Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    barbiemama, mozda bolje da tako obavis sve u jednom! Iako sam ja bila jednom prilikom dan za danom kad me mucio hematom, a sic.ginicka odbijala reci smjestaj i tako jos neke stvari…ti napravi kako mislis da je najbolje! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    du1988

    barbiemama, mozda bolje da tako obavis sve u jednom! Iako sam ja bila jednom prilikom dan za danom kad me mucio hematom, a sic.ginicka odbijala reci smjestaj i tako jos neke stvari…ti napravi kako mislis da je najbolje!


    da, mislim da ću sve odjednom obaviti jer ne želim čačkati previše, a i ne da mi se čekati u Petrovoj :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Pticice slika je bas prava, takvu sam i ja imala 😁
    Tena bas mi je zao to cuti al se nadam dobrim vijestima danas ❤️
    Barbie kolica su top i sretno dns na pregledu 😉
    Vodim trudnocu privatno i na zadnja dva pregleda mi je radio i 2d i 4d uzv, na predzadnjem mi je pokazao na 2d sve pa prebacio na 4d kad mi je mjerio nuhalni, a na zadnjem i prvom abdominalnom isto jedan i dr i dao mi slikice od 4d 😁 mali slatkis
    Ja moram napomenut kako smo se zadnjih dana malo zaokruzili  i to doslovno preko noci 😂 al najjace mi je kad lezim na ledjima i imam malu jednogrbu devicu 😂😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hej cure..imam vam ja slike uradenih testova na bhcg i sada sliku ultrazvuka od sinoc..mogu postati..crte su jake obadvije na oba testa a na ultrazvuku se ne vidi nista…

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Evo..i tko sada nebi bio zbunjen?

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Tena jesi vadila danas betu? 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ne vjerujem da su testovi krivo pokazali, baš je jaka crta. Javi što kaže beta danas. Držim fige!

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Pticice super vijesti i divna slicica 😍😍
    Barbie i ako jos netko ima pregled sretno danas!
    Uh Tena zao mi je 😔 Rekle su cure sve sto bi i meni palo na pamet. S obzirom na crtu na testu, nije evaporacijska sigurno. Ili biokemijska ili vanmatericna 😞 Jel imas izrazenije bolove s ijedne strane? Drzi se i izvadi betu obavezno. 
    Svjesna neutr granulociti su normalno malo povecani u trudnoci a ketoni u urinu se javljaju kad stanice umjesto glukoze koriste masti za energiju. Moze biti posljedica dehidracije, gladi, manjka ugljikohidrata u prehrani ili viska proteina. Javlja se i kod dijabetesa. Jel znas koliko je ketona (obicno oznace s jednim do tri plusa)? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Napravi betu danas Tena. Ili za par dana. Ne mogu dva testa toliko pogriješiti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Hvala svima 😍 i sretno svima danas ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.