ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    lorija

    Evoooo me i odmah s vrata ulazim samo da vidim jel Cima ista javila,kad ono zdraaaavi deeeckic!!!! 😍😍
    Iskrene cestitke tebi i muzu zelim!! 😁😁😁 predivna vijest!!
    Gdje su nam curke s pregleda??
    Sudocremje zakon!! 😂 koristim ga za vlastitu i djetetovu upotrebu. Prvenstveno zbog velike kolicine cinka. Uvijek ga nosim sa sobom. Bilo kakav,osip,crvenilo,ujed,priiiist rado se namazem s njim da ublazim crvenilo. 😉
    I da Frajla pitala si jutros za vodene kozice,znam za ove prve doze do 2.godine. Govorili su -OBAVI TO DA SI MIRNA. E sad naknadnih cjepiva ima poslije ali nije napisano u knjizici koja su u pitanju.
    Da ne sirim sad dezinformacije,upitat cu poznanicu med.sestru kad se vrati s odmora, pa cu javiti. ☺


    Eto vidiš baš razlicita  iskustva  sa tom kremom… super da je kod tebe  jedno  od pozitivnih.

    [lilypie.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Losa mi bili u Ikei da vidimo taj kindac i hranilicu.. ugl hranilica jos ajde mozda, al kindac taj najjeftiniji mi izgledao jako traljavo.. zakljucili smo da cemo pogledat jos drugdje.

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Cima cestitam.Bas mi je drago.
    Nasty nisi me dobro razumjela, al stvarno mi se ne da vise drvit po tome.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    lorija

    Evoooo me i odmah s vrata ulazim samo da vidim jel Cima ista javila,kad ono zdraaaavi deeeckic!!!! 😍😍
    Iskrene cestitke tebi i muzu zelim!! 😁😁😁 predivna vijest!!
    Gdje su nam curke s pregleda??
    Sudocremje zakon!! 😂 koristim ga za vlastitu i djetetovu upotrebu. Prvenstveno zbog velike kolicine cinka. Uvijek ga nosim sa sobom. Bilo kakav,osip,crvenilo,ujed,priiiist rado se namazem s njim da ublazim crvenilo. 😉
    I da Frajla pitala si jutros za vodene kozice,znam za ove prve doze do 2.godine. Govorili su -OBAVI TO DA SI MIRNA. E sad naknadnih cjepiva ima poslije ali nije napisano u knjizici koja su u pitanju.
    Da ne sirim sad dezinformacije,upitat cu poznanicu med.sestru kad se vrati s odmora, pa cu javiti. ☺

    Eto vidiš baš razlicita iskustva sa tom kremom… super da je kod tebe jedno od pozitivnih.


    Zavisi sve kakva su ocekivanja tih ljudi.
    Uglavnom nije za svakodnevnu upotrebu osim u nuzdi 😉
    U redovnoj upotrebi koristim  Kaufmann.

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Tak su se i meni cinili kak kazes traljavi… 
    Isto tak i ostalo danas sto sam vidla. I jeftiniji i skuplji mi izgledaju isto. Neki vise neki manje krhki. A sve bi trrbalo bit neko drvo. Jedino taj noona nam se cinio cvrst i simpatican. Vidim sad na webu da ima i evolvie i stokke takvi al su skuplji. 
    Isto mi se cini zgodno oni side by side kao koljevke, ima ih od 800njak - 2000 kn… Nije jeftino al je prakticno ako ne zelis krevetic odma. Jedino je pisalo na jednom da je do 9 kg bebinih… Znaci racunam do 6 mj… A i logicno jer nije to bas cvrsto i cim se beba pocne dizati to vise nije to. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Nita dobrodosla!❤
    Gdje su curke sa danasnjih kontroli? Ili mi je negdje promaklo od Ciminog veslja…🤔

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Sta se gice opreme za bebe, jestr razmstrale Ikeu? Meni frendica koja ima troje djece hvali neki najjeftiniji krevetic iz Ikea-e i njihovu hranilicu. Veli da je oboje nju perfektno sluzilo. A nije ona da si bas ne moze priustit pa da je najjeftinije birala…


    Ja sam razmatrala dosta toga kupit u ikei.. još čekam što ću sve dobit, pa naručujem u 9.mj. A sad još nisam odlučila koji kinderbet, stol za prematanje, koju hranilicu, ormar, dodatke itd.. Meni je ikea super, inače imam neke stvari od tamo, recenzije su realne. I moje prije također hvale dječju opremu.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Lala27

    Sad ponovo uđem i čitam šta je Cima napisala, pa krenu suze, pa čitam šta ste vi pisale, pa opet suze, joooj, stvarno smo iskreno tu. Još Ana i Seni da jave dobre rezultate, a sad još više vjerujem da će biti dobri 😊 Novi dečkić je zaslužio da se ažurira tablica, danas je njegov dan 😁 A imamo i novih cura, pa dobro došle 😄

    DeeDeeMislim da ti nisi napisala termin porođaja, pa napiši ako hoćeš na našu tablicu 😄


    jesam al me niste doživile haha, ne znam dopisat pa ako netko želi :D
    termin 26.01.
    pregled 03.09. 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Cimacestitam.Bas mi je drago.
    Nasty nisi me dobro razumjela, al stvarno mi se ne da vise drvit po tome.


    Ma slažem se.. Ta tema je itako gotova, a izazvala je previše tenzija bezveze. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Mi smo dobili ovakav krevetic, samo bez ladica. Od prijateljice u super stanju tako da necu ni razmisljat dal ima kaj bolje.. voljela bi da ima kotacice al kaj sad. Ful je cvrst i konkretan. 
    https://www.bubamara.in/djecja-soba/kreveti-i-dodaci/krevetici/pinio-krevet-moon-12060-cm/0500973830032050097 [bubamara.in]

    Imam pitanje. Imam osjecaj da osjecam kao neki pritisak “dolje”, u rodnici. Kak sam imala ureaplasmu ful sam u strahu da nije prerano otvaranje il nes. Imam pregled za 6 dana a jos sam na godisnjem. Mozda je to sve i na psihickoj bazi jer uvijek kad mi se blizi pregled postanem malo paranoicna. Ustvari me apsolutno nis ne boli i osjecam bebu. I bas pratim nis mi ni ne curi (ni voda ni pojacan iscjedak). Pa razmisljam dal je to mozda pritisak na mjehur, nemam pojma 🙈🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.