ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Sarita15

Broj poruka: 310

Prijavi adminu

Mikio meni je receno bilo da se beba treba javit bar 5 puta u recimo sat vremena lezanja i to se broji od 28tj na dalje da. Ako se to ne dogodi pojest nesto slatko prosetat razgibati se malo lec na lijevi bok i cekati. Ukoliko se beba ne javi 12 sati preporuceno je ici na hitnu da. Ja bi isla. Ne ispadas panicar 2 dana je puno. Zelim da sve bude ok 🤞🤞 
    BabyD u prvoj trudnoci cim su mi rekli datum ja sam rekla a ne ranije ce to. I nikad me nije pustio taj osjecaj i ja se tako spremila vec u 30om tjednu sve sve i torbu i sve. I bome zadnji pregled kod moje dr 36+4 kaze ona uputnica za bolnicu brisevi za tj dana imas ti vremena aha 37 tj tocno sef roden nisam bila ni u bolnici ni podigla briseve ni nis 😂 sada jos nisam ni prstom makla 😂😂

Lunica

Broj poruka: 205

Prijavi adminu

Juno

Grizli i ja sam prije trudnoće bila sklona modricama. U trudnoćama pogotovo, ali ovo sada je koma. Poslijeoperacije vena desne noge koja mi je do koljena bila doslovno crna od vena i kapilara sve bilo super, a sad gledam da svaki dan izbija nešto novo i to na oba dvije. I ne samo do koljena nego i gore. Mislim da smo tome jednostavno sklone, da to nema veze s heparinom. U ponedjeljak idem kirurgu, ali mislim da mi nema što reći što već ne znam-odmaranje s nogama na povišenom, lioton gel i kompresijske čarape cijeli život.

Cure vecer! ne stigbem sve bas pratiti ali evo..
    I ja muku mucim s venom…liotin dva do tri puta dnevno mazem i nogu podignem..pokusala sam navuci kompresijsku carapu al meni je to preusko..steze ajme pa sam odustala..vidjet cu jos kako bude u visoj trudnoci…moj ginekolog kaze nema panike dok ne crveni ..inace kad dignem gore nogu potpuno se povuce skoro se ni ne vidi..a na potezu je od prepone preko bedra do sastrane od koljena. Ispod koljena nemam.

URL = https: //lilypie.com]

DeeDee

Broj poruka: 230

Prijavi adminu

DeeSB i mikio ja sam isto vaša škola 🙈🙈
    Mi u 10.mjesecu tek planiramo počet renovirat stan, a u 11. kad odem na porodiljni tj. komplikacije se planiram posvetit bebostvarima. A selimo službeno ne znam, 12.mjesec vjerojatno, koliko ce potrajat dok sve riješimo.. Iako, dogovorila sam krevetic, komodu i kolica (koja još nisam vidjela uživo😂) i počele su mi frendice nosit robicu i tako.. Ali apsolutno ništa konkretno, isto dvije cice od opreme za sad 😄😄😄

[lilypie.com]

Lunica

Prijavi adminu

Izmedju 26 i 36 tjedna se beba najjace osjeti jer joj je omjer velicine njje same i mjesta u maternici taman super za akrobacije. Zadnji mjesec im je tijesno i kod prvorotki se najcesce vec okrenu u polozaj do poroda.Naravno da se beba mora osjetiti svaki dan ali sad bas koliko pokreta to nisam sigurna..kad je mirna jako malo je prodrmajte..to bi meni znala ginek raditi..ugl i najcesce nema brige..to su samo nasi strahovi😉

DeeDee

Prijavi adminu

Lunica

Izmedju 26 i 36 tjedna se beba najjace osjeti jer joj je omjer velicine njje same i mjesta u maternici taman super za akrobacije. Zadnji mjesec im je tijesno i kod prvorotki se najcesce vec okrenu u polozaj do poroda.Naravno da se beba mora osjetiti svaki dan ali sad bas koliko pokreta to nisam sigurna..kad je mirna jako malo je prodrmajte..to bi meni znala ginek raditi..ugl i najcesce nema brige..to su samo nasi strahovi😉

Ja sam isto čula to da se najvise osjete izmedu 26. i 36. tt
    Joj mene tako veseli kad osjetim ovo moje čudo, napokon sam dočekala da je svakodnevno. Uvjerljivo je najaaktivnija navečer kad legnem. Ili se samo smirim pa najviše osjetim, ali divno u svakom slučaju 😍

[lilypie.com]

• Sarita15

Broj poruka: 310

Prijavi adminu

iva4

Saritakad cujem tako neke price o prijevremenim porodajima i da je sve super ispalo odma mi je lakse… sutra smo u 29 tt a zenskica sta je bila samnom u petrovoj rodila je u 30 zdravu curku … doduse bila je u inkubatoru zbog kilaze ali boze moj sama je disala vec i eto doma su obadvije sada maze se paze dobra je bebica i sve … samo da sto duze izdrzim i da on bude dobro to mi je najbitnije

Naravno da ce biti sve ok. Bebe se rode i ranije. Od 24tj na dalje je moguc porod i danas zivot naravno. Nama su prvo na tecaju pokazali najmanju nedonoscad koja su danas zdrava djeca a rodena sa 500g ili 470g koliko je najmanje imalo. Palcici ih zovu. Mene te price uvijek tjese i uvijek kad me ulovi strah ili obuzmu ruzne price si pomislim ‘a jebemu nasi doktori su porodili i razdvojili sijamske blizanke koje su zdrave bebe sada ima da bude sve ok i sa nama!’ 

Lunica

Prijavi adminu

DeeDee

Lunica

Ja sam isto čula to da se najvise osjete izmedu 26. i 36. tt
    Joj mene tako veseli kad osjetim ovo moje čudo, napokon sam dočekala da je svakodnevno. Uvjerljivo je najaaktivnija navečer kad legnem. Ili se samo smirim pa najviše osjetim, ali divno u svakom slučaju 😍

Daaa…vidjet ces kako raste da ce se ti udarci i pokreti ppvezivati u dijagonali npr desni jajnik i lijevo rebro zabole istovremeno kad se rastezu..ma pravi mali show program…ovo sad je jos migoljenje..jel ti osjetis i iznad pupkana tom visem dijelu?

miki0

Broj poruka: 503

Prijavi adminu

Moguce da je mirnija, a i posteljica je naprijed pa i to ublazava udarce sve sam to svjesna, zato sam joj i dala 2 dana, al osjetila bi bar skakljanje neko. Meni je samo cudno sto se od ful osjeta svelo na nista. Za sad ju osjetim barem 3x dnevno po malo. Jucer sam jos bila u nekom pokretu cijelo vrijeme al danas sam ugl prelezala jer me panika ulovila i nista. Nema sta nisam probala od mrdanja trbuha, slatkog, slanog, kiselog, hladne vode, topli caj, setnja, na bok, jedna pa drugi pa leda. Jedino na glavi nisam dubila.
    Mislim da cu sutra pricat s muzem da kupim taj baby watcher jer ovo me izludilo danas. Vidim da ima na njuskalu za 250-350 kn a novi je 450kn. 

[lilypie.com]

Lunica

Prijavi adminu

Sarita15

iva4

Saritakad cujem tako neke price o prijevremenim porodajima i da je sve super ispalo odma mi je lakse… sutra smo u 29 tt a zenskica sta je bila samnom u petrovoj rodila je u 30 zdravu curku … doduse bila je u inkubatoru zbog kilaze ali boze moj sama je disala vec i eto doma su obadvije sada maze se paze dobra je bebica i sve … samo da sto duze izdrzim i da on bude dobro to mi je najbitnije

Naravno da ce biti sve ok. Bebe se rode i ranije. Od 24tj na dalje je moguc porod i danas zivot naravno. Nama su prvo na tecaju pokazali najmanju nedonoscad koja su danas zdrava djeca a rodena sa 500g ili 470g koliko je najmanje imalo. Palcici ih zovu. Mene te price uvijek tjese i uvijek kad me ulovi strah ili obuzmu ruzne price si pomislim ‘a jebemu nasi doktori su porodili i razdvojili sijamske blizanke koje su zdrave bebe sada ima da bude sve ok i sa nama!’

Ova prica o sijamskim blizankama mi je prepredivna💕💕💕

DeeDee

Prijavi adminu

mrgud_zg

Ajme cure vi ste vec na torbi za rodiliste. Meni se to cini kao neka daleka buducnost. Ja jos nemam ni sobu spremnu ni nis 🙈😁.
    Htjela sam vam rec za lidl, na sveticama je ostalo zbilja dosta trudnicke robe i to svakakvih velicina. Mema vesti i grudnjaka, ostlaog mi se cinilo da ima svasta. A u satoru isto ima svega. Kupila grudnjak za dojenje za 20 kn, neki dan kad sam bila ih nisam vidjela a danas cijela kosara. Mislim da oni to nadopunjavaju. Pa kome je usput isplati se prekopat. Pogotovo ujutro cure koje ne rade kad jos nije kaos i guzva

Tebe sam htjela tagirat, više ne znam tko je sta napisao, nek mi netko vrati koncentraciju i pamcenje 🙈🙈🙈

Ugl. I feel you sis, ja nemam ni stan, a ne sobicu 💪
    Malo karikiram, ali ne previše 😂

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.