ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Kengurica

Broj poruka: 1928

Prijavi adminu

Cure pojacan iscjedak u trudnoci je normalan. Pratim si trudnocu na nekoj aplikaciji koja mi je non stop govorila da ce mi vaginal discharge biti povecan. Normalno je i ako ga nema. Nenormalno je ako smrdi ili je zelenkast, e za zuti ne znam.
    Ja do negdje 18tt uopce nisam imala zelju za slatkim, a ovisnik sam i onda je krenulo i sad bas svaki dan nesto slatko pojedem.

[lilypie.com]

Red Fox

Broj poruka: 414

Prijavi adminu

Piba ja sam ih znala drzati u frizideru kad je bilo ovak jako vruce, onda nisu tak mekane

[lilypie.com]

Angie1205

Broj poruka: 1318

Prijavi adminu

Kengurica tnx…ma ja sam skontala da se u ovoj trudnoci plasim svakog klinca. U prvoj pojma nisam imala i sve mi je bilo super, u drugoj sam bila vise splasena al sam bila zaokupirana malom, tad je imala godinu dana i par mj, a sad em sam doma pa imam vremena na pretek, em su cure velike i ne traze vise tolko paznje…i jos procitam sve i svasta i odmah umislim milijon simptoma….luda zena 🙄

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

mala.le.90.

Broj poruka: 361

Prijavi adminu

Kengurica

Cure pojacan iscjedak u trudnoci je normalan. Pratim si trudnocu na nekoj aplikaciji koja mi je non stop govorila da ce mi vaginal discharge biti povecan. Normalno je i ako ga nema. Nenormalno je ako smrdi ili je zelenkast, e za zuti ne znam.
    Ja do negdje 18tt uopce nisam imala zelju za slatkim, a ovisnik sam i onda je krenulo i sad bas svaki dan nesto slatko pojedem.

Da, i ja si to stalno govorim. Ovaj moj nikad nije zut cim izadje, bude proziran s bijelim tockicama i onda susenjem pozuti. Sorry na opisu!🙋‍♂️

Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

Angie1205

Broj poruka: 1318

Prijavi adminu

Di nam je Gogaa danas? Jel se javljala? Nisam sve citala, mozda sam previdjela post 😉

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

lupe

Broj poruka: 44

Prijavi adminu

Cure bok, ne stignem toliko pratiti sto se piše i bas mi je zao jer bi voljela vise sudjelovati u razgovoru 😔

imam pitanje, sad sam 27TT i evo već dan dva osjećam neki kao pritisak u donjem dijelu trbuha nakon dužeg sjedenja. 
    Kada legnem i odmorim je super, pa sam malo zabrinuta. Jel to normalno? 😨
    inače mi je uredna trudnoća, curka super napreduje a pregled mi je 22.8. i ne mogu ga dočekati vise 

• Kengurica

Broj poruka: 1928

Prijavi adminu

Ma cim vise imamo vremena, vise citamo pa se imamo s cim prepasti. 

[lilypie.com]

• lucille9

Broj poruka: 50

Prijavi adminu

Lupe, mislim da je apsolutno normalno. Sa 27tt nosite ‘konkretnog’ bebača a u sjedećem položaju je inače najveći pritisak na donji dio trbuha, odnosno cevriks.

• AnnA

Broj poruka: 163

Prijavi adminu

Angie ove tvoje napolitanke su me nadahnule. Sad se i meni jedu :D ne znam jesi li probala staviti ih u skrinju na par sati. Ne zamrznu se a opet su nekako osvjezavajuce hladne. Da nisam lijena isla bih do trgovine

[lilypie.com]

• LoSa84

Broj poruka: 201

Prijavi adminu

Ja sam sad pojela… hm… “nekoliko” onih vocnih napolitanki koje prije trudnoce nisam mogla ni u usta stavit. Sad su mi bile kao nesto najfinije ikad 😂😂😂

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.