ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Livia

Broj poruka: 198

Prijavi adminu

I meni je trbuh napuhaniji navecer nego ujutro, to je ocekivano. Nije se jos uvijek lijepo formirao, samo sam popunjenija svugdje. 😁 Stvarno razlicito rastemo, meni se trbuh obicno ne vidi barem do 16-17 tj., i sad su neki poceli komentirati kako to da se jos ne vidi a imam ravan trbuh inace. Ali ne sumnjam da ce nadoknaditi u kasnijim tjednima 😄 
    Grizli zuto tijelo se oko 10. tjedna pocinje smanjivati a posteljica preuzima glavnu ulogu, tako da bi se i cista s 11-12 tjedana mogla apsorbirati. Nekad one ostanu i kasnije ali najcesce spontano nestanu oko pocetka drugog tromjesecja. 

M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

Angie1205

Broj poruka: 626

Prijavi adminu
    Dakle
    Dakle

Napuhana ili ne napuhana…ujutro ili navecer…ovo je moja busica slikana prije malo vise od tjedan dana 😊

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

• DeeSB

Broj poruka: 112

Prijavi adminu

Angie1205

Napuhana ili ne napuhana…ujutro ili navecer…ovo je moja busica slikana prije malo vise od tjedan dana 😊

Aaa super ti je trbuscic!! 😊😊

Angie1205

Broj poruka: 626

Prijavi adminu

DeeSB hvala ti. 
    Meni je vec tesko sakrit trudnocu mada ni ne skrivam. Doma sam, izadjem s curama u setnju, do ducana i srecem vecinom znatizeljne susjede a njima bas bas ne zelim nista reci, nek sami nagadjaju 🤪
    Znaaam zlobna sam al da upoznate moje susjede bilo bi vam jasnije 😂
    Uglavnom, znaju oni koji zelim da znaju…pitali ili ne pitali. Ostali nek jos malo misle, dal sam trudna ili sam se malo bolje najela
    😉

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

annika

Broj poruka: 233

Prijavi adminu

Angie super ti je buša, takve je veličine i moja ali mi, moram priznati ne stoji tako lijepo. ja nisam skoro nikome rekla, a u petak imamo priredbu u školi i nemam što obući a da se u tome trbuh ne kuži. možda to bude prilika da javno obznanim

[lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Gogaa_V

Broj poruka: 88

Prijavi adminu

Angie1205 baš ti ljepo  stoji  stomacic 😍, i ja jedva čekam da mi se počne malo jasnije  vidjeti, i sada je napuhan  ali pred veče.  

[lilypie.com]

• anna3107

Broj poruka: 5

Prijavi adminu

Hvala vam punoo na odgovoruuu ,pricekat cu jos dan-dva pa cu otic ako ne prestane…Da me boli znala bi da ne valja nesto,ovako pritisak samo za poludit :/ Ni sjedit ni hodat ni nis a vrucine ubijaju 🙄

• iva4

Broj poruka: 242

Prijavi adminu

Angieeee ljubomorna sam imas prekrasan trbuscic  meni vise izgleda kao da sam se samo jako udebljala a tebi se bas lijepo zaoblio

[lilypie.com]

• valentina

Broj poruka: 109

Prijavi adminu

TinchiSk

Evo me napokon. Kad imam slobodan dan, svašta bih htjela obaviti pa si 100 stvari zacrtam. Stigla doma, radim lazanje. Danas mi je čak manje muka.
    Bila na vađenju krvi, to je bilo brzo. Onda na Nifty.
    Objasne oni meni da će prvo doktor samo nasloniti uzv da vide samo da li čuje otkucaje, onda vadimo krv pa poslije toga detaljni uzv. Uđem ja, a doktor super, sve je pregledao, dao mi 10 sličica. UZV neki moderan. Ja sam uvijek išla kod socijalnog ginekologa pa mi je ovo sad svemirsko. Vidio se pišonja definitivno. I po UZV smo 12+3, termin pomaknut na 23.12.
    Sve se super vidjelo, rekao je da je sve ok.
    Nuhalni nabor je rekao 0.8.
    Idem probat sad slikicu vam poslati.
    Baš sam sretna! 😊
    Rezultate niftyja očekujem za tjedan dana.

Ajjj prekrasno, cestitam na pisonji😄😍😍

[lilypie.com]

• Juno

Broj poruka: 31

Prijavi adminu

Red Fox

Junodaaaa, kinderlada 🤦🏼‍♀️ zaboravila sam skroz da se tak zvala 😂 meni nazalost nije ostala nijedna salica ni zdjelica. Al zato jos imam neke case sa strumfovima i nekim morskim psima, al ne sjecam se od kojeg to namaza bilo. Mozda je to eurokrem 🤔

To ti je isto od linolade tj. kinderlade. Imam ih puni podrum, štrumfovi, hippo, kravica, Lino……

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.