ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Lucille s obzirom na cijenu i vise je nego dobar. Materjal je dosta cvrst, na dnu je presvucen plastikom u slucaju da ti se nesto prolije, cifovi mi se isto cine kvalitetni. Frendica ga ima vec 3 godine, prala ga je u masini i jos uvijek je ko nov.

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Prije nego se bacim na citanje zaostataka trebam savjet… Ovo moje izgleda ipak nije viroza koju sam pokupila od mojih draaagiiih ukucana (koji bjeze od mene trenutno 😅) vec je upala sinusa vjerojatno i to toliko jaka da od bolova ne mogu gledat a o disanju da ne govorim. E sad, moja ginicka je to prebacila na moju dr opce prakse pa cu popodne do nje al me zanima jel imala koja problem sa sinusima u trudnoci, smijem atb neki? Ubit cu se ak se ovak nastavi, jucer sam popila maksimalnu dozu paracetamola i jos normabel od 5 mg u nadi da ce bar malo popustiti pa da odspavam al nista… Jedva sam odvezla do Zg i s malim odradila sat vremena prilagodbe prvi dan u vrticu i nadam se da ce mi sutra bit bolje jer me voznja ubila. 🙈

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    lucille9

    BabyD, zubar ti je propisao ispravan antibiotik za lječenje infekcija porijeklom iz zuba. Medazol se dodatno uzima u slučaju šećerne bolesti.
    Nadležni liječnik stvarno nem veze s ovim, vezano je uz spec. područje zubara/otorinca iako je mogla biti taktičnija.

    Ovo te moram ispravit jer medazol nije iskljucivo za dijabeticare. Onda ne bi postojale medazol vaginalete. Medazol se primjenjuje u profilaksi i liječenju infekcija uzrokovanih anaerobnim bakterijama. A s obzirom da su dijabetičari populacija sklonija infekcijama i kroničnim ranama, pokriju ih sa svime cime mogu kako bi se izbjegle amputacije i sl.
    Slažem se sa taktikom, odnosno netaktikom nadleznog liječnika.🤨

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure ❤
    Nasty vjeruj da moze. 😁 evo usporedjujem s proslom trudnocom takodjer sam imala +5kg, da bi izmedju 20-24tt dobila jos +5 jer je bilo Bozicnooo vrijeme,s rucka na rucak,dnevno par kolaca eto ga ko iz topa +5. I tako krenulo al nije mi stvaralo nikakve tegobe,do kraja trudnoce doslovno plesala 😁
    A i sada vec po trgovinama izlozili suhe bozicne kolacice,kuchene ne znam koliko cu izdrzati da ne uzmem paketic 🙈

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    RedFox ruksak je mrak. Jos nisam gledala nista, ni robu, ruksake/torbe…sve kao stignem. A zapravo ne bi bilo lose naruciti…stvarno kod njih nikad ne znas koliko ces cekati. Zato sam i pitala kad ste pocele prati.
    Lorija cestitam na pregledu, ne sekiraj se.
    Baby D nadam se da ce brzo proci zub i uho. Jbt sve te snaslo..

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Sve me pohvatalo 🤦🏼‍♀️ samo da prodje 
    torbu za pelene sam narucila preko AliExpressa dosla je nakon 10 dana i ne cini mi se losa .. mogu ostavit link ako koju zanima 😊😊

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ajme dok sam vas pohvatala opet sam se izgubila 🙈
    Dakle…jutros obavljen ogtt, bit cu karakter pa necu zvat gin, ionako preksutra idem na pregled 😉
    Mm isao sa mnom iz straha da mi ne pozli, siroti je poskrivecki kavu pio iz suosjecanja sa mnom, jedva docekali 3.vadjenje, skoro njemu na kraju pozlilo od gladi 🙄 al na kraju se pocastili 🥦🥦 i sretni otisli doma! 
    Bravo za sve uspjesne preglede…sa upalama suosjecam duboko, u 1.trudnoci su me zubi ubijali, kao i upale uha/sinusa….drzte se 🥰
    Sad se jos samo nadam da Grizli opet nije mob zaboravila doma 🤞

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Joj Lorija zaboravila sam na Božićno vrijeme prejedanja.. Samo da rodim prije Božića pa da mogu malo udrit po kolačima barem između Božića i N. godine ko čovjek, a ne skrivečki🤭🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    evo ja se radujem za Bozic mogu popit bez da moram pazit jer sam trudna 😂 sad cu ispast alkoholicar al meni bas fali da mogu popit par casa vina il neki dobar whiskey sa muzem 🙈🙈

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Angie sretno s nalazima!
    Petra na žalost ne znam kako se liječi upala sinusa. Imala sam začepljene i pomogla bi mi inhalacija prije spavanja. Al kod upale i gadnih bolova vjerojatno ćeš dobiti neki antibiotik. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.