ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Jaivanpa

Broj poruka: 512

Prijavi adminu

MaybeBaby

Ii Hvala Jaivanpabez nje nebih mogla napravit ovaj tracker a Bog zna da pokusavam od prvog dana 😂😂

Hahaha ma ajde glavno da ste uspjele :) 💗

[lilypie.com]

• AnnA

Broj poruka: 150

Prijavi adminu

Ja bas nekako jedva cekam da zavrsi danasnji dan. Sav mi je neki fuj

[lilypie.com]

MaybeBaby

Broj poruka: 211

Prijavi adminu

Ja sam danas cijela nikakva 
    kod mame sam 3 dana jer je muz na poslovnom putu vraca se sutra kroz dan ..jedva cekam da dode 
    beba od kad ga nema je full mirna i njemu fali tata
    a meni fali moj mir koji imam doma 

[lilypie.com]

[daisypath.com]

Angie1205

Broj poruka: 1317

Prijavi adminu

Cure niste jedine…tezak neki dan. Samo jedem, pijem, sjedim, lezim a sve mi je za 🤮
    Sutra idemo necaku na rockas, ak i sutra budem ovakva bolje da nejden nikam 🥴

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Točkica37

Broj poruka: 517

Prijavi adminu

Potpisujem vas…meni je muka od kad otvorim oci do navecer…s deckima mi bar ujutro nije bilo mucno sad ajme meni …. rekla sam da necu kukat hahahah

11.10.2010 sin A ♡
    13.01.2017 sin I ♡
    [lilypie.com]

Nova19

Broj poruka: 379

Prijavi adminu

Jaivanpa hvala!!!! Uspjela sam i ja staviti ticker 💪🏼🥰💋

[lilypie.com]

[lilypie.com]

• miki0

Broj poruka: 315

Prijavi adminu

I meni danas bio neki dugacki i cudan dan, znaci nije do mene, nesto je bilo u zraku 

[lilypie.com]

• Lala27

Broj poruka: 477

Prijavi adminu

Jaivanpa Dobro si ti skontala, ja sam na brzinu pročitala i mislila da pita za tabelu, pa tek sad sam stigla ući i vidim da je u pitanju potpis 😂😂

MaybeBaby Da stavim i ime pored? 😄 Ne znam, možda neko nije za to, ali ko jeste rado ću staviti 

[lilypie.com]

Lunica

Broj poruka: 97

Prijavi adminu

Jaivanpa

Klikni na moji traku i otvorit ce ti se lilypie com stranica. Zatim kliknes na Pregnancy, Days and weeks, select full size ticker, odaberes kaj hoces, cvijeće, balone, dugu tocnije kliknes na to kaj ti se sviđa i zatim slider, iza toga odaberes hoces hebu, rodu kaj god kao i ovo predhodno te details… Onda na expected due date upises termin poroda. U optional text above the ticker upises sto zelis…ja sam upisala mrvica…. I onda save gore desno i iza toga kliknes na forums pa na pseudo html I kopiras ovaj kod npr [lilypie.com]

muchas gracias😉😉

URL = https: //lilypie.com]

Jaivanpa

Broj poruka: 512

Prijavi adminu

Lunica

Jaivanpa

Klikni na moji traku i otvorit ce ti se lilypie com stranica. Zatim kliknes na Pregnancy, Days and weeks, select full size ticker, odaberes kaj hoces, cvijeće, balone, dugu tocnije kliknes na to kaj ti se sviđa i zatim slider, iza toga odaberes hoces hebu, rodu kaj god kao i ovo predhodno te details… Onda na expected due date upises termin poroda. U optional text above the ticker upises sto zelis…ja sam upisala mrvica…. I onda save gore desno i iza toga kliknes na forums pa na pseudo html I kopiras ovaj kod npr [lilypie.com]

muchas gracias😉😉

Nesto ti se zbrckalo

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.