ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    ivikii

    Nasty

    BabyD pa normalno je htjet se opustit i proveselit za blagdane s malo pića😃 I ja"planiram" rodit tjedan-dva prije termina da mogu jest na Božić i N.G. a ako popijem čašicu alkohola radit će izdajalica🤣

    Iii ja imam takve “planove” rodit malo ranije i za Bozic bit doma😅😅🤣🤣🤣 muz mi se samo nasmije kad mu to kazem 😒🤷‍♀️


    I ja sam takva. I u prvoj trudnoci i sada se veselim sto cu rodit prije Uskrsa tako da se mogu ubit ko covjek 😂😂 Bozic mi vise ono bor svjetla romantika al Uskrs e tu se unistim od hrane 🙈 (i malo cuge malo) eto sitne radosti sta da covjek radi

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo me samo brzinski da javim. Beba super 430 gr! Sve uredno po danima tocno kako je. Jedino me zabrinula kad je krenula ispitivat od kad osjetim bebu, a imam neka dva anehogena otocica od 2cm iznad bebe sa amnionskom. Ppsteljica da je sa prednje strane, a to mi do sad nisu rekli. I to je to. Nemam pojma sto su ti otocici, al dobro valjda ce mi moja gin objasniti. Moram opet kod fetalnog i kontrolu koagulacije jer mpo ne bi da sam na toj terapiji. Eto ukratko. Nadam se da ste sve dobro… Citam vas kasnije. I da ne vidi jos spol prvo je izgledalo ko da je decko, al poslije da bi ipak mogla biti curka. Tako da ne znamo jos. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli bitno da je bebuska u redu i da raste i da te lupka…a vjerujem da sve ovo popratno nije nista strasno i da postoji neko lako rjesenje za sve.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Jel vi nekad slabije osjetite bebu? Ja sam uzasno zabrinuta danas jer nisam sigurna jesam li ga osjetila ili ne😣 Uvijek ga osjetim onako malo jace ujutro cim se dignem i tako kroz dan, a danas je bas rijetko da je udario i sve je to nesto jako lagano bilo.. Ne zelim panicariti, ali vec je pola 3, a on jos nista skoro onako🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Cure, cestitam na urednim pregledima! 
    Lorija, ajd me podsjeti di si ti ono? I znaci mozes normalno jesti prije oggt-a? Kako ga uopce rade, isto sa glukozom ili?

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Cima  u tim tjednima je i meni znalo biti tako. A i sad isto neke dane bas jako lupa, neke dane je malo njezniji. Kad se ja tak zabrinem pojedem malo cokolade i legnem na lijevi bok i usredotocim se na pomicanje bebe, unutar sat vremena mi se uvijek javi tak da lezi i javit ce ti se 😊 mislim da se ne trebas brinuti, jedino da nisi osjetila bas nista nista cijeli dan.

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    C1M4

    Jel vi nekad slabije osjetite bebu? Ja sam uzasno zabrinuta danas jer nisam sigurna jesam li ga osjetila ili ne😣 Uvijek ga osjetim onako malo jace ujutro cim se dignem i tako kroz dan, a danas je bas rijetko da je udario i sve je to nesto jako lagano bilo.. Ne zelim panicariti, ali vec je pola 3, a on jos nista skoro onako🙄


    Ja ti isto još uvijek osjetim poneki dan puno micanja pa poneki dan skoro ništa. Koliko sam proučavala ritam dijeteta se može lijepo pratiti od 28. tjedna. Pretpostavljam da je ovo prije toga više manje individualno (pogotovo ako je prvi bebač u pitanju )

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    C1M4

    Jel vi nekad slabije osjetite bebu? Ja sam uzasno zabrinuta danas jer nisam sigurna jesam li ga osjetila ili ne😣 Uvijek ga osjetim onako malo jace ujutro cim se dignem i tako kroz dan, a danas je bas rijetko da je udario i sve je to nesto jako lagano bilo.. Ne zelim panicariti, ali vec je pola 3, a on jos nista skoro onako🙄


    Normalno je to…moj nekad divlja cijeli dan ko nenormalan a nekad je tako miran da moram dobro paziti dal se ritao ili nije…imaju valjda oni svoj neki ritam ☺ I kako sam skontala moj je nocna ptica..budi se i vrpolji uvijek oko 4 ujutro.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Grizli cestitke na urednom pregledu! Nisam nikad cula za te otoke, al vjerujem da nijr nista zabrinjavajuce jer da je bi te vec na hitnu ili negdje poslali. Bitno da je beba super 😊
    I meni je posteljica naprijed pa sam od 17-18 tt osjecala vec bebu… Ima dana kad je ful aktivna, a ima dana kad je slabije… I imam osjecaj da kad lupi sa strane gdje nije posteljica valjda da to puno jave osjetim nego bad naprijed. 
    C1M4 ja prosli tjedan tako nisam osjetila 2 dana bebu uopce pa isla kod gin i ona mi rekla da je to normalno do 28tt da nemora bit svaki dan. 🤷🏼‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Cure, jel imate iskustva s autom s troja vrata i autosjedalicama?  Baš smo našli neki lijepi povoljan autić, ali ima troja vrata. Nemam pojma je li to prenezgodno? Kažu mi da nije strašno s obzirom da se prednje sjedalo može skroz pogurat naprijed, a tako se i meni čini, ali nemam nikakvog iskustva s tim…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.