ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Grizli hvala  ti na pitanju bolje sam. 
    Nakon prvog šoka, kao kršćanka vjerujem uskrsnuće  i da gubitak  voljenih nije kraj nego prelazak u vječni  život, tako da  je tesko ali manje boli.
    Kao psiholog  primjenjuem  naučeno tako da ću izgurati  nekako. 
    Kao trudnica se borim sa hormonima  da odrzim  prvo i drugo , i ne dozvolom hormonima  da divljaju. 🙈 
    Drago mi je da si ti bolje, samo nastavi  tako do sutra dok ti dr ne potvrdi da je sve u najboljem redu.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Dobro vece trudnicee😇😇😇
    Mozda nije dobra tema koju cu sad pokrenut,zapravo,zanima me nesto samo😂😂..uglavnom kako vi stojite sa spolnim odnosima tokom trudnoce? Citala sam da neke ne zele uopce,neke bi i previse haha..uglavnom meni je uredna trudnoca..sve je kako treba ali imam neki strah da ce se nesto dogoditi ako budem vodila ljubav s muzem😂😨..iako ga ponekad imamo i ginekologica mi nije to zabranila pitam se dali mi moze nesto bit? Mislim..nakon odnosa me nista ne boli..niceg nema..ali eto zanima me sta vi mislite o tome?😊😊😇

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Joj ne spavam od panike. Jel se vama kad dogodi da se probudite i boli vas trbuh pa prestane? Mene je bolilo dok sam ležala na desnom boku i kak sam se okrenula na lijevi prestalo je. E da bolio me ko jajnik desni jer njega jedino i imam. Joj nadam se da je sve okej. Imam danas pregled u pol 9 ujutro uh….:(

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Pozz curke sa mora, da li je moguce da kad se covjek opusti da nema ni mucnina ni nikakvih zajebancija osjecam se predobro 😘 
    Nova cestitam urednu trudnocu ti zelim
    Ostalim curama sretno na pregledima danas ko ima 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    samojed

    Pozz curke sa mora, da li je moguce da kad se covjek opusti da nema ni mucnina ni nikakvih zajebancija osjecam se predobro 😘
    Novacestitam urednu trudnocu ti zelim
    Ostalim curama sretno na pregledima danas ko ima

    Moje osobno mišljenje zasto da ne….mozda imas nacine opuštanja koji su dobri okidači za mučnine i tegobe. A na kraju krajeva sama napetost uvijek pogorsava bilo koje zdravstveno stanje … S druge strane možda ti se smiruju simptomi.. meni je u desetom tjednu nestala bol u grudima i tako negdje i one povremene mucnine. Tocno se sjecam dana kad su jednostavno nestale ko od šale. Jos sam mislila ma joj vratit ce se nema sanse da samo tako stane…

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Joj ne spavam od panike. Jel se vama kad dogodi da se probudite i boli vas trbuh pa prestane? Mene je bolilo dok sam ležala na desnom boku i kak sam se okrenula na lijevi prestalo je. E da bolio me ko jajnik desni jer njega jedino i imam. Joj nadam se da je sve okej. Imam danas pregled u pol 9 ujutro uh….:(


    Mozda si nesto zalezala

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Zene, sto mislite o voznji bicikla u trudnoci? Al voznji od 10-15 min laganini. Tu sam na go gdje je normalno da svi imaju bicikle al ja odkako sam trudna se nisam odvazila. Imam cak neki bicikl sa skroz udobnim sicem 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja ne bih vozila bajk 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Hvala cure na dobrodošlici 🥰🥰
    Lorija, baš sam se tražila na popisu, hvala ti 😚
    Eleanore ja sam u prvoj trudnoci imala odnos cijelo vrijeme i sve je proteklo super, trudnoca mi je bila izvrsna. Jedino sam 2-3 mjeseca prije termina malo krvarila nakon, šta je normalno, pa smo prestali.
    Za ovu trudnoću se osobno još ne usuđujemo zbog prijašnjih iskustva. Ali ako ti je uredna trudnoca, dobro se osjecas i doktor kaže da je ok, samo navali (ali ipak umjerenije 😄😄)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Cure, kako ste uspjele staviti ovaj “lilypie” na dnu? Meni pokaže samo html 🤔☺️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.