ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Angie1205

Broj poruka: 1318

Prijavi adminu

Ajmeee, necu vise spominjat hranu 😂
    Navodim vas na grijeh 🥦🍫😬

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

lupe

Broj poruka: 44

Prijavi adminu

ajmeee meni su u trudnoći slatki grijeh petit beurre keksi u šalici hladnog mlijeka 🤭
    inače nisam bila neki ljubitelj slatkog, ali u trudnoći mi nekak vise pase 

• AnnA

Broj poruka: 163

Prijavi adminu

Ma ne navodis. Samo pomazes da testiramo snagu volje :P

[lilypie.com]

• miki0

Broj poruka: 338

Prijavi adminu

Angie meni mm jucer donio cokoladne napolitanke jer vec par dana kukam kak bi pojela nesto slatko, a do sad od kad sam trudna isto ko i ti, ni blizu, a prije bi govno namazano nutelom mogla pojest koji sam bila ovisnik o slatkom 🙈🙈
    Al sad cu na cekaju zbog proljeva… 😒
    Lavice daj pliz reci kakvu dijetu su ti propisali onaj dan u bolnici za proljev? Meni danas sve nekako cudno u podrucju trbuha, i zeludac me boli i crijeva osjetim, valjda se posteno iziritiralo… Jela sam tost, juhu, bananu, tamnu cokolafu, kamilicu, stapice… Jos uvijek mi nije pravo u zelucu… Neznam sta bi pojela a gladna sam… Danas nisam pila magnezij cisto da odmorim crijeva ako je do toga…
    Jos se curka bas i ne javlja danas, nadam se da bude da me umiri… 

[lilypie.com]

iva4

Broj poruka: 694

Prijavi adminu

Ja sam dobila kremsnite od svekiiiii tako da cim odlezim sad ovaj utrogestan dozem se do frizidera🤣🤣🤣
    Meni je malac od jucer skroz dole nisko i ne zeli gore😞 svaki pokret osjetim na mjehuru, draze mi je kad je gore, nekako su ljepsi pokreti i ugodniji😞

[lilypie.com]

Lavica27

Broj poruka: 678

Prijavi adminu

miki0

Angie meni mm jucer donio cokoladne napolitanke jer vec par dana kukam kak bi pojela nesto slatko, a do sad od kad sam trudna isto ko i ti, ni blizu, a prije bi govno namazano nutelom mogla pojest koji sam bila ovisnik o slatkom 🙈🙈
    Al sad cu na cekaju zbog proljeva… 😒
    Lavice daj pliz reci kakvu dijetu su ti propisali onaj dan u bolnici za proljev? Meni danas sve nekako cudno u podrucju trbuha, i zeludac me boli i crijeva osjetim, valjda se posteno iziritiralo… Jela sam tost, juhu, bananu, tamnu cokolafu, kamilicu, stapice… Jos uvijek mi nije pravo u zelucu… Neznam sta bi pojela a gladna sam… Danas nisam pila magnezij cisto da odmorim crijeva ako je do toga…
    Jos se curka bas i ne javlja danas, nadam se da bude da me umiri…

Da mogu sliku staviti bar… doručak tvrdo kuhano jaje, kefir/bioaktiv, ručak kuhana ili na grill tavi pecena piletina/puretina, kuhano povrće (Ja sam pirjala na vodi) tikvice, patlidzan, brokula,karfiol, večera tost i bioaktiv. Piše i  od sipka al ja od njega dobijem zgaravicu. Ja sam ti minimalno jela ove dane čak mi je pomisao na hranu bila odbojna (znaci da nekaj fkt ne valja samnom). Danas sam se odvazila i pojela bananu,odmah su mi se crijeva cula😂. Nažalost to potraje… Ja ni prenatale ovae dane bas ne pijem… i ajnpren juhu sam jela dva tri dana.

[lilypie.com]

• miki0

Broj poruka: 338

Prijavi adminu

Lavica hvala ti puno! Ma i ja najradje nebi jela al osjecam glad a i ne zelim bebu zakinut za hranu… Ja sam izbacila sve osim za stitnjacu kaj pijem. Par dana bez vitamina nebude valjda nis… A naravno da se sve to dogada kad su praznici i godisnji odmori… A jos mi nije za ic na hitnu… Al ak se nastavi budem i to… 
    Budem probala malo tak sad 2-3 dana dijetu drzat… Muza cu poslat po banane jer doma imam samo lubenicu i breskve… 
    Da ni ja nisam fan caja od sipka. Kamilica mi za sad pase pa cemo vidjet.

[lilypie.com]

Gogaa_V

Broj poruka: 438

Prijavi adminu

Angie ❣ tu sam,  taman mi muz  bio  i donjeo kolac sa visnjom 🤩 🥧pase mi tako nešto  kiselo i da nije mnogo slatko. 🤗  vidim da tek u petak  cekamo  Cimine rezultate. Brzo će to proletiti i bit će sve ok, vidjet  ces baš imam  dobar osjecaj. 
    Tockice mislim da susi  nije preporucljiv  u trudnoci… možda i ja grijesim nezz. 

[lilypie.com]

Lavica27

Broj poruka: 678

Prijavi adminu

Ma nema na čemu… iskreno nije bilo prevec koristi od te hitne osim kaj nisam morala loviti svoju dr za uputnicu pa sam išla infektologu na pregled i dala tu stolicu na analizu i to što su mi krv i urin prekontrolirali. 
    Jednostavno moraš prezivit dok ne prodje :/ Tih par dana nebude ništa njima, one sebi prvo uzmu pa nama kaj ostane 😁

[lilypie.com]

Točkica37

Broj poruka: 571

Prijavi adminu

Goga mislim i ja da nije onaj sirovi ali moj je bio sa pecenim.picekom i pohanim kozicama hehe

11.10.2010 sin A ♡
    17.01.2013 sin I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.