ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jutro cure na pregledima danas, vi pričate o porodima, ja sam mislila bez ičega  ne zato što želim da radjjam bez tih stvari, već zato što me strah te neke velike igle koja se sprica izmedju prsljenova a inače da može kako drugačije odmah bi pristala na to ali igle se bojim ko miš mačke kad odem da vadim krv uvijek mi kaže sestrica sjedite malo ocete li vode sta vam je hahah ja se istraumiram haha 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro… Joj ja sam tako ushicena danas zbog pregleda da i ovo moje cudoviste malo imam osjecaj skakuce od srece. Jedva cekam 12h da se vidimo! 
    Za epi ja sam nedavno dobro promislila i odlucila da cu traziti pa ako dobim super ako ne prezivit cemo. Nemam strah od lijekova i nuspojava, al niti od bolova. Pricala sa svima s kojima sam dobra a rodile su i odmah im rekla nemoj mi rec uzmi ili nemoj, to me ne zanima, zanima me kako je tebi bilo. Ja sam ja, i mogu biti ko pero osjetljiva a to podnjet, a mogu biti od celika pa taj dan krepat od bolova. Kuma je rodila 3 i rekla da svaki porod je bio drukciji po bolovima cak prvi je manje bolio nego drugi je rekla, a sva tri je rodila bez lijekova i relativno brzo kroz nekih 12h. To mi je bio dokaz da nema pravila. Rijec prirodni porod naježim se jer svaki porod je prirodan cin bez obzira kako do njega dodje. Kao i kad mi kazu dal sam prirodno zatrudnila ili umjetno. U oplodnji i porodu nema niceg umjetnog, sve je to prirodno samo postoji vise nacina kako do toga dodje. A osobno smatram da ne treba sebe izmrcvariti ako se ne mora bas. I da to zaista treba bit osobna odluka svake zene, a ne onog meni su rekli da ne, pa necu ili muz mi reko da uzmem pa hocu, jer i takve sam stavove cula. Onako halo sta druge boli ona stvar ne prolaze oni to nego ja i moja koza.
    Curke uzivajte idem se spremiti pa da idemo, danas osim pregleda idemo i u obilazak baby trgovina 😍😍😍. Mm zeza da se toliko ni za pir nisam veselila. 

    [tickerfactory.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    iva4

    E da cure htjela sam vas to vec pitat pa nikako… vidjela sam prije par djece da im roditelji stave onu bijelu trakicu ljepljivu na usi kao da im nebudu klempave… mislim sta se to mora stavljat??? Sta nije to genetski zapravo nekako?? Totalno me zbunilo kad sam se tog sjetila


    Jadna djeca ako ih uce da se sve na tijelu mora ispraviti ispeglati i popraviti jer samo tako je dobro :(  ne mora se boze dragi ali roditelji izgleda da bas svasta rade  

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    iva4

    E da cure htjela sam vas to vec pitat pa nikako… vidjela sam prije par djece da im roditelji stave onu bijelu trakicu ljepljivu na usi kao da im nebudu klempave… mislim sta se to mora stavljat??? Sta nije to genetski zapravo nekako?? Totalno me zbunilo kad sam se tog sjetila


    To je glupost. Znam sve o tome jer mi je mali operirao usi. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Za početak Lorija,Omerta i Grizli sretno!!
    Lorija ja sam ti 3-4 like u plusu, točnije 4 sam jučer bila kod njih popodne a ujutro sam 3 kile u plusu. Zadovoljna sam i sr je rekla da je to super.
    U trudnickih se obično kreće sa 36-37 tjedana kod urednih trudnoca. Iskreno nema potrebe prije jer idete tjedno pa pred kraj svaki drugi dan p svaki dan kad prodjete termin i to je nacekivanje od jutra,užas.
    Torba za pelene.. ja sam uzela na ebayu za proslu jer one prave su mi  preogromne i teglila bi svoju i tu. Pa sam si uzela crnu. Sad bi odmah uzela ruksak neki zgodni i samo to nosila. Ima i onaj choconillas male stvari i takvi shopovi. Ili aliexpress.
    Epiduralna- vjerujem da se bojite jer ste čule ili išle gledati(ko to hoće gledati!?😂) kako to izgleda. Ali, kao prvo vi ni ne vidite kako vam uvode jer lezite na boku dok to rade, osjetite kao ubod vađenja krvi i onda taj kao kateter/cijev. U početku ti smeta al zaboraviš na njega u roku 10 sekundi. Drugo, bojati se pikanja epiduralne je naspram poroda…kao da kažeš da se bojiš kiše i pričaš cijelo vrijeme o strahu od kiše a stiže uragan i trebala bi razmišljati o uraganu, vjerujem da Kuzite što hoću reći. To je tolko minorno u usporedbi s ostalim (I to pričam za normalan tijek poroda).  Kad ti se još uz sve to zakomplicira ne razmišljaš o apsolutno ničem osim da svi izvucete zivu glavu. Tako da,kad već birate gdje radjate dajte tamo puno povjerenje i radite kako vam kažu ili kako ste naučili. Go with the flow.

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Sretno svima danasss  i onima koje su na ogttu

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Iva4 a zašto uopće razmišljaš o ljepljenju ušiju djetetu ili o operaciji sad? Iskreno u životu nisam vidjela zaljepljene usi na djetetu.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Lavice ti uvijek napises neki lijepi motovacijski govor 😌 eto iskusne mame 😊 a mi prvorotke moramo pitat i pricat svasta… Dok ne iskusimo same na svojoj kozi…. 😏
    Uff bome ja sam vidjela to ljepljenje, na deckicima pogotovo. A curicama obicno stavljaju one trakice za usi iako sumnjam da se to bas tako moze ispraviti. Moja sestricna je bila jedna od tih koja je malom ljepila usi, a mali je jos imao tu foru da dok papa ili se uspavljuje da se navlaci za uho a ona fraze dobivala da ce bit klempav i cijelog ga obljepila 🤣
    Mislim da se iva s tim nemoras sad zamarat. Ako budu bas tako jako klempave budes kasnije o tome razmisljala 😉

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    iva4

    E pa zato i pitam da nebi jos i to krenula radit … jer kako nema djece bas oko mene neznam jel to pod obavezno ili ne😕
    Tockicesa koliko si ga stavila na operaciju? Mislim kakav je to proces bio posto je ipak djete, pa me zanima kako to ide? 😊


    Iva daj se opusti hehehe ako rodis malog klempu cemo o tome 😘

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    miki0

    Lavice ti uvijek napises neki lijepi motovacijski govor 😌 eto iskusne mame 😊 a mi prvorotke moramo pitat i pricat svasta… Dok ne iskusimo same na svojoj kozi…. 😏
    Uff bome ja sam vidjela to ljepljenje, na deckicima pogotovo. A curicama obicno stavljaju one trakice za usi iako sumnjam da se to bas tako moze ispraviti. Moja sestricna je bila jedna od tih koja je malom ljepila usi, a mali je jos imao tu foru da dok papa ili se uspavljuje da se navlaci za uho a ona fraze dobivala da ce bit klempav i cijelog ga obljepila 🤣
    Mislim da se iva s tim nemoras sad zamarat. Ako budu bas tako jako klempave budes kasnije o tome razmisljala 😉


    Koja čudna žena haha … svašta…..

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.