ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Iva, smedja je zaostala krv, lose je kad je svjeza.  Saljem ti veliki zagrljaj, drzi se
    Anaid, jako mi je zao zbog tvog gubitka. 
    Ja sam na putu pa ne stignem tipkati, ali stvarno su potresle ove lose vijesti. U mislima sam s vama

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Nasty, ja planiram na vjezbe krenuti kad se vratim s ljetovanja.  

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Nasty i ja.cu od 1.9.  Da se malo prisjetim disanja. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Super cure! Vježbe su stvarno dobra stvar.. Mene je za radionicu vježbi disanja upisala za 11mj. A ovdje radimo aeropilates prilagođen za trudnice i vježbe za rodnicu. Ja sam inače padobranac u tim trudničkim vježbama i blage veze nisam imala. Al mislim da je ovo i za psihu pun pogodak. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Ajme ljubomorna sam ma vas koje idete na vježbe. Mi u Kninu nemamo ništa 😭😭 čak nemamo ni onaj trudnički tečaj nego moramo u Šibenik ako želimo ići 🤯🤯 
    Sretno sutra na pregledima, da se javite s lijepim vijestima 🤞🏻🤞🏻

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Kod nas Zdravi grad organizira one otecajeve za trudbice pa u sklopu njih ima par sati vjezi. Jedino sto ne znam kad je pametno ici sad ranije dok je lakse ili bas kasnije. Mislim da ih odrzavaju svakih 2-3 mj.
    Inace od kad smo burek prozvali brokula ja kad god otvorim tv naletim na reklamu za kucanske aparate beko i onog klinac koji pita sto je za rucak a mama koja vice brokula! Naravno ne pomislim na brokulu onda nego na “brokulu”. Grozno! 

    [tickerfactory.com]

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    DijMar

    Da se ubacim ja padobranac malo 😅
    Iva, pratim od jucer tvoje stanje i vjerujem kako ce sve biti u redu 😊 ali smatram da ti daju premalo info…nemoj se ustrucavati pitati ih sto god te zanima, oni ti moraju SVE objasniti…
    Anaid, zao mi je i ne mogu vjerovati koliko neki doktori nisu ljudi, a ni dostojni raditi taj posao. I jos k tome sam vidjela da je Ck u pitanju, a ja planiram tamo 

    Cula sam dosta kritika na racun nase ginekologije, al opet si mislim ma nebre biti tak…
    Sad sam se na vlastitoj kozi uvjerila… 
    Dr valpatic, bezosjecajan, arogantan, fuj… bas me zanima da mu je dosla zena ili kcer dali bi mu bio jeb** problem ustat u noci 😡😡

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Maj4 mogu ti pitat dali će klub trudnica St. organizirati vježbe disanja ili neka predavanja u Kninu. Na njihovoj fb stranici sam vidila da su prije ljeta organizirali u Sinju, Imotskom i u još nekim gradovima. A na vježbe možeš i na običan pilates samo da je trenerica bila trudnica ili  je upoznata što smiješ a što ne.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Jel ima tak neki klub trudnica u zagrebu? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Pa ja vjerujem da ima nešto slično u Zg. ali da se drugačije zove. Prenatal vježbe za trudnice, pilates za trudnice i tako nekako. A ovi u St rade kao udruga pa organiziraju i tečajeve. A tečajevi se organiziraju i u bolnicama.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.