ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Curke, ajde koje vec imate te trudnicke jastuke pisite di ste kupile, kolko platile, dal ima rezervna jastucnica, kakvo je punjenje… 
    Pomozite nama koje prvi put kupujemo jer vidim da cemo uskoro vecina morat kupovat
    Jedna prijateljica mi ke samo rekla da ni slucajno ne kupujem sa stiropor kuglicama jer je taj jastuk toliko glasan po noci kad se okreces da probudis sve oko sebe 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Mikio ja sam svoj kupila na web shopu mali anđeo. Hrvatska proizvodnja, punjen je nekom kao vatom/spuzvom ko pravi jastuk, onak se recimo izravna u polumjesec, al ima trakice na jastucnici pa ga mozes stisnuti skroz gnijezdo. Ja sam prezadovoljna. Uzela sam i dvije dodatne jastucnice. Narucila sam i par tetri i jos su mi poslali na poklon par krpica i dvije tetre. Imaju moje preporuke.

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Grrr…ima li nas budnih? Probudih se s takvom mukom u zelucu da je to cudo. Malac se samo povremeno javi, jos uvijek to migoljenje nije pocelo svaki dan.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ja sam budna, cekam da se otvori neki ducan da mogu po kruh 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jutro ekipa! Mene sinoc prala neka mucnina al to sam prepisala prezderavanju 🥴
    Toliko sam bila umorna da kak sam legla nisam se pomakla do sad evo. Inace legnem vec prije 21 a gosti sinoc otisli oko 22 pa mi je to bilo 😱 bas sam bila potrgana neka. Danas ne kuham, rucka ima od jucer, al vec smisljam kaj da rastavim/sastavim 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Jutro.ja sinoc opet prokrvarila i u Petrovoj hodocastila. Ugl imam neki mali hematom i dobila terapiju. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tockice zao mi je al nije to nista nerjesivo. Imala sam veliki hematom u 1.tr. i krvarila sam i morala mirovat i sve je bilo ok. I sad sam imala neki mali hematomcic na pocetku al nestao je, bez ikakvog krvarenja ili smedjarenja. Sve to bude dobro, pazi se i odmaraj 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Tockice zao minje da si krvarila opet. Nadam se da sad bude sve ok. Sto su ti dali od terapije? Malo prelezi sad par dana i biti ce sve u redu ako je to mali hematom nema puno panike. Drzi se i samo lagano. Nadam se i da si se odmorila od hodocascenja. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Dobila dufaston jucer odmah 4 komada odjednom heheheh
    Hematom je ispod bebe sto je rekla da je super.
    I cekamo mi na hitnoj skoro 2 sata i dolazi trudnica u visokoj trudnoci i kaze da joj curi voda i krene prema rodilistu gore, a meni suze krenule, toliko mi je to bilo emotivno 😍

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dal ima koja da joj se dogodi ovo sto i meni. Ujutro nakon dizanja grudi uzasno bole i budu napuhane, onda tokom dana malo splasnu i bol prestane sve dok opet ne lezi lm duze vrijeme npr ako zaspem popodne kad se dignem nemogu disat koliko me grudnjak stegne dok opet se ne smanje. I od kad mi je neki dan bilo uzasno lose vise mi ne naraste trbuh toliko do navečer vec puno manje. I prije bi se napuhao samo donji dio trbuha sad kao da mi se cijeli od ruba rebra pa sve do dole napuhne se sav, a prije mi se napuhao samo donji dio od pupka nanize. Mene paranoje hvataju vec 3 dana dal je sve ok sa bebom posto mi se promjenio izgled trbuha od cetvrtka kad sam povracala. Mislit cete da sam luda i histericna al toliko me strah da sutra na pregledu nesto ne bude u redu sa mojom mrvicom. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.