ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Ja i po vratu i dekolteu imam ko sitne pristice, navodno je to od progesterona. Bas sam sva grozna u trudnoci… onaj trudnicki sjaj je vjerojatno bajka 🤭

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Trudnicki sjaj stvarno postoji ili je to mit??
    Pristava sam ko kiseli krastavac, kosa mi je gora nego metla od sirka,boli me i sama pomisao na saginjanje, setnju i sl., izgledam ko kitovo mladunce…a tako se i krecem! Divna sam si skroz na skroz 🤩

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Meni je rekla jedna kolegica kad sam im rekla da sam trudna- i predpostavljala sam, bas lose izgledas 😂 tako sam i ja bila sva nikakva u trudnoći😂😂

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ja se stvarno ne sjecam (il se mozda ne zelim sjecat) kakva sam bila u prve dvije trudnoce al mm me “tjesi” da nisam bila bas tak pristava ni neuroticna ni polupokretna…bas je srce, jel da?? 😂😂
    Sad zivcanim sama na sebe jer ne mogu nista sto si zamislim napraviti i onda mi dodje da placem i urlam i svi su mi krivi….mislim da djeca jedva cekaju da skola pocne 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ma moja koza je inace uzasno suha a sad je poprimila jos jednu dimenziju ektrema iako sam mislila da vise od toga ne može. Jedino dobro je sto kosa inace mi je bila masna za krepat i perutava, a sad suha i nema peruti. To je jedina pozitiva sto se tog sjaj tice. Memi se dogodi da kad nekom kazem da sam trudna da mi ne vjeruju jer kao neam trbuh iti nista, ili pitaju a sta tek 1-2 mj. A ja sebi izgledam ko da bas bas imam vec trbuh. Trudnicki sjaj ja mislim da je mit. To ne postoji

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ni ja nemam trbuha 😆
    Ahahhahahahaha i svi se grohotom nasmijase!! 😂
    Imam trbuh kao da nosim blizance ili kao da mi je termin za mj dana maximalno!! 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    lorija

    Joj curke stvarno teska tema, jer cjepivo je dvosjekli mac koju god odluku donijeli.
    Ja sam teska srca za DA.
    Jos sam u tom filmu cjepiva. Ostala su nam jos tri,pa samo mirni do 5-6 godina,ako bude potrebno!
    Uglavnom je praksa u De,da se prime sva cjepiva do 2 godine. 😐 Na prvu mi je bio sok,al sam prihvatila.
    Nije MMR,vec MMRV. Sto znaci u njih je kombinacija + vodene kozice jos. Prva doza s 1god i druga s 2 godine. Nitko ne vodi polemiku oko toga,pa sam se malo ohladila. U biti i bila sam ohladjena,sve dok jedna s nasih krajeva nije dosla mi s tom temom sva preplasena od tog cjepiva,samo zato sto je citala po internetu. Wtf? Zato ponekad je bolje tu temu ne otvarati. Nek svak radi po svojoj svjesti.


    Hej, jel znas koliko drzi to cjepivo protiv vodenih kozica? I jel se docjepljuje kasnije?
    Ja sam malog htjela cijepiti, ali su mi rekli da drzi 10 godina i da kasnije treba docjepljivati, pa sam odustala. Jer bezveze mi je tipa s 30 god da ne ode na vrijeme docjepiti, pa ih pobere jer su onda jos vece sanse za komplikacije
    A znam da se u njemackoj cijepi i da tog kod njih praktički nema


  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Goga kako napreduje tvoj oporavak?
    Duga su dva tjedna..

    Ja sam baš svratila kod mame, srela susjedu, kaže ti trudna 25tj? Nitko ne bi rekao. Samo trbuh imaš.. 

    Samo? Trbuh??? 
    Imam trbuh ko bacvu da nosim ispred sebe, kosa mi se masti.svaka dva dana, imam pristeva više nego u cijelom pubertetu, nokti su mi bili savršeni u prva 4 mj, sad su za k., pucaju svaki dan….. trudnicki sjaj je mene zaobišao, u širokom luku!! 🤣🤣🤣🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    “Obzirom da je dr.Kulaš na godišnjem odmoru do 02.09.2019., u slučaju lošijeg nalaza ,bez odobrenja ravnateljice ,koja je odsutna do ponedjeljka 19.08.2019. nalaze Vam ne smijemo proslijediti na mail adresu.”
    Znači ovaj odgovor sam dobila na svoj upit je li stigao nalaz, noge su mi se odsijekle jer po ovome je nalaz valjda stigao, ali ga ne smiju proslijediti jer je loš nalaz bez odobrenja.. Zvala sam ih da mi se to pojasni, ali je rekla žena da još uopće nije došao nalaz(hvala bogu), ali to opet ne znači da će biti dobar.. Gledat ću ovo kao pozitivnu stvar jer će mi biti “mirniji” vikend barem, ali sam ful nestrpljiva i ljuta

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Trudnicki sjaj, rekli su.. blistat ces, rekli su…aha mos si mislit. U prvoj jos kako tako a sada uzas..kosa mi otpada iako kazu nece u trudnoci…lice ko u pubertetu jos mi se po vratu jave pristici koza mi se masti podocnjaci sva san si nikakva…i trbuh mi je vec veci i teze mi se dignut i di je onaj nalet energije sta svi kazu da dode ja bi samo legla i tako docekala porod…toliko o ljepoti u trudnoci :( 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.