ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

PetraB

Broj poruka: 103

Prijavi adminu

iva4

Eto ja tu pametujem odem na wc i na ulosku smede pomjesano sa kremom od utrica😭 do navecer nemam kako do bolnice svi su na putu zvala sam gin kaze lezat ne se micat dok neko ne dode doma😞 al dobro je kao sto nije svjeza krv… tak da sad kontroliram do 6 dok mm ne dode doma

Jos nesto… Mozda si se samo ozlijedila kad si utric stavljala? U visim tjednima je i sluznica osjetljivija, znam da meni nakon pregleda je uredna bila sukrvica ili tako blagi smedji iscjedak. 

url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

Lavica27

Broj poruka: 973

Prijavi adminu

E iva jebemu. Leži i ne guglaj nista. A smedjkasti iscjedak može biti starija krv od jučer ako si sluznicu oštetila. 
    PetraB sjetila sam te se jučer  jer sam vidjela žensku s tim kolicima i reko da ti javim al si me preduhitrila:)

[lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

PetraB

Broj poruka: 103

Prijavi adminu

Lavica 🤣… Hvala kaj si se sjetila 🤗

url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

iva4

Broj poruka: 1007

Prijavi adminu

Mm je u splitu sa sefovima i moze doc tek oko 5-6 doma zapravo sad nekad i krecu nazad… mirovat cu pratit na kraju krajeva ak zagusti zovem hitnu pa nek me voze…lako moguce da sam se ogrebala ili nesto si napravila jer ne stavljam utric sa rukavicom, ali bolje da me pregledaju da nebi bilo problema

[lilypie.com]

• Zoe27

Broj poruka: 25

Prijavi adminu

iva4

Mm je u splitu sa sefovima i moze doc tek oko 5-6 doma zapravo sad nekad i krecu nazad… mirovat cu pratit na kraju krajeva ak zagusti zovem hitnu pa nek me voze…lako moguce da sam se ogrebala ili nesto si napravila jer ne stavljam utric sa rukavicom, ali bolje da me pregledaju da nebi bilo problema

Vrlo lako moguce da si se malo zagrebala, ali svakako lezi i sacekaj popodne pregled.. Meni je tako smedje bilo od hemoroida i isto sam se jako uplasila

[lilypie.com]

iva4

Broj poruka: 1007

Prijavi adminu

Jucer sam imala par kapi krvi ali nista vaginalno pa si isto mislim da mi nije od hemeroida🤔 neznam nikad ih nisam imala ne boli me nista da bi pretpostavila da su oni tako da neznam najbolje da me pregledaju da ne zakljucujem nista sama

[lilypie.com]

• Zoe27

Broj poruka: 25

Prijavi adminu

Najbolje da. Lezi i miruj do pregleda i samo se nemoj brinuti, sve ce biti dobro 

[lilypie.com]

• LoSa84

Broj poruka: 440

Prijavi adminu

Meni je jucer dok napisao da sam uloživa za vršak prsta i poslije gladao duljinu cerviksa uzv-om i rekao sve super. Tako da mislim da im je ta vaginalna procijena subjektivna. I da… vani ne pregledavaju trudnice vaginalno svaki put.
    Sta se bazena tice, ja sam sigurna da sam tako pokupila ureoplazmu pred dvije godine. Otisla s jednom turom antibiotika, no od poslije nisam bas fun bazena. Godi mi plivanje zbog leđa no mislim da cu preskocit. Radije cu trpit bolna leđa  nega da navucem bakterije 😂

[lilypie.com]

Jaivanpa

Broj poruka: 741

Prijavi adminu

Iva nadam se da je samo to sto si se možda zagrebala od utrica ili je od hemeroida. Lako moguce ali svakako provjeri. Drzim ti fige da je sve okej ❤️

• Sarita15

Broj poruka: 332

Prijavi adminu

Goga super da sve miruje 👌 nek tako i ostane 
    Iva jooj meni ajde drzi se disi slusaj bebu odmaraj i bit ce sve ok ..na koncu ako treba zoveh hitnu i nek te vozi . 
    Slazem se vani vaginalno ni ne gledaju do pred porod…pitala sam frendicu 34tj jel sve ok jel zatvorena rekla da valjda je da oni to ne gledaju…meni recimo na nalazu pise Mirovanje! a gin rekla sve ok sve normalno radi jedino ne dizi malog i to je to. Isto mi pise na svim nalazima iz prosle trudnoce pa nisam morala mirovat nikako. Imam neku ideju da njima to komp izbaci van vec po defoltu. Recimo i na svim nalazima i sad i prije mi pise dane upite u prehrani i vitaminima a nitko zucnuo o tome nije. 
    A sto se ulozivosti tice prema mojoj dok god je unutarnje usce zatvoreno i beba nije prenisko da pretisce niti ne cerviks skracen to vrh prsta pol clanka to je njihiv neki podatak koji njima znaci a nama ne igra kao ulogu dok ne kazu drukcije. E sad budi i pametan i pozitivan…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.