Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Katarinak

    Katarinak

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ja sam se na zadnjem pregledu sokirala, stala na vagu kad ono +5kg u mjesec dana 😲 Pa od cega, od zraka?!!! Nista vise ne jedem nego i prije trudnoce, cak ni slatko, ne trazi me.. a onda me gin. pitala jesi jela puno lubenice, ja reko daaaa.. e kaze ona to je to onda, smanji, puna je secera 😅 
    A u prvoj trudnoci sam svaki mjesec +2kg, ali poslje poroda je sve otislo u roku 6 mjeseci.. nadam se ako pretjeram sa kg i u ovoj da ce kg letit dolje kao i u prvoj 😁

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Ja, zasad, stvarno nemam neki apetit, i jedem manje i zdravije nego prije trudnoće, ali vidjet ćemo kako će biti na jesen, kad zahladi, kad počnem kuhat svakojaka variva. Tad ću biti u zadnjem tromjesečju pa još stignem natući i više od 10 kg. Zasad sam na početnoj kilaži.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pepe, zgodna!😍😍😍
    Ja jedino zašto sam dobila ovih plus 5-6 ( na ništa izgubljeno prije) je zato jer me sad vuče jesti meni nešto teže probavljivo: mliječno i žitarice- a inače ih i ne jedem, a  i probava je već sporija. Ne jedem ništa više nego inače.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Ja, zasad, stvarno nemam neki apetit, i jedem manje i zdravije nego prije trudnoće, ali vidjet ćemo kako će biti na jesen, kad zahladi, kad počnem kuhat svakojaka variva. Tad ću biti u zadnjem tromjesečju pa još stignem natući i više od 10 kg. Zasad sam na početnoj kilaži.


    Ajme blago ti se 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutrooo. Ja jedem sve zivo. Za sada sam na +2 i to jedva haha. Al takav mi je metabolizam,nikad se nisam mogla zdebljat. Ovo je vjerovatno 1kg u sisama i 1kg u trbuhu i to je to.
    Bas sam neki dan srela prijateljicu kod ginekologa,isto je sitna ko i ja. njoj prosao termin,kaze da ispocetka dobijala pola kg do max. 1kg.
    Tek oko 25-27 tjedna pocela dobijat na kilazi. Cak u jednom mjesecu 4 kg. Ginekolog nije vjerovao,sam je isao vagat. Valjda to tako ide,dok se tijelo navikne. Onda se krenu gomilat.
    Tako ona je zatrudnila s 53kg,a sada ima 78 😱
    Al kad je pogledas,samo stomačić. Noge malo jače od mojih,nisu ni malo natečene,ruke isto malo deblje od mojih i to je to. Natukla je toliko kila a izgleda savrseno. I eto vec je rodila svog anđelčića,sad će i taj višak bye bye 😄😄😄

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Blaza26

    Jutrooo. Ja jedem sve zivo. Za sada sam na +2 i to jedva haha. Al takav mi je metabolizam,nikad se nisam mogla zdebljat. Ovo je vjerovatno 1kg u sisama i 1kg u trbuhu i to je to.
    Bas sam neki dan srela prijateljicu kod ginekologa,isto je sitna ko i ja. njoj prosao termin,kaze da ispocetka dobijala pola kg do max. 1kg.
    Tek oko 25-27 tjedna pocela dobijat na kilazi. Cak u jednom mjesecu 4 kg. Ginekolog nije vjerovao,sam je isao vagat. Valjda to tako ide,dok se tijelo navikne. Onda se krenu gomilat.
    Tako ona je zatrudnila s 53kg,a sada ima 78 😱
    Al kad je pogledas,samo stomačić. Noge malo jače od mojih,nisu ni malo natečene,ruke isto malo deblje od mojih i to je to. Natukla je toliko kila a izgleda savrseno. I eto vec je rodila svog anđelčića,sad će i taj višak bye bye 😄😄😄


    Meni je npr sad glupo što mi ne ide toliko povrće jer mi okus ne odgovara( bar ne od svog), mesu ne mogu ni prići( osim junetini), a prije sam samo meso i povrće jela, i voće too. Izbjegavam mliječno koliko mogu, ali ima dana kad mi kalcij pleše nisko i baš traži po cijele dane. A i žitarice jedem zbog bebona, da raste i ima energije. Kad rodim, eto mene opet na mojoj prehrani i bit ću zmaj. Tako da ne brinem😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Dobar dan 
    Pepe bušica je već prava trudnička 
    Ovdje samo lagano bura počela,ali meni nešto težak dan. Nekako u glavi koda mi se vrti,uopće ne želim mjerit tlak jer ću se samo izopterećivat

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Pepe divna trudnica.
    Kile znam da cu ih natuc i previse ne jedem sad nesto vise nego inace ali nista ne radim malo prosetam i skuham po kuci i to je to.Cim ja vratim svoj tempo ici ce i kila dole 😆.S njima dvima vise sam jela slano i ljuto i kiselo,ovaj bebac sve voli osim kave i parfema 😂😂😂.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Da li neka ima problem sa spavankem na levom boku? Ja se trudim da tako zaspim,ali uvek (nekoliko puta u toku noci) se probudim na ledjima 😩 Pokusala sam da podmetnem neke jastuke,da se ne okrecem ali ne pomaze 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Eni.6

    Da li neka ima problem sa spavankem na levom boku? Ja se trudim da tako zaspim,ali uvek (nekoliko puta u toku noci) se probudim na ledjima 😩 Pokusala sam da podmetnem neke jastuke,da se ne okrecem ali ne pomaze


    Ne opterecuj se draga..spavaj kako ti najvise pase..meni nekad bas pase na ledjima nekad na lijevom boku, a vrlo cesto na desnom..tako da spavam kako mi najvise pase i to je to..slusaj svoje tjelo

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.