Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Barbie super je ulov 😀 Ja ću isto tu kadicu.
    Muku mučim sa komodom i stolom za presvlačenje. Kako god da okrenem ne stane mi krevetić, komoda i stol 😏😏
    Mala će biti sa nama u sobi jer za par godina planirano veći stan uzeti, ali sada moram kombinirati

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mi smo isto razmišljali o stolu za previjanje. eventualno bi stao, ali bi stan bio užasno natrpan. odustali na kraju od toga. podlogu za previjanje ću staviti na komodu. bilo praktično ili ne, gora opcija mi je sudarat se s 50 komada namještaja 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu
    Cure ja danas cijeli dan sivam..masnice su gotove, narukvice su gotove..sad samo jos nasijem masnice gore i provucem gumu i to je to..uf posla ko u prici..treba mi jos brat bratu jedno 3 sata za to sve 😓
    No prije svega da potvrdim popis:
    SARAH-roza
    MAGGIE-plava
    PEPE-plava
    KLIKERICA-plava
    PTICASELICA-roza
    MINA-plava
    KANI-plava
    SALATICA-roza
    NIKY-roza
    JAGODICA-plava
    BRUNA-roza
    ARSANCRES-roza
    IVYLEE-roza
    DALAL-plava
    MATEJA-plava
    BLAZA-roza
    STRUDLICA-plava
    MARYANN-plava
    Materijal me po narukvici kostao 12kn. 
    Molim da mi se javite ako sam nesto greskom zamjenila i molim sve koje idu u Merkur na tecaj da mi jave da znam da njihovo donesem na tecaj, a ostalima kojima saljem postom molim da mi se jave na messenger da se dog vezano uz slanje. Ako nemate messenger/fejs mozete mi se javiti na mail truskawka509@gmail.com. 
    I molim da mi se javite na fejsu sve koje imate fejs da ne preskocim nesto tu na forumu. Hvala 😘😘😘 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu
    Klolanice moja da li je koja vidjela ovalvu torbu..ja bi nju al nezz di ju ima narucit....
    Klolanice moja da li je koja vidjela ovalvu torbu..ja bi nju al nezz di ju ima narucit....

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Barbie super je ulov 😀 Ja ću isto tu kadicu.
    Muku mučim sa komodom i stolom za presvlačenje. Kako god da okrenem ne stane mi krevetić, komoda i stol 😏😏
    Mala će biti sa nama u sobi jer za par godina planirano veći stan uzeti, ali sada moram kombinirati


    Zvrkice, jesi vidjela one uže komode? Sa dječjeg. Stuva/Folja.. Uski je 60  i visina 128,dubina 50.ja ću taj uzeti mislim, moram još premjeriti sve. Cijena 854 kn

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Zadranka, vidjela ju tu: https://m.svijet-beba.hr/vise-informacija/torbe/childhome/mommy-bag/mommy-bag-beige/41/65/1068/7759. [m.svijet-beba.hr] preskupa mi je, iako lijepa. 

    imam sličnu torbu, samo bez tog natipisa, iz Benettona. ne mislim uzimat ništa novo za bolnicu. barem tu mogu uštediti 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Zadranka, vidjela ju tu: https://m.svijet-beba.hr/vise-informacija/torbe/childhome/mommy-bag/mommy-bag-beige/41/65/1068/7759. [m.svijet-beba.hr] preskupa mi je, iako lijepa.

    imam sličnu torbu, samo bez tog natipisa, iz Benettona. ne mislim uzimat ništa novo za bolnicu. barem tu mogu uštediti 😊

    Hvala ti..da jakoooo je skupa..hmmm..ali je preeedivna….bass..ja nemam nikakvu uopce nezz di bi trazila tako nesto

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Hvala ti..da jakoooo je skupa..hmmm..ali je preeedivna….bass..ja nemam nikakvu uopce nezz di bi trazila tako nesto


    imaš na aliexpressu, ebayu i slično razno raznih torbi. i do 100 kn. a i na sports directu. ako ti se naručuje online, naravno. 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu
    Punimo baterije :)
    Punimo baterije :)

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jagodice nažalost nikako, čak i ona bi mi bila na knap, sve u centimetar popunjeno do vrata pa nema smisla. Morat ću nešto iskombinirati.  

    Zadranka meni je isto torba divna, ali too much.
    Ionako tu torbu ja ne bi nosila u bolnicu jer bi mi se gadilo tamo ju držati. Ja kontam naručiti si neku u toj veličini ako nađem povoljnu, a ako ne iskoristiti ću ovu koju imam   

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.