ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    mala.le.90.

    Jaivanpa

    mala.le.90.

    Gogaa_V

    Taman htjela da vas pitam cure za NIFTY vidim da svaka skoro radi testove. Na vasu inicijativu ili dr? Ovde u Njemačkoj niko ne salje, niti pita da li neko želi na nifty npr. Postoje samo redovne kontrole svako 3 ili 4 (nekad i duze) sedmice i to je to. Nikakve panorame ,nifty i ostalo. Izvade ti krv radi krvne grupe, i testova na bolesti, urin radi infekcija i to bi bilo to. Mjere ti tezinu, pijes vitamine i eto to je neko praćenje trudnoće. I sad mi baš sogorica kaze Nifty zahtjevaju samo trudnicama 35+. Mislim da ste vi puno zbrinutije što se tiče pracenja i detalja trudnoće u BiH i Hrvatskoj.

    To je vani uglavnom tako, a razlog je i skupo zdravstvo. Koliko god bilo lose stanje u drzavi, to zdravstvo jos uvijek nekako gura pa je vodjenje trudnoce dostupno i poprilicno temeljito.
    Mada se meni ne svidja pojava razno raznih testova, koliko god ih netko smatra olaksanjem, meni predstavljaju cak neku vrstu opterecenja.
    Svaka cast medicini i lijecnicima, njihovim dostignucima i pretpostavkama, ali ja mislim da ima Netko iznad toga svega😉

    Slazem se s tobom skroz… Citala sam iskustva da je nekima nifty pokazao problem pa se zivcirale cijelu trudnoću pa se rodilo dijete potpuno zdravo… Imas pravo! On je ipak iznad svega… Naše nemoguće je njegovo svemoguće….

    Ja bas zato nisam pristala na te testove…jer se bas TAD ne bih opustila…ali svi smo razliciti…tko zeli, ima pravo😁


    Ma ni ja to nisam htjela… Test sa 25 godina wtf.. Pitam ga i sta da saznam da je? Kaj ćemo onda? Daljnje pretrage se rade… . Da i onda? Sta me ceka ceka me i to ne moze nista promjeniti….. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Šta znam meni  je ovo nepoznat teren i pored toga sam hipohondar, detaljista-odnosno  vise control freak. 🤭🥴  Većinom  gledam  na stvari  pozitivno  to jeste  stvarnoo  se trudim da gledam,  da bih što manje brinula🤭 malo mi  je neodgovoran  takav  pristup tim  gore što sam ja baš imala  vrlo  negativna  iskusta  sa dr,  njihovim  dijagnozama, svašta se desavalo, a moglo  je da se spriječi da su dr bili  oprezniji,  detaljniji… zato sad prilicno panicim na njihovu  flegmaticnost… sigurnija  bi bila  da sam u Hr  ili BiH , zvuci  cudno  ali tako je. 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    Šta znam meni je ovo nepoznat teren i pored toga sam hipohondar, detaljista-odnosno vise control freak. 🤭🥴 Većinom gledam na stvari pozitivno to jeste stvarnoo se trudim da gledam, da bih što manje brinula🤭 malo mi je neodgovoran takav pristup tim gore što sam ja baš imala vrlo negativna iskusta sa dr, njihovim dijagnozama, svašta se desavalo, a moglo je da se spriječi da su dr bili oprezniji, detaljniji… zato sad prilicno panicim na njihovu flegmaticnost… sigurnija bi bila da sam u Hr ili BiH , zvuci cudno ali tako je. 😏


    Ima krasnih doktora i med. Sestri ali ima i onih koji se ponašaju kao da si samo broj… Uvijek kad postupas prema nekome ponašaj se kao da je tvoj najblizi… 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    Šta znam meni je ovo nepoznat teren i pored toga sam hipohondar, detaljista-odnosno vise control freak. 🤭🥴 Većinom gledam na stvari pozitivno to jeste stvarnoo se trudim da gledam, da bih što manje brinula🤭 malo mi je neodgovoran takav pristup tim gore što sam ja baš imala vrlo negativna iskusta sa dr, njihovim dijagnozama, svašta se desavalo, a moglo je da se spriječi da su dr bili oprezniji, detaljniji… zato sad prilicno panicim na njihovu flegmaticnost… sigurnija bi bila da sam u Hr ili BiH , zvuci cudno ali tako je. 😏


    Razumijem te i takodjer mislim da bi kuci imala bolji tretman, ali valjda znaju sto rade, milijuni zena vani vode uredne trudnoce i radjaju zdrave bebe i pored te “manjkavosti” brige za trudnocom, pa ti drzim fige i vjerujen da ce sve bit ok😀

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Juno daaaa, kinderlada 🤦🏼‍♀️ zaboravila sam skroz da se tak zvala 😂 meni nazalost nije ostala nijedna salica ni zdjelica. Al zato jos imam neke case sa strumfovima i nekim morskim psima, al ne sjecam se od kojeg to namaza bilo. Mozda je to eurokrem 🤔

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    I da ovde po pravilu i zakonu se rade samo 3 ultrazvuka , na pocetku , sredini i pred kraj trudnoće … tako da cu se 17 og morati dobro posvadjati da dobijem u zvuk. Ili platiti debelo u nekoj klinici da bih ga radila svaki mjesec


    Ne trebas se ti ni s kim svadjati,nit debelo placati.
    Nikakvo pravilo vec 3 ultrazvuka ti pokriva osiguranje a ostala ti placas po 20€.
    Ne znam preko koga/cega si osigurana jer ti upravo to osiguranje i vraca novce za neke racune obavljene na pregledu. 
    Na samom pregledu ti ponude i koje ces pretrage,a preporuce ako vide da ih trebas. Ako ti nije jaca strana njemacki jezik,pricaj slobodno engleski jer ih vecina govori.
    Sve oni imaju samo plati. 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Tinchiii 😍😍😍 predivne slikice.
    Zadovoljstvo se vidi iz pravljenja lazanja 😁 zena kad je pozitivnom ispunjena nista joj nista tesko i ne boli 😀
    Cureee mogu vas staviti pod citiraj pa nadopuniti. Nazalost nema opcije da uredimo poruke ili ja ne znam 😒

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    lorija

    PREGLEDI

    13.6.- iva4
    14.6. - Juno
    17.6. - Vanessa.
    17.6. - mustra
    17.6. - Gogaa_V
    17.6. - Livia
    17.6. - leptiricoo
    18.6. - Angie1205
    18.6. - TinchiSk
    18.6. - Nasty
    19.6. - deewillow
    19.6. - mrgud_zg
    19.6. -Lavica27
    26.6. - MaybeBaby
    01.7. - Reserved123
    01.7. - Dalindas
    02.7. - Jaivanpa
    05.7. - May4
    08.7. - valentina
    15.7.- Srce mi se smije
    16.7. - annika


    PREGLEDI

    13.6.- iva4
    14.6. - Juno
    17.6. - Vanessa.
    17.6. - mustra
    17.6. - Gogaa_V
    17.6. - Livia
    17.6. - leptiricoo
    18.6. - Angie1205
    18.6. - TinchiSk
    18.6. - Nasty
    19.6. - deewillow
    19.6. - mrgud_zg
    19.6. -Lavica27
    26.6. - MaybeBaby
    01.7. - Reserved123
    01.7. - Dalindas
    02.7. - Jaivanpa
    05.7. - May4
    08.7. - valentina
    15.7.- Srce mi se smije
    16.7. - annika

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Uh jesam li ovo uspjela 💪 eto ga,sad je vidno sve

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Moj termin za tablicu je 18.6. :) 

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.