ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Mene nekad bas zvekne, ne sad ono da boli, jos su mali i slabi al bas se iznenadim kako jako se osjeti povremeno. Bas pricam mm-u da ak sad tak moze opalit, kak bude poslije? 😳
    Prva curka je bila strava u trbuhu, pred kraj sam joj znala stopalo uhvatit preko trbuha, ko iz horof filmova 😱

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    I onda  tlak poludi od straha pred pregles hahaha 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Cure, hvala vam, ja u 11 imam pregled i baš sam nervozna, nisam ni spavala zbog toga. Javljam odmah 😊

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Jutro curke, i ja popodne idem na pregled . Malo me već hvata nervoza kao i uvijek prije . Samo čekam da kaže da je sve u redu . Malo sam i tužna jer je muž morao neplanirano na put a trebao je samnom , dogovorili smo 4d. Nadam se da će svima danas biti dobre vijesti :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Hej, evo mene… Sve je u redu, beba se dobro razvija i organi koliko on vidim…po njegovom sam 19 tj i 6 dana…. A beba pokazala rit i kaze kaj te briga mama kaj sam…

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jaivanpa taj tvoj bebac se bas voli tebi guziti 🥰
    Ma bitno da je sve ok, vec ce se pokazati ili piskec ili cucica 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jaivanpa, drago mi je da je sve ok. Hihihi, još se neće pokazati. Ma ima i to iščekivanje svojih čari…

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    A jeste se raspisale u jednom danu 😁
    Sretno svima danas na pregledima.
    Jaivanpa stidi se bebač 😉
    E sad ne znam tko je sta napisao jer se ne sjecam…za probadanje: mene isto probada vec dva dana s lijeve strane,dok se krećem je ok al dok legnem uzas al mislim da je jajnik jer vidim da sam se nahladila malo. Sto se tice odnosa,mi smo to svega dvaput od saznanja al pošto sam ja sama u Ri a dragi u Baranji ni nije da imamo prilike haha Pitala sam doktoricu,rekla je da smijemo nježno i polako 😂😂
    Sto se tiče bicikle nije preporučljivo samo zbog mogućnosti pada(ko ni kačit zavjese😁) al zato sobni bicikl moze.

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Super za bebaca… meni palo na pamet mozda da mi bude iznenadenje do poroda spol. Jos cu rzmisliti

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ja se ne usudim ni na bicikl ni ista slicno mada sam jucer jedva odolila stat na role 🙈
    Kaj se tice odnosa, nismo smjeli u pocetku radi hematoma a sad se ne usudimo nit ja nit mm…strah je radi tog bas jako prisutan kod nas 😔
    Tockice ja bi mozda i pristala na takvo iznenadjenje al moji nikako 😂 Mm i cure su jedva docekali da kazem jel piskec ili nije…svi su potajno navijali za decka.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.