ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • miki0

Broj poruka: 352

Prijavi adminu

Lavica27

miki0

Kod mene opet proljev 😒
    S obzirom da mi je gin pojacala magnezij isla sam citati i pise da moze previse magnezija uzrokovati proljev i grceve… Jel inate vi iskustva s tim?
    Propisala mi je jucer Roidakal (https://ljekarna.hr/intima-i-plodnost/3858-roidakal-lipoicna-kiselina-magnezij-i-vitamin-b.html) [ljekarna.hr] 2x dnevno a to je onda po sastavu 450 mg + iz prenatala 55 mg… Ne cini mi se puno 500 mg a opet neznam sta je jer sam sad 2-3 dana imala normalnu stolicu… Jedino ak mi se opet nije aktivirao sindrom iritabilnog crijeva 🤦🏼‍♀️ nije me dugo to mucilo ovako duzi period…

Di si frende po 💩💩💩💩 i dijagnozi🖖🖖
    Yes, magnezij te još dodatno zajebava. Ja sam ga prestala piti ovih dana,još mi samo on fali da me zafrce. Kad se smiri stanje opet ću…

Vava ja se nadam da se ti zezaš. Jedno je da te trudnoća “snadje” al nisi trudna 6 nego 12tjedana. Puna dva mjeseca za pretraživanje interneta ili konzultacije s ginekologom. Ako dobiješ tablete uvijek ti u ljekarni kažu kako se konzumiraju. Ako ti piše mirovanje a ništa nije spomenuo,dignes slušalicu pa pitaš što to znači. A ne da uz sve to ideš vježbat. Eto možda brijem,, al meni je to sve skupa neozbiljno.

E jesmo se nasle 💩🙈🙈
    Tak si i ja nekak mislim, smanjit bar na 1xdnevno pa ak ne prode skroz izbacit dok se ne smiri pa eventualno popit kad osjetim zatezanja… 
    Naravno gin si je spojila sad do pon pa do tad nemrem nis pitat… 😒
    Jos to cesto piskenje, mogu se komotno preselit u wc 😜

[lilypie.com]

Hrabrica

Broj poruka: 722

Prijavi adminu

Henky

Cure koje ste uspješno prestale pušiti: molim savjet, pomoć, bilo šta kako vam je to uspjelo? Znam da možda zvuči glupo to pitati ali ne znam vise kako da ih se riješim 😓 uspijem se disciplinirati na 2 dana i onda me nešto prebaci i sve ispočetka. Inače pušim električne Tj one heets i ništa to meni ne smrdi, ne smeta, i baš vodim bitke sa sobom 😔

Procitaj si knjigu Alan Carr Lako je prestati pustiti.. ili na YouTube-u video napravljen po knjizi.. Ooooodlican je 👌👌👌👌 Iliiii si kupi najslabije punjenje za elektronske cigarete a kasnije se prebaci na vocne parice koje uopce ne stete nego sluze navici.. Sretno 💪😘

[lilypie.com]

[daisypath.com]

iva4

Broj poruka: 709

Prijavi adminu

Kengurice jesam jesam… aplikacija je Hear My Baby sa rozim srcem i nekom neznam zelenkastom pozadinom dode 49,99

[lilypie.com]

• Henky

Broj poruka: 6

Prijavi adminu

Hrabrica

Henky

Cure koje ste uspješno prestale pušiti: molim savjet, pomoć, bilo šta kako vam je to uspjelo? Znam da možda zvuči glupo to pitati ali ne znam vise kako da ih se riješim 😓 uspijem se disciplinirati na 2 dana i onda me nešto prebaci i sve ispočetka. Inače pušim električne Tj one heets i ništa to meni ne smrdi, ne smeta, i baš vodim bitke sa sobom 😔

Procitaj si knjigu Alan Carr Lako je prestati pustiti.. ili na YouTube-u video napravljen po knjizi.. Ooooodlican je 👌👌👌👌 Iliiii si kupi najslabije punjenje za elektronske cigarete a kasnije se prebaci na vocne parice koje uopce ne stete nego sluze navici.. Sretno 💪😘

Idem naći na You Tube! Nadam se da ce pomoći. Hvala tiiii 😘

[lilypie.com]

Gogaa_V

Broj poruka: 442

Prijavi adminu

Henky

Hrabrica

Henky

Idem naći na You Tube! Nadam se da ce pomoći. Hvala tiiii 😘

Taman  sam htjela  napisati  isto,  a imaš i on line knjigu pdf na Hrvatskom  pa možeš  i tako čitati. Odlična  knjiga 

[lilypie.com]

• Kengurica

Broj poruka: 1932

Prijavi adminu

Iva sorry, promaklo mi :( I hvala!

[lilypie.com]

MaRe

Broj poruka: 284

Prijavi adminu

miki0

Kod mene opet proljev 😒
    S obzirom da mi je gin pojacala magnezij isla sam citati i pise da moze previse magnezija uzrokovati proljev i grceve… Jel inate vi iskustva s tim?
    Propisala mi je jucer Roidakal (https://ljekarna.hr/intima-i-plodnost/3858-roidakal-lipoicna-kiselina-magnezij-i-vitamin-b.html) [ljekarna.hr] 2x dnevno a to je onda po sastavu 450 mg + iz prenatala 55 mg… Ne cini mi se puno 500 mg a opet neznam sta je jer sam sad 2-3 dana imala normalnu stolicu… Jedino ak mi se opet nije aktivirao sindrom iritabilnog crijeva 🤦🏼‍♀️ nije me dugo to mucilo ovako duzi period…

I ja vam se pridruzujem danas 😁 Mislim da je Mg kriv za sve..jučer sam kupila novi i nema šta drugo ili on ili lazanje 😂 

[lilypie.com]

iva4

Broj poruka: 709

Prijavi adminu

Kengurice javi dojmove 🤗🤗🤗🤗

[lilypie.com]

Grizli

Broj poruka: 4741

Prijavi adminu

Vava cak i u uputama od duphastona pise primjena kroz usta. Oprosti molim te al meni zaista nije jasno da ako nisi sigurna bar upute nisi otvorila.
    Luciella mislim da je napisala za ivf i kompikacije po difoltu. Nije tocno ja sam ivf trudnoca i ona uopce nije indikacija za prijeteći pobacaj. Cak ni u mom slucaju di imam dijanozu habitualnih pobacaja. Naravno ako si ivf gin lakse daje komplilacije nego ako je spontana trudnoca. Mene je moja odmah pitala kakav je posao i dal mogu se pripaziti, ako ne da kad god zelim mogu doc otvoriti komplikacije. 

• Kengurica

Broj poruka: 1932

Prijavi adminu

Iva, isla sam zapravo prouciti kako to radi jer imam baby watcher. Sad sam uzasno znatizeljna kako u praksi radi, a zao mi platiti kad imam baby watcher. Mozda se i predomislim.

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.