❤️

    kod mene sve po starom. čekamo termin i očito ćemo i preko termina 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu


    Nali čestitkeee💐💐

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Nali hrabrice, cestitke!! Cekamo te!! 😘😘

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Cure ni bili bebac ima 3200 veeelika beba ja imam jos 4cm usca…zatvorenooo…ugl beban vellikii sve superr..mogu sve sad nema zabrana vise nikakvih zeleno svjetlo za svee….😙😙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Nali cestitam !!!
    Kani kako je prosao tvoj carski, nisi nista pisala ili mi je promaklo?
    Barbie, Ptico nadan se da ste sljedece jer ubi to cekanje
    Duda cekamo sliku sobe
    Ima tko od Stuve djecje ormare? Dvoumim se izmedju 2 za curku pa ako ima tko da vidimo
    Jucer sam se preforsala i danas cijeli dan lezim, ledja mi se raspadaju
    A jucer sam mislila da mi curi plodna vida, dakle popiskila se i obrisala se i digla se na noge i obukla gacice kad nesto potece na gacice, jedno 5 cm duzine. Ugavnom sam cekala i gledala hoce se ponoviti al nije. Vjerovatno sam se upiskila malo u gace, bit ce nisam bila do kraja i eto.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    A di ste cureeee? 😁
    Evo mene danima nije bilo na forumu i bome imam hrpu zaostataka 😱
    Nali, Kani, Slampo cestitam na vasim smotuljcima. Cuvajte se i pazite, mazite ❤️❤️❤️
    Barbie, Ptico hoce li to kod vas vise?? Bebice jos malo kampiraju jer im je ocito bas lijepo unutra 😍😍
    Ja sam isto danas imala pregled, Maša taman napreduje. Ima 3200 i kaze dokica da je velika bebica taman za svoje tjedne i ja sam uloziva za clanak prsta 💪
    Zadranka, tvoj isto ima 3200 a dva tjedna si manje od mene? Bome velikaaaa beba onda, mislim sigurno to nije nista strasno, nije nikakva panika ali eto bas mi je cudno kako je tako veliki za te tjedne 💪😊
    Eto, pozdrav svima, uzivajte u ostatku dana 😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Nali od srca čestitam! Javi nam kad stigneš svoje iskustvo… kako je krenulo,u kojoj si bolnici? Kolika je malena? I sve što ti padne na pamet da bi podijelila s nama😘😘😘 uz tebe.smo!❤

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Nali nadam se da je sve dobro prošlo, čestitam ti na bebici i mogu reć da sam malo ljubomorna na tebe 😉😊 mi terminuše očito čekamo 43tj da vidimo svoje bebice 😊 Odmori, pa se čitamo.
    Zadranka 3200 beba? da nije 2200? to mi je nekako puno, kolke su cure bile u tom tjednu? 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Nije cure 2600 je ima prosli put..sad 3200..ja kazem doktoru 3200????reko ja to ne virujem kaze on vuruj viruj..jer po svemu je vilika beba bas prava za dva tjedna ispada veci…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.