ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    cure evo ja opet kao padobranac s pitanjem..od nocas osjecam kao stezanje maternice koje siri prema donjem dijelu leđa..jel koja imala slicna iskustva? nije da boli ..kao menstruacijska je recimo ali nikako da pusti.

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cima a da posaljes mail bas u Nifty, znam da su cure pisale da se mozes njima direktno obratiti?! 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Evo javlja se jos jedna s “trudnickim sjajem” 🙋🏼‍♀️🤣🤣
    I ja sam uvjerena da je to jedan veliki mit.
    Kosa mi je ko slama, koza suha perutava, prisici na licu, ledima, zatvlr pa proljev, sve me umara i tesko mi je, znojim se ko pajcek - to je jedini sjaj koji imam 🤣
    Jedino sjajno trenutno je sto su mi nokti cvrsti i lijepi i nemam mengu 😜
    A kazu drugo tromjesečje je najljepse… Iskreno, meni gore od prvog… 
    Sad cekam trece 😅

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Trudnicki sjaj stvarno postoji ili je to mit??
    Pristava sam ko kiseli krastavac, kosa mi je gora nego metla od sirka,boli me i sama pomisao na saginjanje, setnju i sl., izgledam ko kitovo mladunce…a tako se i krecem! Divna sam si skroz na skroz 🤩


    Ahahaha i feel you sis. Jedino što su mi nokti prekrasni, a nisam još ni na pola 😂😂

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima…tko ne spava po noći spava po danu 
    Sretno svima danas i C1M4 držimo fige i nadamo se skupa s tobom dobrim rezultatima <3
    Kod mene kao da se pojavljuje taj trudnički sjaj ako zanemarimo mast iz kose  Baš ujutro dok se dignem gledam se u ogledalo i baš sam si super hahahha Oduševljena sam što napokon imam SISE  a trbuh mi ide samo naprijed tako da imam struka a on je baš iskočio..sve mi babe viču da sigurno nosim dečka kad tak dobro izgledam Uživam sad u ovom zatišju dok me ništa ne boli i zateže, dok normalno mogu leći bez da me svaka kost i mišić boli. Jedino sam s energijom 0 bodova i ponavljam divim se svima koji i dalje svakodnevno idu na posao 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    C1M4

    “Obzirom da je dr.Kulaš na godišnjem odmoru do 02.09.2019.,u slučaju lošijeg nalaza ,bez odobrenja ravnateljice ,koja je odsutna do ponedjeljka 19.08.2019.nalaze Vamne smijemo proslijediti na mail adresu.”
    Znači ovaj odgovor sam dobila na svoj upit je li stigao nalaz, noge su mi se odsijekle jer po ovome je nalaz valjda stigao, ali ga ne smiju proslijediti jer je loš nalaz bez odobrenja.. Zvala sam ih da mi se to pojasni, ali je rekla žena da još uopće nije došao nalaz(hvala bogu), ali to opet ne znači da će biti dobar..Gledat ću ovo kao pozitivnu stvar jer će mi biti “mirniji” vikend barem, ali sam ful nestrpljiva i ljuta


    Ovo je grozno… koda nitko nije mogao danas ocitati rezultat ako dođe a ne da cekas kroz vikend. Oprosti a gdje si ti ono radila pretragu? 

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Lunica

    cure evo ja opet kao padobranac s pitanjem..od nocas osjecam kao stezanje maternice koje siri prema donjem dijelu leđa..jel koja imala slicna iskustva? nije da boli ..kao menstruacijska je recimo ali nikako da pusti.


    Lunice popij magmezijum i malo se primiri,  legni to je normalno zbog širenja. U slucaju da ti se nelagoda slicna menstr. nastavi uz odmor i mg otidji do doktora. 
    Ena dobro sam lezim i imam intravensku terapiju zbog skracenja,  uz terapiju za anemiju i gljivice. Šta znam osjecam se bolje ali mi je dosadilo ležati, čitati knjigu ili googlati. 🙈 vidjecemo na otpustu valjda bi trebalo biti sve ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Lunica

    cure evo ja opet kao padobranac s pitanjem..od nocas osjecam kao stezanje maternice koje siri prema donjem dijelu leđa..jel koja imala slicna iskustva? nije da boli ..kao menstruacijska je recimo ali nikako da pusti.


    Identičan osjecaj a vidim da smo vremenski identično trudne. Ja sam pitala ginica, kaze da je to skroz normalno zbog toga sto si maternica radi mjesta. Ako nije baš jaka bol nego osjećaj kao kad moraš dobit, to je ok.

    [/url [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    MaRe

    Dobro jutro svima…tko ne spava po noći spava po danu
    Sretno svima danas i C1M4 držimo fige i nadamo se skupa s tobom dobrim rezultatima &lt;3
    Kod mene kao da se pojavljuje taj trudnički sjaj ako zanemarimo mast iz koseBaš ujutro dok se dignem gledam se u ogledalo i baš sam si super hahahha Oduševljena sam što napokon imam SISEa trbuh mi ide samo naprijed tako da imam struka a on je baš iskočio..sve mi babe viču da sigurno nosim dečka kad tak dobro izgledamUživam sad u ovom zatišju dok me ništa ne boli i zateže, dok normalno mogu leći bez da me svaka kost i mišić boli. Jedino sam s energijom 0 bodova i ponavljam divim se svima koji i dalje svakodnevno idu na posao


    Ja nosim decka pa sam grozna tako da one babske ne vrijede 😂 osim noktiju i dlaka koji rastu nenormalno 🤭 no to bi rekla da je zbog prenatala.

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    LoSa84

    C1M4

    “Obzirom da je dr.Kulaš na godišnjem odmoru do 02.09.2019.,u slučaju lošijeg nalaza ,bez odobrenja ravnateljice ,koja je odsutna do ponedjeljka 19.08.2019.nalaze Vamne smijemo proslijediti na mail adresu.”
    Znači ovaj odgovor sam dobila na svoj upit je li stigao nalaz, noge su mi se odsijekle jer po ovome je nalaz valjda stigao, ali ga ne smiju proslijediti jer je loš nalaz bez odobrenja.. Zvala sam ih da mi se to pojasni, ali je rekla žena da još uopće nije došao nalaz(hvala bogu), ali to opet ne znači da će biti dobar..Gledat ću ovo kao pozitivnu stvar jer će mi biti “mirniji” vikend barem, ali sam ful nestrpljiva i ljuta

    Ovo je grozno… koda nitko nije mogao danas ocitati rezultat ako dođe a ne da cekas kroz vikend. Oprosti a gdje si ti ono radila pretragu?


    Ma mogu mi ga poslati, i sam doktor je rekao tako.. I to ako ga dobijem u ponedjeljak U Suncu, baš iz razloga što je navodno brzo gotov nalaz blabla, a vidi ovo, mah baš igra živaca
    Angie ne znam može li ih se zvati tamo jer je to strana zemlja, a i ne znam točno ni gdje zvati, ne znam je li koja već zvala pa ako ima broj ili ako zna gdje se to zove..?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.